Jump to content

Ganjalf

Forumowicze
 • Posts

  461
 • Joined

 • Last visited

Reputation

179 Znakomita

About Ganjalf

 • Rank
  Człowiek
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

11,434 profile views
 1. >hawajska To by nasz wskaźnik urodzeń spadł do poziomu Japonii
 2. kiedy mewgenics ja się pytam?
 3. Więc ludzie od HuniePop wystartowali z nowym tytułem: (18+ ofc) A poważnie: z opinii na steamie wynika, że mamy do czynienia z przeciętnym clickerem. (mocno cukierkowy styl też średnio mi odpowiada, ale to kwestia gustu). Szkoda, bo sam koncept PimpTycoona jakoś do mnie trafia.
 4. Też bym się wkurzył gdybym rano w pracy został przywitany przez miniony.
 5. Czuję się jakbym patrzył na avki przez bulaj. Ale mój, który ustawiłem sobie na krótko przed dobrą zmianą nie został jakoś okaleczony, więc w sumie, niech zostaną.
 6. [oldspoiler]test[/oldspoiler] czyli nie działa:(
 7. To akurat klasyczny Phelps. Początkowo takie kwiatki są nawet śmieszne, ale potem zaczynają po prostu wkurzać
 8. Ganjalf

  Brunetki, blondynki?

  Rude: Annah z Tormenta. Rose Cassidy z Fallouta NV Pani Psycholog/Pierwszy Oficer z drugiego Mass Effecta Siostra Packiego jak-jej-tam z GTA IV Był jeszcze ktoś, ale nie mogę sobie za chiny przypomnieć... EDIT: No tak, Dr Reed z Deus Ex: Human Resources
 9. Tak się składa, że akurat ogrywam sobie SC:Conviction na Uplayu. Przy próbie zmiany avka Uplay otworzył przeglądarkę i zaprosił na stronę UbiClubu(czy coś w tym stylu), która ładowała się przez dobre dwie minuty zanim ją zamknąłem. GfWL jest o tyle fajny, że można go przełączyć w tryb offline i więcej się nie przejmować. Battle.net i Origin mnie nie wkurzają, tyle że na ten drugi loguje się na tyle często, że zdążę zapomnieć hasło.
 10. No fajnie, jeszcze się człowiek ze śmiercią Lemmy'ego nie oswoił, a tu raczysko zabiło kolejną legendę.
 11. Fajne. Pogram sobie w oczekiwaniu na Mewgenics;_;
 12. Jak dla mnie takie 7/10. Umiejscowiłbym tę część gdzieś pomiędzy prequelami a "starą" trylogią, co nie znaczy, że bawiłem się źle. Ale jednak cieszę się, że Abrams już nie wyreżyseruje następnych części. To powinno wyjść nowym Wojnom na dobre. Fajnie, że ktoś jeszcze nie cierpi tej przereklamowanej popeliny:) (Która doczeka się sequela)
 13. No, RNG wciąż mocno, ale jednak nie jest tak źle jak w poprzednim. W tamtym wystarczyło, że ktoś dostał Hobgoblina i było po sprawie. W obecnym, parę razy udało mi się odwrócić pozornie beznadziejną sytuację.
 14. Za ilość towarzyszy odpowiada Charyzma. Spróbuj odłączyć Sulika albo Vica, a potem pogadaj z Cassidym. Zwiększyć Charyzmę możesz poprzez wzięcie odpowiedniego perka, operację w bunkrze Bractwa w San Fran, albo nosząc okularki znalezione przy zbirze w New Reno(Mason w barze Salvatore).
×
×
 • Create New...