Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

@Still co wsadził?

No, ja bym napisał, co. Ale nie wypada... icon_redface.gif

Kawałek Kicka ma niecałe 8 minut, napisałeś niecałe 8 minut po mnie, czyli można założyć, że ja już skończyłem go słuchać, gdy Ty dopiero zacząłeś tongue_prosty.gif dlatego zawsze odświeżam stronę tego freda przed zapostowaniem odpowiedzi.

Można zakładać co się chce. Nawet karton na głowę.

A tak serio, to skrypt mnie poinformował o tym, że jakiś post się pojawił w momencie, gdy kończyłem pisać swój.

Odnośnie tego co wrzuciłeś - różnego rodzaju death/trash/heavy metalowe (nie wiem, nie znam się) kawałki kompletnie do mnie nie przemawiają.

Rozumiem i nie mam o to pretensji. Po prostu plebs jesteś. :P Ale ok.

1 - thrash a nie trash

2 - Benighted to nawet nie jest metal. :P

Dlatego też 3/10 (nawet nie dotrwałem do końca sad_prosty.gif )

A o to akurat mam pretensję. Nawet bardzo. Bo nie rozumiem, jak można (i po co) oceniać coś, na zapoznanie się z czym nie ma się nawet ochoty poświęcić 4 min. Zdaję sobie sprawę, że zapewne nie zmieni się ostateczna ocena, ale przynajmniej wiesz, co oceniasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem bardzo nie trafiłeś. Kawałek wydaje mi się strasznie nudny, ZA DŁUGI i... nic z niego nie pamiętam. :[ No, może prócz tego, że z początku myślałem, że coś się zepsuło. :P Tak czy inaczej, mimo szczerych chęci, wymęczyło mnie te prawie 8 min.

w tym utworze strasznie mnie robi właśnie początek (wersja albumowa ma dużo krótsze te 'losowe' dzwoneczki na początku i pomija prawie 1,5 minuty). Od tego 'yeah' muzyka się mocno wycofuje i mnie ten fragment się tak strasznie strasznie podoba, instynktownie wciągam powietrze i wstrzymuję oddech. Chciałbym tego posłuchać w ogromnym basenie w nocy, najlepiej przez cały czas będąc pod wodą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zakładać co się chce. Nawet karton na głowę.

A tak serio, to skrypt mnie poinformował o tym, że jakiś post się pojawił w momencie, gdy kończyłem pisać swój.

Kiedyś założyłem karton na głowę, ale żona mi zabroniła wyciąć dziury na oczy i musiałem zdjąć, bo nic w nim nie widziałem.

2/10 nie polecam.

Co do skryptu - gUpi jest. :P

Po prostu plebs jesteś. tongue_prosty.gif

Wydało się :<

A o to akurat mam pretensję. Nawet bardzo. Bo nie rozumiem, jak można (i po co) oceniać coś, na zapoznanie się z czym nie ma się nawet ochoty poświęcić 4 min. Zdaję sobie sprawę, że zapewne nie zmieni się ostateczna ocena, ale przynajmniej wiesz, co oceniasz.

No wiesz, jeśli nie jesteś w stanie wytrwać przy utworze do końca, bo z jakiegoś powodu aż tak Cie męczy, to w Twoim odczuciu też jest to pewien wyznacznik oceny właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zastanawiało, DLACZEGO ludzie tworzą takie dźwięki. I DLACZEGO znajdują się ludzie, którzy chodzą na performance takich projektów. No ok, Torture Nurse, to sobie mozna SM pooglądać, ale cała reszta? Włochaty brzydal losowo kręcący potencjometrami na konsoli. Wow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałem w yt, odpaliłem pierwsze z góry i nie dotrwałem nawet do końca pierwszej minuty. W sumie gdyby się tak nie darli, to nie byłoby aż takiej tragedii zapewne.

Więc wpisz sobie po prostu "noise" na YT. Albo od razu "Merzbow", bo to jeden z najbardziej uznanych projektów w tym gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki Stinkborn, jeśli ten tekst jednak ma jakiś sens, to ja go nie dostrzegam

Ale piszesz to odnośnie BL czy WWO? Jeśli to pierwsze, to... nigdy słów nie pamiętam. :P Poza tym, to chyba jedyna piosenka tego zespołu, która strasznie mi się podoba. Reszta jakoś nigdy nie chwyciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWO nawet nie mam co włączać. Z góry zakładam, że syf i w ich przypadku jeszcze ani razu się nie pomyliłem. tongue_prosty.gif

A Ty nie mówiłeś czasem, że trzeba z szacunku dla drugiej osoby wysłuchać kawałek do końca i takie tam rzeczy? :P

aczkolwiek z drugiej strony to wyjaśnia dlaczego nie oceniałeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...