Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Po pierwsze, to czuję się zaszczycona że komuś się chciało przekopywać przez moje posty. XD

Po drugie, to
- cytat pierwszy jest o rekrutacji na studia a nie samej maturze 
- cytat drugi o tym, że drugi raz w okresie przedmaturalnym spotkało mnie coś mocno niemiłego - niezwiązanego z maturą
- fragment czwarty to tylko pomaturalne żale, a nie panika że nie zdam

i w sumie tylko ten trzeci można by podpiąć pod przejmowanie się, choć on bardziej był o tym że nie mam wolnego i że jestem leniwą bułą niż o tym że się boję matury :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten tekst na rozszerzeniu to jakaś masakra, pierwszy raz musiałem wybrać interpretację wiersza. 

A co do podstawy to faktycznie łatwa, ale z niezrozumiałego powodu przekręciłem imię autora i boję się o procenty :sad:.

Edytowano przez MasterKondi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Germanotta napisał:

Czym się różni wódka od maturzysty?

  Ukryj zawartość

[arturzyn] Wódka ma gwarantowane 40%. [/arturzyn]

 

Zeby to jeszcze byla prawda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Germanotta napisał:

Chyba najczęściej to prawda. :|
Zresztą, nie znam się, jeszcze nie miałam okazji narzekać, więc szczęściam. :happy:

Najbardziej popularna na Zachodzie ma troche mniej, polskie smakowe tez zazwyczaj maja mniej. Zreszta moc to nie powod do szczesciania, z wiekiem czlowiek zaczyna zwracac uwage na jakosc i smak. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MasterKondi napisał:

Matura z matmy łatwa, ale chyba się w ostatnim zadaniu rąbłem, bo jak się pytałem to mieli inne wyniki. 

Ja się na otwartych głównie dupnąłem. Znaczy, cały czas wydaje mi się, że mam dobrze, ale jak pytam innych, mają zupełnie odmienne wyniki... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arturzyn napisał:

Ja się na otwartych głównie dupnąłem. Znaczy, cały czas wydaje mi się, że mam dobrze, ale jak pytam innych, mają zupełnie odmienne wyniki... :(

Właśnie dlatego lepiej nie pytać :)

I tak w ogóle najlepszego!

Edytowano przez MasterKondi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...