Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Nie pierwszy raz doczepiasz się do ludzi, którzy odnieśli po prostu sukces i potrafią to zamienić w sławę/pieniądze. Szczególnie, że to nie są biznesmeni, na których zarabia ich własna firma, tylko zwykli celebryci, którzy inaczej nie zarobią (Lewandowski jeszcze samym graniem, ale to i tak nie ten kaliber).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya - no to ich zablokuj, nie śledź i zlej, nie będziesz się stresować 

Sam czasami zobaczę lewego z szamponem czy telefonem i w sumie oprócz tego nawet nie wiem co więcej robi 

A to takie dziwne, że jak mają okazję zarobić(a do tego z tego inwestować dalej, a nie wydać na głupoty) żeby chociaż dzieciaki ustawić bez problemu? 

Rozumiem jakby reklamował maść na potencję czy coś, albo szampon czy telefon? 

Skoro mu płacą to spoko. Nie wiem co się tym stresować i dlaczego nazywać ich od razu chciwymi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy niech sobie odcina kupony, wykonal duzo pracy zeby zdobyc swoja pozycje. jest pilkarzem ale dorabia na reklamach. z jego zona jest inaczej, ona jest nikim, nic nie wypracowala a robi kase na nazwisku meza. nie ma zadnej specjalnosci od ktorej mogla by odcinac kupony. rozbrajajace jest to, ze czasem mowi, ze nawet bez nazwiska osiagnela by to samo. mogla by spokojnie dzielic zycie w dobrobycie z mezem nie pracujac. mogla by miec prawdziwa prace gdyby chciala, zarabiala by jakas normalna pensje. ona woli jednak nachalnie sie kreowac i lansowac przy okazji siegajac po kazdy grosz jaki ma w swoim zasiegu. to jest zachlannosc.

Edytowano przez Vigor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widzę nic złego w wykorzystywaniu nazwiska męża

serio, komu to przeszkadza?

5 minut temu, Vigor napisał:

ona jest nikim

zanim zaczniesz wypisywać bzdury, warto zapoznać się z biografią osób, o których twierdzi się, że są nikim: laska wielokrotnie reprezentowała Polskę na mistrzostwach świata/europy karate, skąd przywiozła parę medali (dwa razy była mistrzynią Europy, sześć razy Polski)

a ty co osiągnąłeś?

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, 47 said:

serio, komu to przeszkadza?

kazdemu kto nie lubi nachalnej autopromocji i wyciskania kasy ze wszystkiego w zzasiegu reki, mimo zycia w dobrobycie. nie rozumiesz czym jest zachlannosc.

6 minutes ago, 47 said:

laska wielokrotnie reprezentowała Polskę na mistrzostwach świata/europy karate

to mogla by rozwinac ten aspekt swojej pracy. nie robi tego zapewne dlatego, ze wiecej i szybciej moze zarobic na byciu lewandowska. wiecej zarobi i swojej proznosci pusci wodze bo pojawi sie na licznych okladkach, telewizjach i w portalach w necie.

10 minutes ago, 47 said:

a ty co osiągnąłeś?

nie masz lepszych pytan?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie przejmować się życiem sławnych ludzi oraz w jaki sposób trzepią kasę. Owszem, sam nie lubię wyciskania pieniędzy, ale tylko w przypadku, kiedy dotyczy mnie to osobiście: na przykład płatne DLC, mikropłatności, prowizje bankowe, nieuczciwe działania niektórych polskich wydawnictw (vide dzielenie jednej książki na dwa tomy) itp. itd., lecz naprawdę nie rozumiem bólu [beeep] o żonę piłkarza. Po co ma robić na kasie w biedrze, skoro ma sławnego męża i może to wykorzystać?

17 minut temu, Vigor napisał:

nie robi tego zapewne dlatego, ze wiecej i szybciej moze zarobic na byciu lewandowska.

Otóż to. To źle?

Cytuj

nie masz lepszych pytan?

