Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

Co do danego przez ciebie utworu, nie jest on zły lecz bardziej mi podoba się ten zapodany przez MaciekFPS, jak słusznie zauważyłeś są gusta i guściki, mnie podszedł bardziej utwór Hortnicy, dlatego że jest podobny do utworów Sabatonu, którego tez słuchałem/słucham, choć głos Joakim jest miejscami denerwujący.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2Paca tylko Brenda's Got A Baby i duet z Eltonem Johnem zasługują na coś więcej, niż 0/10.

maxresdefault.jpg

Jak już dajesz do oceny rap, to wrzuć coś porządnego.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ok, z jednej strony znam i lubię, z drugiej wrzuciłeś nagranie z kamerki dla amatorów, a tego typu wrzutek na YT szczerze nie cierpię.

Problem z nagraniami live jest taki, że niestety często jest się skazanym na nagrania fanowskie, które miewają różną jakość. Tu bardzo celowo chciałem wrzucić akurat wersję z Krakowa, bo moim zdaniem wersja płytowa nie oddaje mocy tego utworu, a w Krakowie energia była naprawdę fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa kompozycja. Nazwisko kompozytora nieraz słyszałem, ale jakoś nie zwracałem na niego uwagi. A chyba warto się głębiej zainteresować jego twórczością.

Kawałek 9/10 - za ładunek emocjonalny, zróżnicowaną muzykę, ciekawy tekst (byłoby 10/10, jednakże trochę za długie toto)

Klip 3/10 - jakość tragiczna

To masz dość podobny (i krótszy xd) utwór Gintrowskiego:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spojrzy się gdziekolwiek poza okno odtwarzania, to wyjdzie cokolwiek ciekawy kawałek. Nie oceniając pochodzenia i ogólnej otoczki(nie trawię z usposobenia współczesnej muzyki wschodu) mogę dać z czystym sumieniem 8/10

Akurat image wschodnich, a już w szczególności japońskich, zespołów niemal zawsze mnie irytował. Na szczęście czasami bronią się dobrą muzyką. Chociaż z drugiej strony BAND-MAID mają kilka kawałków po angielsku, co zabija moje uszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to boli, bo większość ichnich rytmów wcale nie brzmi źle, ale kiedy opakują to w teledysk(których 99% nie szanuję), zwłaszcza typu glam-pop-candy-j-rock to zamiast skupiać się na muzyce moja uwaga przenosi się na powstrzymywanie odruchów wymiotnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicu, specjalnie mogę wspomnieć, że przesłuchuję właśnie zapomniany przeze mnie album Pretty Lights "Filling Up The City Skies". Pierwsza płyta to praktycznie same trafienia, a gościu udostępnia to do pobrania za darmo, co mnie trochę wkurza, bo taką płytkę mieć na półce to zaszczyt. Gościu jest pełen niespodzianek, ale wstyd dawać tylko jednego wykonawcę do tematu. Poszukaj, to szybko znajdziesz, a ja sobie poszukam czegoś jeszcze do wrzucenia.

Uap dla ogólnego zaczajenia klimatu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojapierdykam, kiceg, patrzaj co znalazłem!

<Far Nearer>

Wrzucałem to już do tematu :D

Dalej nie mogę pojąć jak to możliwe, że na krążku znalazło się Obvs zamiast tego cuda - podobny zamysł plażowych steel drums, ale w Far Nearer to wychodzi tak bardzo LEPIEJ że ojezu Jamie co ty sobie myslałeś :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był sarkazm, swoją drogą. Ale nic. Prodigy zawsze 10/10. Miód na uszy, dżem na serce.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

jak chcesz używać tagów [yt], to wklejaj tylko część linku po "watch?=". Np. w przypadku tego filmiku chodzi o "gsJzMC2EHpE". Pełne linki, ale z http, a nie https, stosuje się w tagach . Post już ci poprawiłem, ale tak tylko na przyszłość zwracam uwagę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...