Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

55 minut temu, kiceg napisał:


mam ochotę na Pokemon Crystal, pewnie musiałbym wydać jakieś kosmiczne pieniądze na to

nie kupuj oryginalnych cartów pokemon crystal/gold/silver

ja wiem że to wygląda na namawianie do piractwa, ale prawda jest taka że te konkretne carty jechały na baterię i bateria ta (oprócz zegara) zasilała pamięć, co oznacza że w dniu dzisiejszym w żadnym carcie poków gsc nie będą działały zapisy, sejwy przepadną z chwilą wyłączenia konsolki. Od generacji GBA wzwyż gamefreak się ogarnął i pad baterii nie oznacza już utraty sejwu, tylko wyłączenie eventów zegarowych.

 

dobrze pamiętam ten "ficzer" bo swego czasu pewien złamany c... kolega z moderacji się ze mną wykłócał i po opinie ekspertów biegał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rankin napisał:

ja wiem że to wygląda na namawianie do piractwa, ale prawda jest taka że te konkretne carty jechały na baterię i bateria ta (oprócz zegara) zasilała pamięć, co oznacza że w dniu dzisiejszym w żadnym carcie poków gsc nie będą działały zapisy

Ale baterię chyba można wymienić? Czy jest coś, o czym nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, OnceAThief napisał:

wypadałoby te gry poprzechodzić, ale jedynka jest niegrywalna ._.

Też bym przeszedł całą serię jeszcze raz ale właśnie, wydaje mi się że powrót do pierwszych części mógłby być bolesny. Ale Defiance jest jeszcze bardzo grywalne, przechodziłem całkiem niedawno.

Also, ciekawe czy komuś się ceny porypały czy co:

pZBEydJ.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie można, nie pamiętam już czy była przylutowana czy nie, po prostu dodatkowy zachód, trzeba kupić odpowiednią baterię i mieć do tego narzędzia (śrubokręt do tej specjalnej śruby Nintendo) lub znaleźć kogoś co taką rzecz zrobi. Możliwe że nieco przesadziłem :v

In other news,

Spoiler

ZzoXkcw.jpg

Sezon zakończony, Demon Hunter idzie na wakacje (aczkolwiek radość z rzezi gdy stoją trzy sentry i leją multishot+arsenal absolutnie prima sort). Poszturcham teraz trochę Wizarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rankin napisał:

W zasadzie można, nie pamiętam już czy była przylutowana czy nie, po prostu dodatkowy zachód, trzeba kupić odpowiednią baterię i mieć do tego narzędzia (śrubokręt do tej specjalnej śruby Nintendo) lub znaleźć kogoś co taką rzecz zrobi. Możliwe że nieco przesadziłem :v

In other news,

  Ukryj treść

ZzoXkcw.jpg

Sezon zakończony, Demon Hunter idzie na wakacje (aczkolwiek radość z rzezi gdy stoją trzy sentry i leją multishot+arsenal absolutnie prima sort). Poszturcham teraz trochę Wizarda.

Byłem pewien, że imię tej postaci to Kringe, szczególnie biorąc pod uwagę, że to Edge Demon Hunter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pytań co do tego kto w Overwatcha gra o tej porze, rozjechali nas w obronie w mniej niż dwie minuty zajmując oba punkty, z całego zespołu widziałem na mapie może dwie osoby i zadałem 51% obrażeń z całego naszego teamu. ocb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe jak trafisz na zorganizowany team albo zdezorganizowaną obronę. Zdarzało się w TF2, zdarza się i tutaj. Ja właśnie miałem grę na Temple of Anubis , gdzie cały mecz ich Reaper i McCree kosili nas na wejsciu, a drugiego punktu broniło dwóch torbjornów i Bastion. Ostatnie 20 sekund przed koncem udało mi się wejśc od lewej i pokazać im, że JUSTICE RAINS FROM ABOVE! Fuksem wygraliśmy. Za to przez trzech Bastionów na King's Row sie nie przedarlismy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Aiden napisał:

Byłem pewien, że imię tej postaci to Kringe, szczególnie biorąc pod uwagę, że to Edge Demon Hunter.

Wilk mógłby się nazywać Kringer, hehe, poza tym do DH miło mnie zaskoczył bo edge włącza tylko okazyjnie randomowymi odzywkami, poza tym spoko koleś.

