Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

5 godzin temu, OnceAThief napisał:

z tego co widziałem to instagram jest maszynką do udostępniania selfie i artystycznych zdjęć szklanek
nie rozumiem czemu ktoś miałby tego używać skoro fejs to to samo + więcej

chyba, że jest inaczej

Bo instagram ma niby wbudowane filtry, którymi można retuszować w prosty sposób zdjęcia... tylko mają je już podstawowe programy do obróbki zdjęć w telefonach z androidem. Z tego co wiem ta strona z początku miała służyć fotografom, którzy chcą wrzucać swoje ciekawe zdjęcia, ale skończyło się na stronie gdzie ludzie wrzucają swoje selfie z wieloma filtrami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nevya napisał:

Wybaczcie, miśki, ale nie dam rady :( praca zaliczeniowa sama się nie napisze, historia sama się nie zaliczy :/

Ta mhm, pewnie oglądasz seriale przed zaliczeniami jak każdy student.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zaczęła się już rejestracja na oguny czy co

Uff dzięki Bogu dopiero od 5 czerwca. 

Niby fajne, ale po 3 miejsca na grupę? Przecież to nawet z botem ciężko się zarejestrować. Poza tym >rejestracja zanim znam swój plan.

Edytowano przez Xardas80
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w następnym roku chciałem się zapisać na lektorat z francuskiego, ale boję się, że będzie mi wtedy mocno brakować czasu wolnego. Myślałem też o zapisaniu się na ogun z brydża, ale tutaj jest taki sam problem. Poza tym tak czy siak mam obowiązek wziąć OGUN humanistyczny lub społeczny, więc doszłoby na pewno coś jeszcze. Ehhh... 

Tyle chciałbym zrobić, a mam tylko 24 godziny w dobie. Aż się zastanawiam, czy po skończeniu tych studiów nie zapisać się na jakiś byle jaki kierunek i po prostu wziąć sobie wtedy lektoraty i oguny, które by mnie interesowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysquff jak francuski to tylko z Katarzyną Wiśniewską-Szaran, jest rewelacyjna

A za lektoraty można po prostu zapłacić jak ma się więcej czasu, np ma 3 roku, nie trzeba kolejnego kierunku. Żetony na oguny nadprogramowe z kolei podobno często bez problemu dają

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nevya napisał:

@Mysquff jak francuski to tylko z Katarzyną Wiśniewską-Szaran, jest rewelacyjna

Dzięki. Dodałem sobie jej grupy do zakładek. Teraz trzeba będzie czekać, aż mi udostępnią plan i liczyć na to, że nie zapchają mi do tego czasu wszystkich miejsc.

BTW - mnie najbardziej bawi ten OGUN. :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mysquff napisał:

Dzięki. Dodałem sobie jej grupy do zakładek. Teraz trzeba będzie czekać, aż mi udostępnią plan i liczyć na to, że nie zapchają mi do tego czasu wszystkich miejsc.

BTW - mnie najbardziej bawi ten OGUN. :D 

Ale jak mi zajmiesz miejsce to zamorduję :P o ile cokolwiek poza 8 rano będzie mi pasować :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...