Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

>sprawdzam sklep google play

>nie ma pokemon go

>wpisuje w google "how to download" i wyszukiwarka jako pierwszą propozycję daje "how to download pokemon go"

>well, that escalated fast enough...

>niby jest w tym sklepie, ale mi tego nie znajduje w telefonie

>sprawdzam wymagania na stronie producenta

>Android 4.4 i wyżej

>sprawdzam telefon

>Android 4.1.2

>welp

kolejny 'hit' na komórki, którego nie sprawdzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordeon nie lubię się bawić w takie rzeczy, poza tym z każdą kolejną wersją Andka mój telefon chodzi coraz gorzej. Na 4.0 działał płynniej, rzadziej się wieszał i bateria dłużej trzymała, a teraz to co noc do ładowania :/ nie będę się bawił w jakieś dziwne rzeczy na tym telefonie, skoro i tak już działa średnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem mojego Moto G z Androidem 4.4 na każdym poprzednim telefonie instalowałem tylko i wyłącznie CyanogenModa (minęły już dwa lata od kiedy mam Motorolę), gdyby nie gwarancja na telefon to pewnie od razu bym sobie coś podobnego wgrał na Moto G, ale po tym czasie był już dostępny Android 5.1 na mój telefon, więc stwierdziłem, że zainstaluję oficjalnego roma, do tego zrobię roota, dorzucę Xposed, Gravity Boxa i nie będę narzekać. Custom romy wspominam bardzo dobrze i jeśli do dzisiaj miałbym jakieś padło to dalej bym je używał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i znów na Overwatchowym cała przeciwna drużyna wyszła pozostawiając tylko jednego gracza. Cóż, było zrobić, powygłupialiśmy się z nim, pomogliśmy mu wbić osiągnięcie dla Renhardta i jeszcze zrobił na nas POTG. :P

Ale cholera jasna, mnie też wywaliło z wcześniejszego meczu rankingowego. Po prostu rozłączyło mnie z serwerem gry, a jak się zalogowałem po kilkunastu sekundach to nie miałem opcji by powrócić do meczu. Zacząłem po prostu nowego rankeda. Straciłem za to rangę. To chyba nie tak miało działać c'nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, podbiel napisał:

Przecież stockowym Andkiem oneplus jest podróbka cyanogena

Już dawno tak nie jest. Od jakiegoś czasu O+ działa na praktycznie czystym Androidzie z kilkoma dodatkowymi funkcjami jak Shelf (taki hub z powiadomieniami i innymi pierdołami) czy obsługa gestów. Nawet interfejs jest czysto Androidowy, przynajmniej tak mi się wydaję po porównaniu np. z Nexusem 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nerf0 napisał:

Heh, no i znów na Overwatchowym cała przeciwna drużyna wyszła pozostawiając tylko jednego gracza. Cóż, było zrobić, powygłupialiśmy się z nim, pomogliśmy mu wbić osiągnięcie dla Renhardta i jeszcze zrobił na nas POTG. :P

Ale cholera jasna, mnie też wywaliło z wcześniejszego meczu rankingowego. Po prostu rozłączyło mnie z serwerem gry, a jak się zalogowałem po kilkunastu sekundach to nie miałem opcji by powrócić do meczu. Zacząłem po prostu nowego rankeda. Straciłem za to rangę. To chyba nie tak miało działać c'nie?

Ja rozumiem kiedy muszę czekać wieki na zebranie drużyny, gdy drużyna głosuje za poddaniem się, bo nagle mamy niepełny skład, albo mecz się odwołuje, bo ktoś wypadł jeszcze z kolejki - Battleborn się nie sprzedał, takie są skutki. Ale żeby takie kwiatki w społeczności 10 mln luda?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat poprosił mnie żebym zainstalował mu GTA IV, bo ma ochotę sobie w to pograć i co to jest za przygoda, powiadam ja wam! 

Nie wiem który upośledzony idiota wymyślił tak poroniony system aktywacyjny gry, który zawiera jakieś kody od Rockstara, których aktywacja online po prostu nie działa i dodatkowo fekalia szatana nazywane Games for Windows Live, które oczywiście na nowszych systemach niż windows 7 robią problemy nawet po oficjalnej śmierci tej śmiesznej niedoróbki. Legalna aktywacja gry sprawia tyle problemu, że to nawet nie jest tego warte. Ktoś kiedyś pomyślał, że za kilka lat to może będzie działać w porządku - OTÓŻ NIE DZIAŁA. Wszystkie sposoby poza legalną instalacja tej gry są właściwe i mniej absurdalne niż ten cały proces. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zadymek

Generalnie jak na razie system rankedów w OW ssie i chyba nawet najwięksi fajni tytułu nie mają co do tego złudzeń. I zasadniczo jest tak, że jak już jedna osoba z dowolnego teamu wyjdzie to w sumie można zbierać manatki i nie tracić więcej czasu na mecz. Osłabiona drużyna przegra i tak. Drużyna w pełnym składzie za zwycięstwo i tak nic nie dostanie. Więc jak już się widzi, że jeden gościu wyszedł, to zwykle reszta też idzie w jego ślady, bo po co tracić czas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nichegamer.com/2016/07/10/tokyo-mirage-sessions-co-director-shares-disappointment-western-changes/

Cytat

Translation for those of you who can't speak corporate-world Japanese: "This is ridiculous, but I had no choice. I'm sorry guys, but I hope you understand it wasn't my fault."

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że porządnie to przemyśleli i w Andromedzie będzie to rozwiązane lepiej. W 2014. nie wyglądało to niestety zbyt mocno inaczej.

Ale prawda jest taka, że sam pojazd nie jest głównym problemem. Są nim absurdalnie źle zaprojektowane mapy.

Oslo:

OnLLvVa.gif

Musiałbym tego poszukać, ale na PC można sobie ulżyć trochę udrękę jazdy tym pojazdem. Słyszałem o różnych trickach - przypisanie jakiemuś klawiszowi funkcji przyśpieszenia czasu, zmianę danych liczbowych dot. ruchu Mako (tak chyba uzyskali w tym gifie tak wysokie skoki). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mysquff napisał:

przypisanie jakiemuś klawiszowi funkcji przyśpieszenia czasu, zmianę danych liczbowych dot. ruchu Mako (tak chyba uzyskali w tym gifie tak wysokie skoki). 

Tak, bo każdemu komu Mako nie pasuje chce się takie rzeczy robić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...