Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

Dnia 29.03.2016o15:21, Stillborn napisał:

Z początku byłem negatywnie nastawiony do tego utworu. Myślałem, że ta babka (o bardzo zmysłowym skądinąd głosie) będzie smęcić do końca. Ale okazało się, że nie, że wbrew pozorom to całkiem dynamiczny kawałek z świetnym klipem (choć pokazanie odbioru porodu mogli sobie darować). 8+/10

 

Trochę folku. @nevya znasz? Ten kawałek prawdopodobnie zna każdy, bo ładnych parę lat temu został zmasakrowany i unowocześniony. Jakaś owca do niego tańczyła

 

Znam, znam... i próbuję wyprzeć z pamięci. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2016o20:39, Sermaciej napisał:

Ktoś mi wyjaśni jak można nienawidzić francuskiego w muzyce, w dodatku z kobiecym wokalem?

Tym bardziej. Kobiecy wokal jest w 95% przypadków daremny i lepiej wypadłby męski. Kobiety nie umieją śpiewać, a co gorsze połowa z nich myśli, że jest drugą Marią Callas i usiłuje gwiazdorzyć podczas wykonywania utworu, co jest kolejnym gwoździem do ich muzycznej trumny.

Dnia 7.04.2016o20:39, Sermaciej napisał:

Ktoś mi wyjaśni jak można nienawidzić francuskiego w muzyce, w dodatku z kobiecym wokalem?

Tym bardziej. Kobiecy wokal jest w 95% przypadków daremny i lepiej wypadłby męski. Kobiety nie umieją śpiewać, a co gorsze połowa z nich myśli, że jest drugą Marią Callas i usiłuje gwiazdorzyć podczas wykonywania utworu, co jest kolejnym gwoździem do ich muzycznej trumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Wokal w ogóle jest w 95% daremny. Nie jest istotne, czy kobiecy, czy męski. Jak ktoś nie ma głosu ani zdolności, to jego płeć jest sprawą drugorzędną. Natomiast język francuski jest drażniący sam w sobie.

Nie zgodzę się. Wokal w ogóle jest w 95% daremny. Nie jest istotne, czy kobiecy, czy męski. Jak ktoś nie ma głosu ani zdolności, to jego płeć jest sprawą drugorzędną. Natomiast język francuski jest drażniący sam w sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zgodzę się, że daremny wokal jest daremny bez względu na płeć. Jednakże z moich doświadczeń muzycznych, łatwiej znaleźć przyzwoity wokal męski, niżeli żeński. A i nie odnosiłem się jedynie do francuskiego - ten jest drażniący zawsze (chociaż Louisa de Funesa cenię mocno, więc to nie kwestia kultury frankońskiej, a jedynie mowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2016o10:59, kiceg napisał:

nie moja bajka, ale przesłuchane bez bólu (może poza tymi żywszymi fragmentami :D ) 5/10

to może być jeden z tych artystów 'ugh bo popularne wśród nastolatek innych niż wszystkie' jak Arctic Monkeys na przykład, ale who cares, jest przecudowne

Klaudiusz mnie wyprzedził, zanim mogłem napisać to co chciałem więc:

Na początku miałem wrażenie, że to taki trochę "Hotline Miami OST" wannabe, ale potem doszedł wokal i wszystko popsuł. Gdyby zostali przy wersji instrumentalnej i nieco ją urozmaicili to by mi się podobało, ale tak to trochę denne to było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kiceg napisał:

@Aiden straszliwie męczący wokal i nieciekawy podkład, aczkolwiek ma konstrukcyjnie fajny moment mniej więcej w środku i za to 5/10
smuteczek Aidę, pamiętam że wrzucałeś tu zawsze ciekawy stuff :/

p-przepraszam :(

W zasadzie to chciałem wrzucić coś innego, ale to była extended wersja telewizyjnego endingu (zresztą sprawdziłem dzisiaj i już usunęli), więc zamiast tego dałem coś, co znalazłem w rekomendacjach. Może ze mną jest coś nie tak, ale lubię takie wokale, szczególnie te niby-szeptane partie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kiceg napisał:

 

ooooo teraz mam ochotę kupić gta5 tylko żeby klimatnąć w samochodzie i się bujać po mieście do tego kawałka 

Zawsze można, ale nic nie przebije sytuacji, w której idąc przez dzielnicę czarnoskórej biedy przejeżdża grupka gangsterów a ze środka ich odpicowanego lowridera z trzeciej ręki słychać przytłumione dźwięki takich tuzów jak Sandu Ciorba czy Tiger Bonzo. Ale i tak nic nie przebije "Nightcall" jeżdżąc po mieście nocą stylową furką pomalowaną perłowo na winną czerwień z pogodą podeszczową i ustawień oświetlenia na ultra. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...