Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

Rozszerzona gegra za mną.

Trudne strasznie.

No i jutro polski ustny. Ech. :/

Wszyscy zapewnię wiedza jak to gry są krwawe, pełne przemocy i w ogóle dzieło szatana aby (głównie telewizja). Tak czytam i czytam wiedźminy i w każdej części są flaki, uryna, krew, rozczłonkowanie i inne cuda niewidy. I że niby to gry są złe :P 

Edited by stach122

No nie wszyscy. Ja akurat zdawałem z polaka i ruska. Większość rzeczy musiałem przytaknąć, bo takie czasy i nawet ciężko było inaczej.

33 minuty temu, stach122 napisał:

Wszyscy zapewnię wiedza jak to gry są krwawe, pełne przemocy i w ogóle dzieło szatana aby (głównie telewizja). Tak czytam i czytam wiedźminy i w każdej części są flaki, uryna, krew, rozczłonkowanie i inne cuda niewidy. I że niby to gry są złe :P 

o książkach też fanatycy piszą, że są złe

na przykład o harrym potterze

57 minut temu, 47 napisał:

na przykład o harrym potterze

Meh, filmy jak najbardziej zjadliwe ale jakbym miał to czytać... NIET

abstrahujac od tego, ze istnieje zawsze grupa ludzi demonizujaca kazda rzecz, to gry elektroniczne sa dosc nowym wynalazkiem. a to co nowe musi najpierw zostac oswojone przez cywilizacje. gry, filmy i ksiazki laczy to ze sa fikcja (w wiekszej czesci) ale w odroznieniu od filmow i ksiazek, gry sa interaktywne. wiec powstaje obawa, ze moze ta interaktywnosc wplynie na odbiorce bardziej niz inne nieinteraktywne medium. moze to, ze w grach czynnie bierze sie udzial w zabijaniu sprawi, ze odbiorca narazony bedzie na wplyw, ktoremu nie bedzie w stanie sie oprzec. tak przynajmniej mysla ci, ktorzy nie rozumieja.

19 godzin temu, MasterKondi napisał:

Nie martw się, wierz mi nie jest tak źle.  

15 punktów, o tym zawsze marzyłem...

W sumie, zdawałem tylko, żeby zdać, więc jestem nawet zadowolony.

• Upvote 1

W takim razie gratki, mi została jeszcze fizyka jutro, i mogę się cieszyć (albo i nie??).

Zresztą na polskim liczy się bardzo temat jaki wylosujesz więc luz.

Edited by MasterKondi
  • Upvote 1

Jakie funkcje pełnią opisy przyrody? Fragment "Ludzi bezdomnych". :P

Jeszcze jutro niemiec ustny na dziewiątą i nikt mi nie będzie truł dołpy, że mam się uczyć. :D

KONIEC, skończyłem książki. Wieże Jaskółki i Pani jeziora skończyłem w 5 dni. Mój nowy rekord którego raczej nie pobije. (1100 stron około)

Aż mi czacha dymi.

Czekałem pół godziny na ogłoszenie wyników, spodziewałem się małej ilości punktów, wydawało mi się, że zdupilem i próbna matura poszła mi lepiej...

Bum, niemiecki ustny zdany 23/30. 8)

• Upvote 1

Założyłem sobie Twittera, tak jak reszta młodzieży na czasie. Na razie średnio mi się podoba (na dzień dobry moje "kontakty" informowały mnie w opisie jakim przedimkiem mam się do nich zwracać i skarżyli się na fakt, że można wybierać płeć w profilu), muszę się też przyzwyczaić do nowego layoutu.

Jeśli ktoś coś fajnego udostępnia, to dodajcie mnie (@Noobirus).

9 godzin temu, Noobirus napisał:

Założyłem sobie Twittera, tak jak reszta młodzieży na czasie.

Przykro mi to mówić, ale młodzież na czasie używa już raczej snapchata i instagrama niż twittera. 

• Upvote 6

A ja odradzam wszystkie wymienione serwisy, one są czasami gorsze niż facebook którego także nienawidzę.

5 godzin temu, b3rt napisał:

Polecam Instagrama.

Niby czemu? To nawet większy rak niż fejsbuk i służy głównie zaspokajaniu próżniackich ludzkich skłonności. 

Snapchat z drugiej strony służy zaspokajaniu ich potrzeby bycia kompletnymi debilami jak ostatnio zauważam. 

o nie jak ktoś może używać social media, to przecież rak, zaspokojanie próżniackich skłonności dla kompletnych debili

PS nie mam ani snapchata ani instagrama

Edited by Sermaciej