Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

... wolałbym słuchać podrzędnego power metalu w radiu niż disco polo czy niektórych współczesnych hitów ...

Jeżeli ten utwór metalowy jest zrozumiały, to (raczej) zgoda. :icon_wink: Jeżeli jednak jest to darcie krtani (= nie można zrozumieć za bardzo słów), to już wolę disco polo (tylko to dawniejsze). :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e: Nie wiem po co wykorzystywałam ten moment, utwór okazał się typowym kawałkiem indierockowym. 11/9/2001.

No bo ten utwór nie jest jakoś szczególnie fascynujący. :P Ale końcówka jest imo wspaniała, więc postanowiłem się z wami podzielić tym kawałkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić użytkowników o wstawianie utworów w tagach

[yt]dQw4w9WgXcQ[/yt] 

zamiast

[media]https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ[/media]

? FF z adblockiem i wyłączonym Flashem blokuje wyświetlanie filmiku i utwór można odtworzyć dopiero przez zajrzenie do źródła, natomiast sugerowana przeze mnie opcja posiada magiczny napis "oryginalne wideo", pozwalający na bezpośrednie odtworzenie klipu na YouTube w HTML5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, nie za bardzo kumam hajp na soundtrack z tego filmu...Za samym filmem też nie przepadam, są dużo lepsze dramaty. Ogółem 4/10.

Widzę, że Glovis chce na forum 'szokować' gdzie się da swoim alternatywnym gustem. Akurat Requiem dla snu uważam za film świetnie pokazujacy wiele aspektów ludzkiej mentalności i problemu narkotyków. Może kolega nie zrozumiał, albo po prostu wali koks i synthol, więc czuje się szykanowany tongue_prosty.gif

oslo: "nie ma niczego lepszego i ch...." - to chyba najgłupszy refren jaki słyszałem od dawna

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Nie mam w zwyczaju lubić czegoś tylko dlatego, że większość to coś lubi. Z filmów traktujących o tym problemie, zdecydowanie bardziej spodobał mi się polski film z Kondratem "Nocne Graffiti".

Also: Nie lubię jak ktoś pomawia mnie o walenie koksu, więc przystopuj.

Also2: Ziomek, nie wiem ile masz lat, ale to jest muza mojego pokolenia. Gotta love it. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w zwyczaju lubić czegoś tylko dlatego, że większość to coś lubi.

Also2: Ziomek, nie wiem ile masz lat, ale to jest muza mojego pokolenia. Gotta love it. xD

To się wzajemnie wyklucza.

Najpierw mi piszesz, że nie masz zwyczaju czegoś lubić tylko dlatego, że większość to lubi, a potem piszesz, że muzyka tego pokolenia i trzeba ją kochać. Bo co? Bo większość tegoż pokolenia ją kocha? Otóż nie. Więc zdecyduj się.

also: bulwers o koks był zabawny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wyklucza się. Dlaczego miałoby się wykluczać? Muza kojarzy mi się, i będzie kojarzyła z najlepszym okresem mojego życia (a co za tym idzie Z MOIMI ZNAJOMYMI, OSOBAMI W MOIM WIEKU, KTÓRYCH KOCHAM), a film z czym ma mi się kojarzyć?, bo nie bardzo rozumiem takiego podejścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o stwierdzenie

"to jest muzyka tego pokolenia, i to pokolenie ją kocha". Czyli, że jak ktoś jest w tym samym wieku, ale nie kocha tej muzy to już jest wykluczony z tego pokolenia?

To co teraz napisałeś oznacza coś całkiem innego niż napisałeś wcześniej:

then: to jest muzyka mojego pokolenia

now: to jest muzyka kojarząca mi się z moimi znajomymi

Chodzi mi po prostu, żebyś nie generalizował, że każdy w twoim wieku musi coś lubić, bo należy do tego samego pokolenia ;) to tak jakbym ja generalizował, że każdy kto chodzi na siłownię i lubi fit laski musi walić synthol wiadrami, bo przecież wszystkie koksy to ćpuny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...