Mam. Czyim multikontem jesteś? :D

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2017 o 18:44, nevya napisał:

Był jakiś czas temu moment, kiedy w Wawie twarz Lewego można było zobaczyć na billboardzie średnio co 5 minut. Oni reklamują wszystko jak leci - garniaki, Huaweia, zegarki, szampony przeciwłupieżowe, maszynki do golenia (dla facetów i dla kobiet), sieć komórkową... zrozumiałabym jedną-dwie reklamy, ale nie tyle. 
Dodatkowo Lewandowska produkuje kolejne książki, ledwo urodziła dziecko a już wydała książkę "fit mama" z poradami dotyczącymi czasu przed, ale i PO porodzie. Z oczywistych względów w trakcie "pisania" książki (bo wątpię by to ona w ogóle pisała) nie mogła mieć zielonego pojęcia o życiu po porodzie.
Nie wspomnę już o horrendalnych cenach rzeczy z jej sklepu (jak choćby 140zł za byle bawełniano-poliestrową torbę) i kontrakcie z dwoma markami.

no chciwość w cholerę

 

btw, miał rację w wywiadzie xdd

Cytuj

FORBES: Czy krępują Pana rozmowy o pieniądzach?

Robert Lewandowski: Już nie. Ale kiedy wyjeżdżałem z Polski, jeszcze mnie krępowały.

Dlaczego?

Podobnie jak wielu Polaków uważałem, że najlepiej jest nie przyznawać się do tego, że ma się pieniądze. Jakby posiadanie ich było czymś nieprzyzwoitym. Na Zachodzie poznałem inny sposób myślenia i odmienne podejście do pieniędzy. Nauczyłem się, że zarobione pieniądze są świadectwem ciężkiej pracy i dowodem na to, że można zrobić z nich pożytek. Nie powinno się nimi chwalić, ale nie można się ich wstydzić.

http://www.forbes.pl/robert-lewandowski-rozmowy-o-pieniadzach-juz-mnie-nie-krepuja,artykuly,204912,1,1.html

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nevya napisał:

Chyba pora znaleźć sobie jakieś lepsze zajęcie niż pisanie tutaj

inb4 nevya wbija na discord

Dnia 5/27/2017 o 18:50, nevya napisał:

się zwyczajnie sprzedają.

Co to w ogóle znaczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, 47 said:

Polecam nie przejmować się życiem sławnych ludzi oraz w jaki sposób trzepią kasę

niektorzy ludzie bardzo chca byc popularni, czasem im sie udaje a czasem popularnosc pozostaje ich niespelnionym snem. na przyklad dlatego, ze nie pracuja na zadnym polu albo dlatego, ze nie angazuja sie w to co robia. ale nie szkodzi bo popularnosc mozna tez zdobyc na inne sposoby, bedac czlowiekiem niewyspecjalizowanym ale znajdujac sie we wlasciwym miejscu o wlasciwym czasie. kiedy ocenia sie czlowieka, bierze sie pod uwage czym zdobyl slawe. czy swoja praca czy zbiegiem okolicznosci. bierze sie pod uwage tez w jaki sposob i co mowi, bo z tego wynika kim jest. jesli czlowiek juz stal sie popularny, a tym bardziej jesli tego pragnal, to musi miec swiadomosc, ze bedzie analizowany i oceniany duzo czesciej nizby chcial. jedni ludzie  zasluguja na swoja slawe i szacunek a drugim sie nie nalezy i mozna to oceniac.

5 hours ago, 47 said:

Otóż to. To źle?

samo to, ze chce zarobic wiecej i szybciej, mimo, ze niczego jej nie brakuje jest dowodem na zachlannosc. gdyby robila to dyskretniej bylo by lepiej dla jej wizerunku. ale nie robi tego dyskretnie tylko pojawia sie wszedzie gdzie moze i leje wode.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vigor napisał:

samo to, ze chce zarobic wiecej i szybciej, mimo, ze niczego jej nie brakuje jest dowodem na zachlannosc.

Heloł, ale skąd wiesz, że niczego jej nie brakuje? I co to w ogóle oznacza, i kiedy się dochodzi do tego stanu? Jak masz gdzie mieszkać i co jeść? Do pewnego momentu mieliście trochę racji, ale to mnie dość zaintrygowało. 

Edytowano przez MasterKondi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...