Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Swoją drogą, świetnie zapowiada się zestaw gier z Plusa na czerwiec. Ico, Shadow of The Colossus, Demon's Souls, i Kingdoms of Amalur na PS3 oraz Rayman: Origins na Vitę. Kiedy w to wszystko zagram, no kiedy? ;_; Na pewno od DS się odbiję a Vity nie mam, to chociaż dwie gry z listy dla mnie odpadają. Ale i tak co miesiąc kolejka wzrasta sad_prosty.gif

EDIT

@DOSAKUpl

Się czepiasz tongue_prosty.gif Lepiej się z gier ciesz biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOSAKUpl - przecież Rock i Rojo mieli z tego serię ;dd.

To ta cukierkowa gra, która miała być Skyrimem, Fable i God of War w jednym. Idealnie się nadaje do PS+, bo Amalur niezbyt dobrze się sprzedał, a nie jest zły.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że jeszcze coś dorzucą w tym miesiącu po tym, jak przeczytałem, że dają Demon's Souls, ICO i Shadow of the Colossus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wam przerwę, co uważacie o ludziach, którzy kupują gry tylko dla "platyn" na PS3? Osobiście znam takiego człowieka, chwali się każdym pojedynczym trofeum, a co grę wymaksuje to wymienia ją na inną...

Po części rozumiem tego człowieka. Również można mnie nazwać osobą, dla której trofea są idealną motywacją do wyciśnięcia z gry ostatnich soków. Jest tylko jedno 'ale'. Nigdy nie trofeuję na siłę. Przykładowo - stosunkowo łatwe platyny w Uncharted, czy God of War zostawiłem sobie na czas nieokreślony, ponieważ chcę po czasie powrócić do moich ulubionych marek i mieć jeszcze w nich coś do zrobienia. Ponadto takiego Bioshocka 2 czy Bulletstorma grałem na PC, ale jeśli będę do nich powracał to wybiorę wersje na PS3, które posiadam - trofea robią różnicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dopisała tu Journey :)

W ogóle to dopiero co wreszcie sprawilam sobie konsolkę i jaram sie teraz :D i nolifuję troszkę. Udało się kupić zestaw z 2 pierwszymi częściami Uncharted i kompletem Infamous plus 2 pady. Do tego dobrałam sobie Journey w zestawie kolekcjonerskim z dwoma innymi grami (Flower i Flow) oraz CoD BO żeby mój miał w co grać i żeby mieć jakąś coopowa grę.

Journey jest niesamowita! Tego trzeba doświadczyć!

Tak w ogóle to znacie jakieś fajne coopowe gry na PS3? Chodzi o coop na jednej konsolce, zeby dwie osoby mogły grać na raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ayla, w Diablo 3 będziesz mieć coop do 4 osób na jednej konsoli, a z tytułów już wydanych to chociażby Uncharted 3 (coop jak i gra w dwie osoby w normalne multi), Portal 2, The Cave, wszelakie gry sportowe typu fifa, lub z gier bardziej casualowych to np. LittleBigPlanet, czy F1 Race Stars.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Diablo to we wrzesniu dopiero :) Nie wnikałam w to, ale ciekawe jak to rozwiążą... każda osoba konto musi mieć, prawda? I postacie. Czy jak mam na koncie wersję PC, to na konsoli też można przez nie grać? A wtedy konto od wersji konsolowej zakłada druga osoba? Muszę to ogarnąć.

Znalazłam fajna stronkę z listą gier i opisem typu coopa przy kazdej. Może się komus przyda:

http://www.co-optimus.com/system.php?id=2&page=0&playerComp=%3E%3D&playerNum=2&esrb=%&released=Y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to DIII na PC i konsole (bo na X-360 i XBone też będzie wydana - to oficjalny news), to gry niezależne. A co za tym idzie, szczerze wątpię, by pozwolili na inkorporowanie kont z PC.

Cóż, po tym, jak podano do wiadomości, że D III wyjdzie i na konsole Microsoftu, odpadł jeden z argumentów za inwestycją w PS 3. Ale to tylko jeden argument. Miriady innych pozostały :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie lipa straszna z tym Xboxem :) Po zapowiedzi Blizzarda na prezentacji PS4 byłam pewna, że Sony będzie miało wyłączność na gry Blizza, a tu taka niespodzianka ;)

Ciekawa jestem jak ten kanapowy coop w D3 rozwiążą... coś mi się widzi, że będzie tak jak teraz, czyli nie 4 ludków na kanapie z padami, tylko normalne multi przez net. No ale wtedy też można grać razem, choć to nie to samo... Mam tylko nadzieję, że konsolowcy i pecetowcy będą mogli się spotykać w grze, bo wtedy ja bym pociskała na PC a mój na PS3 i byłoby git. W razie czego druga pecetowa kopia D3 ciągle leży, haha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niczego nie zmienią to będzie właśnie tak, że cztery osoby na jednej kanapie (źródło), a na cross-platform się zbytnio nie nastawiam,szczególnie ze względu, że jest to dość rzadki zabieg, a dodatkowo wersja konsolowa jest trochę odmienna od PC, mam na myśli nowe skille jak i tryb offline (mam nadzieję, że będzie z tym patch na komputery), ale nie ukrywam, byłoby to bardzo miłe posunięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to znacie jakieś fajne coopowe gry na PS3? Chodzi o coop na jednej konsolce, zeby dwie osoby mogły grać na raz.

Szczerze mówiąc nie grałem w co-opa, ale zgaduję, że Super Stardust HD by się nadawał. Już sądząc po rozgrywce samemu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wskazuje oczywiste gry tutaj a ja chciałbym przypomnieć znakomitego slashera z początku tej generacji a mianowicie "heavenly sword" Główną postacią jest tutaj Nariko która ma za zadanie ochraniać tytułowy miecz przed samym Andy "gollum" Serkisem. Dobra rzecz, do nabycia za mniej niż 50 złotych.

Poza tym Uncharted, Heavy rain czy Little big planet to obowiązkowe tytuły wg mnie, których zakupu się nie żałuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego w graniu ze względu na trofea : ) Zawsze fajnie mieć świadomość tego, że inni gracze mogą oglądać twoje osiągnięcia. Mi samemu gra się lepiej ze świadomością, że jakiś ślad przebytych gier zostaje na moim koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie The Last of Us, dziś odebrane (wrażenia później opisze, ale kopie gra mocno) i (może o czymś nie wiedziałem) dostałem próbny 30-dniowy kod na PS+. Hmmm, za darmo Uncharted 3, Kingdoms of Amalur, Rayman: Origins, Battlefield 3, Ico & SoTC, Saints Row: The Third, Catherine.... JAK TU NIE ŚWIĘTOWAĆ?! Chyba zostanę stałbym abonentem :)

Zaś obecnie gram w Tekken: Revolution. Poza słabym pomysłem na odblokowywanie nowych postaci (wieczności....) to stary dobry Tekken, bez żadnych "gemów", "ultrasów" i innych "ananasów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...