Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

Cycki cyckami, ale warstwa dźwiękowa

Chodzi o jakość nagrania? Znalazłem nieco lepszy na Vimeo, ale klip zacina się w połowie.

czy sam wokal zupełnie do mnie nie trafia. Wokalistka śpiewa jakby ostatnie fellatio podrażniło jej struny głosowe i nie za bardzo wiedziała jak to poprawić.

Akurat tego zarzutu już kompletnie nie kumam, bo babka ma głos i potrafi go wykorzystać.

Zupełnie do mnie nie trafiło.

Na Twoje bezguście już nic nie poradzę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still -

Chodzi o jakość nagrania? Znalazłem nieco lepszy na Vimeo, ale klip zacina się w połowie.

Chodzi o jakość melodii :D

Akurat tego zarzutu już kompletnie nie kumam, bo babka ma głos i potrafi go wykorzystać.

Nie wiem jaki to jest typ wokalu, ale taki którego moje uszy nie tolerują :D Chociaż może na lepszym nagraniu by lepiej to brzmiało

Na Twoje bezguście już nic nie poradzę. tongue_prosty.gif

Po prostu aby trafić do mojego gustu potrzeba czegoś więcej niż cycków :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadętych tekstów

W sumie nie wsłuchiwałem się nigdy ten tekst pod kątem 'rozumienia go'. Możesz zdefiniować/rozwinąć o co Ci chodzi? smile_prosty.gif

Doszukiwanie się w muzyce jakiegoś wielkiego łączącego dusze czegoś, stawianie jej niemalże na piedestale i wychwalanie "nasza muzyka jest taka [beeep]ista" jest dla mnie trochę nadęte :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był kawałek instrumentalny, to dałbym gdzieś 7, może nawet w porywach 8/10. Bo akurat mam nastrój na leniwą elektronikę. Niestety pojawia się ten koszmarny, wyjcowaty wokal. 5+/10, bo mnie drażni.

W sumie nie kojarzyłem tego wyjca tam xD ale a propo - polecasz jakąś 'leniwą elektronikę' jak to sam określiłeś? Lubię takie klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicuś, ja mam tego na tony, spodziewaj się, że będzie takiego czegoś sporo.

paaanie, dawaj pan last.fm (jesli masz biggrin_prosty.gif)

Nie mam, nie korzystam i pewnie nie będę.

Mainstreeeeeeam

Wybacz Fursiku, że nie słucham kapel "zanim stały się modne". Postaram się to naprawić w przyszłym stuleciu.

Also - why hipster burned his tongue? Because he drank his coffee before it was cool

Ignorancja przez Cię przemawia, lorde. Czy ja powiedziałem, że toto jest złe? Po prostu jeśli już ktoś się dzieli muzyką, to wypadałoby pokazać coś, co nie leci w każdym pierwszym lepszym "eReMeFie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś namiętnie kochałem Obławę (mój ojciec jest wielkim miłośnikiem Kaczmarskiego i dużo mi jego muzyki puszczał), ale niedawno stwierdziłem, że w porównaniu z jego innymi piosenkami (które są po prostu dobre poetycko) to jest to utwór troszkę dla nastolatków - z prostym tekstem, energiczny i zaśpiewany z mocą. Później się jednak dowiedziałem, że Jacek napisał ją mając 17 lat, więc wszystko się zgadza :D

P.S. Trochę słabe wykonanie wybrałeś, ale muszę przyznać, że w necie nie ma dostępnych o wiele lepszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...