 

Kurde, nie chce mi się polować na item, ale jak mi kiedyś Cloak of Garwulf wypadnie to sobie zrobię foto z trzema wilkami i na koszulkę wydrukuję :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, emqi napisał:

Ja nie mam pytań co do tego kto w Overwatcha gra o tej porze, rozjechali nas w obronie w mniej niż dwie minuty zajmując oba punkty, z całego zespołu widziałem na mapie może dwie osoby i zadałem 51% obrażeń z całego naszego teamu. ocb

Dobra zmiana? ;)

A na serio: zdawało mi się, że dekompletacja drużyny skutkuje walkoverem - AFK-ków miałeś, czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOK so

Diablo 3 najwyraźniej mi się przejadł, nie mogę w sobie wykrzesić zapału do pchania wizarda czy nawet DH. Oh well, zero przymusu, może za jakiś czas wrócę.

Poza tym grałem głównie w DmC i M&MX. Jako światły człowiek internetów byłem świadom wszechmarudzenia na tę odsłonę rozpłakanych diabłów, ale że mój kontakt z serią ograniczał się do u r a faget i Spanish Donte, mogłem podejść do gry bez specjalnego bagażu emocji i oczekiwań. I bardzo dobrze bo mimo że nie jestem specjalnie dobry w takie gry, w DmC gra mi się bardzo dobrze i bardzo wygodnie, sterowanie jest IMO lepsze i bardziej responsywne niż w MGR i nawet taki dyletant jak ja może trzepać kombosy do SSS (które zaraz spadają do D bo wjedzie na mnie gość z piłą, mój nemesis). Styl graficzny wybitnie mi się podoba, bardzo przywodzi mi na myśl Painkillera (on DRUGS), nawet Donte robi się pomału sympatyczniejszy, a obawiałem się że po tej gówniarskiej zagrywce z peruką nic się nie poprawi. Jedyny minus to mdły soundtrack, przywołujący wspomnienia z męczenia żmudnego, brzydkiego Warrior Within.

M&MX cóż jak to M&MX. Podkręciłem tekstury i detale, gra wygląda znośniej i póki co nie haczy, porobiłem już parę questów, ale gra zaczyna testować moją cierpliwość dając za każdym rogiem stado bandytów stun/trucizna, tym bardziej że, co mnie niemiło zaskoczyło, zestunowana postać nie dostaje ekspa za zabitych wrogów. Na plus mimo wszystko całkiem sympatyczne lochowanie, na minus gros uciążliwości, na czele których jest zerowa kontrola nad tym, którego postacie zaatakują, co potrafi wkur... zirytować jak nasza czwórka idiotów zgodną decyzją zostawi maga z ułamkiem HP i zacznie lać w pełni zdrowego Elite Militia. Also cykl dniowy nadal o wiele za szybki.

Oh yeah, miałem z czasów FCBD kilka tych ubi punktów to sobie wydałem na zestaw reliktów i dodatkowe podziemia, jeden z reliktów sprzedałem, dwa ubrałem, na czwarty nie mam skilla, ale cusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rankin napisał:

zerowa kontrola nad tym, którego postacie zaatakują, co potrafi wkur... zirytować

Aż sobie odpaliłem dziesiątkę z ciekawości i przecież można wskazywać atakowany cel. Po prostu zaznaczasz myszką model przeciwnika którego chcesz zaatakować, on się podświetla i tyle, nasi herosi leją właśnie w niego. Samo MMX sobie odpuściłem, nie dość że od świątyni żywiołów gra chodzi tak jakby miała się za chwilę rozsypać to jeszcze gra zarzuca nas tyloma naprawdę tanimi i chamskimi sztuczkami że odechciewa się grać. A to nagle za rogiem trafiamy na smoka który zabija całą drużynę jednym ognistym podmuchem, a to otwarcie drzwi odpala skrypt który spawnuje 8 elfich zabójców (4 z przodu, 4 z tyłu), a to nagle jakiś żywiołak okazuje się być super silny i zabija postacie jedną po drugiej. Nie mam na to cierpliwości.

Also, Ibuki wraca do SFV <3

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie odświeżyłbym sobie Elminage Gothic, czytając ten opis nieco zatęskniłem za jego bullshit trickami typu stada wojowników ninja odpalających nietykalność i posiadających szansę na instakill za każdym machnięciem broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...