Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

O borze, zajrzałam do "normalnych" działów FA i od razu pożałowałam. Niech mnie ktoś oświeci, jaki jest cel wypisywania specyfikacji swojego kompa z routerem włącznie w sygnaturce? Jakieś przedłużanie penisa czy co? XD

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiś problem z kompem czy coś w tym stylu to nie musisz pisać w każdym poście swojej specyfikacji tylko masz ją podaną w sygnaturce, ot małe udogodnienie. Na FA i tak nie ma ludzi, którzy chwalili by się swoim sprzętem, dział edycji kolekcjonerskich jest żywy, nawet bardzo co cieszy, ale pokazywanie (chwalenie się) własnego sprzętu, stanowisk komputerowych, czy też worklogów (własnoręcznie zmodowanych komputerów) jest bardzo fajnie zdrobione np. na forum pclab i nie widzę w tym nic złego ani nie odbieram tego jako przedłużenie epenisa, wręcz przciwnie dla człowieka który interesuje się nie tylko grami, ale też sprzętem komputerowym i ogólnie technologią z chęcią przeglądam fotki z tych działów, patrząc na pomysłowość użytkowników, stosując jako inspiracje czy też podyskutować z innymi użytkownikami co by można było zmienić, ulepszyć czy też powiedzieć kilka miłych słów o specyfikacji. Większość ludzi interesuje się tylko grami, ale są też tacy, którzy lubią pobawić się sprzętem, a co najważniejsze stać ich na te zabawy, ot kolejna pasja jak kupowanie edycji kolekcjonerskich czy zbieranie znaczków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Jak masz jakiś problem z kompem czy coś w tym stylu to nie musisz pisać w każdym poście swojej specyfikacji tylko masz ją podaną w sygnaturce, ot małe udogodnienie. 

Aha, i dlatego ludzie wypisują nawet model obudowy XD
Dyskusje i pokazywanie swojego sprzętu w odpowiednim temacie/dziale to jedno, a sygna to drugie

 

nie wiem, dla mnie to jakbym ja sobie wstawiła w sygnaturkę aktualną wagę i model urządzenia ważącego, żeby nie musieć pisać za każdym razem jak ktoś mnie spyta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, nevya napisał:

Aha, i dlatego ludzie wypisują nawet model obudowy XD

też może być przydatne, na przykład jak ktoś planuje wymienić chłodzenie procesora na większe

swoją drogą, sygnaturki można wyłączyć - nie pamiętam tylko czy gdzieś w opcjach forum, czy w skrypcie yojca

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy upgrade sprzętu model obudowy jest podawany jako jeden z pierwszych, żeby wiedzieć czy wejdzie większe/lepsze chłodzenie procesora, karta graficzna, ilość wentylatorów, miejsce na dyski hdd, czy też jakie są złącza USB i tego typu rzeczy, nie mówiąc już o moddingu gdzie obudowa, jest kwintesencją serca maszyny i po własnych przeróbkach jest pierwszą rzeczą która przykuwa wzrok. Dla ludzi, którzy mało się tym interesują może się wydawać to dziwne, no ale po zgłębieniu tematu wcale tak nie jest i jest to oczywista oczywistość. :)

Co do wagi, jak byś weszła na jakiś forum kulturystyczne, fitnessowe czy inne, gdzie ludzie pasjonują się własnym ciałem i próbują doprowadzić je do upragnionego wyglądu, to w sygnaturkach są takie rzeczy jak waga, wymiary poszczególnych partii ciała i inne szczegóły w sygnaturce. Ot jeśli przebywasz z ludźmi którzy mają podobne zainteresowania to nic dziwnego, dziwne jest tylko dla ludzi którzy nie widzą nic specjalnego w pasji innych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2017 o 21:10, Quel napisał:

Konsole są super ale właśnie jako dodatek do PC

U mnie PC jest dodatkiem do konsol, gdyby nie Heores of the Storm i kilka klasycznych cRPG pokroju Baldur's Gate czy Torment (do których lubię wracać) to w ogóle bym na kompie nie grał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2017 o 07:26, nevya napisał:

O borze, zajrzałam do "normalnych" działów FA i od razu pożałowałam. Niech mnie ktoś oświeci, jaki jest cel wypisywania specyfikacji swojego kompa z routerem włącznie w sygnaturce? Jakieś przedłużanie penisa czy co? XD

Specjalnie wyrzuciłem dla ciebie xDD

Dnia 17.06.2017 o 09:18, nevya napisał:

Nie, ale jakoś nie zwróciłam na niego uwagi w LJ, bo jest jedyny z takim podpisem

Aha, dzięki wiesz, jeszcze jakby było czymś  się chwalić. Właściwie tak miałem i zapomniałem 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...