Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Bo generalizowac, to trzeba umiec.  Zastanawia mnie, ile "japonskich gier" masz ogranych. Dojrzale tresci mozna znalezc chocby w takiej niepozornej visualnovelce jak Lucy, a przeciez jest to tylko niewielki gatunkowy przecietniak.

W Nekoparze doszedlem na razie do trzeciego rozdzialu i jak dotad jest to taka ogrzewajaca serduszko historyjka o przywiazaniu i instynkcie opiekunczym. Wiecej w tym dojrzalosci niz w Twoim ETS2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tez ponad trzydziestoletni fani kreskowki o kucykach, ktorzy przedstawiaja bardzo zlozone racjonalizacje tego, ze ogladaja infantylna kreskowke dla dzieci. czlowiek jest gotow posunac sie bardzo daleko zeby utrzymywac okreslony obraz siebie. efekt jest tym bardziej drastyczny im dalej czlowiek brnie w racjonalizacje. jest to fascynujace do obserwowania ale nie ma mozliwosci faktycznego porozumienia z kims takim, bo jest juz zbyt oderwany od faktow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tesu napisał:

 

W Nekoparze doszedlem na razie do trzeciego rozdzialu i jak dotad jest to taka ogrzewajaca serduszko historyjka o przywiazaniu i instynkcie opiekunczym. Wiecej w tym dojrzalosci niz w Twoim ETS2. 

Ta, będzie wymieniał grę w której nie ma fabuły ani nic związane z dojrzałością ze wszystkich moich pozycji. No gratuluje.

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po najbardziej przez Ciebie ogrywanych tytulach na Steam, to sa to: ETS2, Dziki Gon, Batmany, GRID Autosport, Space Engineers, Skyrim, GRID 2, Assassin's Creed 2, Mad Max, Dying light i Saint's Row 3. Dalej jest jeszcze LEGO Batman i Rocket League. Rzeczywiscie same gry o dojrzalej tematyce. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vigor napisał:

sa tez ponad trzydziestoletni fani kreskowki o kucykach, ktorzy przedstawiaja bardzo zlozone racjonalizacje tego, ze ogladaja infantylna kreskowke dla dzieci. czlowiek jest gotow posunac sie bardzo daleko zeby utrzymywac okreslony obraz siebie. efekt jest tym bardziej drastyczny im dalej czlowiek brnie w racjonalizacje. jest to fascynujace do obserwowania ale nie ma mozliwosci faktycznego porozumienia z kims takim, bo jest juz zbyt oderwany od faktow.

Tak bardzo brniesz w racjonalizacje, że, aż stało się to drastyczne. 

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Abyss napisał:

Po co organizować. Po prostu zebraliśmy się z kumplami i degustowaliśmy już wtedy legalny dla nas alkohol aż do stanu wskazującego na zatrucie. 

¯\_(ツ)_/¯

[Vigor]Raport za wspominanie o piciu alkoholu.[\Vigor]

32 minuty temu, Germanotta napisał:

Mieliście organizowane osiemnastki?

Nie.

Spoiler: nadal czujesz się tak samo po tych osiemnastu latach, nie ma potrzeby aby świętować.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SilentBob napisał:

Nevya nie miała osiemnastu lat. 

Miałam, fajny wiek, mogłabym całe życie tyle mieć. Niemniej jednak wykazałam się życiową mądrością i dojrzałością i postanowiłam wydać pieniądze na coś ciekawszego i bardziej rozwijającego niż chlanie z ludźmi którzy tylko udają że mnie lubią 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nevya napisał:

z ludźmi którzy tylko udają że mnie lubią 

I tu chyba znajduje sie caly problem. Nevya nigdy nie miala prawdziwych przyjaciol. Albo miala, ale jej wrodzona nieufnosc wzgledem innych i niska samoocena sprawila, ze nigdy nie uwierzyla w to, ze ktos ja moze naprawde lubic. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tesu napisał:

I tu chyba znajduje sie caly problem. Nevya nigdy nie miala prawdziwych przyjaciol. Albo miala, ale jej wrodzona nieufnosc wzgledem innych i niska samoocena sprawila, ze nigdy nie uwierzyla w to, ze ktos ja moze naprawde lubic. ;)

pffff, bo niby wszystkie twoje znajomości z czasów szkoły średniej to były Prawdziwe Przyjaźnie (TM). Większość ludzi w tym okresie się najwyżej toleruje i udaje koleżeństwo, jednocześnie korzystając z każdej okazji do obsmarowania się nawzajem za plecami. Miałam to okazję obserwować zwłaszcza w okresie osiemnastkowym. 

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Germanotta napisał:

Mieliście organizowane osiemnastki?

ja miałem, było fajnie, polecam

 

12 minut temu, nevya napisał:

pffff, bo niby wszystkie twoje znajomości z czasów szkoły średniej to były Prawdziwe Przyjaźnie (TM). Większość ludzi w tym okresie się najwyżej toleruje i udaje koleżeństwo, jednocześnie korzystając z każdej okazji do obsmarowania się nawzajem za plecami. Miałam to okazję obserwować zwłaszcza w okresie osiemnastkowym. 

to zapraszasz tych którzy nie udają koleżeństwa, problem solved

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...