Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Słuchajcie, jak się dostać do darmowego multi U3? Pobrałem Uncharted 3 Multiplayer - Polish Language Pack, jakieś 800 mega, zainstalowałem i nic. Nie mam instalki ani gry. Jest w PS Store jeszcze jakiś plik do pobrania, którego nie znalazłem, a który jest potrzebny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałeś tylko polonizację :) Jak ja ściągałem, to w "zarządzaniu pobieraniem" miałem po kolei wszystkie wersje językowe, na końcu sam multiplayer (który waży spoooooro więcej), wyłączyłem wszystkie wersje językowe poza polską, resztę ściągnąłem (a więc to co Ty plus instalkę multi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy wybierać żadnej opcji z tego drop downa, tylko zostawić to, co jest na wierzchu, ta pierwsza opcja, wtedy pobiera się gra. Myślałem nad mniej intuicyjną metodą wyboru wersji gry; Nie wymyśliłem.

800 mega psu na budę. Na szczęście jest Jetpack Joyride, którego polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Plus members: your headline IGC game for May will be.... *drumroll* Hitman Absolution. We'll reveal four additional titles next week.

Wat. Miałem czekać na jakąś promocję, a tutaj patrzcie. wink_prosty2.gif Square-Enix potwierdza, że ich gry najszybciej w branży trafiają do kosza z tanim towarem. Za 3-4 miesiące Tomb Raider.

Swoją drogą dzisiaj Hitman Collection w HD będzie za jakieś 10 euro. Ktoś wie jaka jest jakość tego pakietu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fu fu fu, Hitman? No ładnie. Mnie osobiście nie podszedł (choć skradanki bardzo lubię), ale dla innych - petarda.

Nie wiem jak wam ale mi lepiej leży polska Ellie..

IMO nie pasuje. Ale nie pasuje w stopniu znośnym, co przy mojej niechęci do polskiego dubbingu w grach może oznaczać, że jest rzeczywiście dobra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mi lepiej leży polska Ellie..

IMO nie pasuje. Ale nie pasuje w stopniu znośnym, co przy mojej niechęci do polskiego dubbingu w grach może oznaczać, że jest rzeczywiście dobra tongue_prosty.gif

Miły, ciepły głos - taki sam jak oryginalna Ellie. Ja w ogóle nie kojarzę tej aktorki co jest giga plusem ode mnie, bo wszystkie serialowe Hanki to mogą się o kartony rozbijać a nie podkładać głos Ellie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju za te kilkanaście złotych, które kosztuje miesięczny dostęp do usługi, plusowicze w EU dostaną:

1st May: Hitman Absolution

1st May: Catherine

1st May: Malicious

8th May: Sine Mora (Vita)

15th May: Velocity Ultra HD (Vita)

sogood.gif

Lubię takie miesiące gdzie się trafia taka gra, którą mam w pudełku. Będę mógł sprzedać Catherine za kilkadziesiąt złotych i będę miał na kolejne 3 miesiące PS+. lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciekawostki niż gry, na które bym czekał z wypiekami, ale i tak fajnie.

Przy okazji - Jakoś dwa miesiące temu zacząłem pobierać God of War HD w PS+, potem abonament mi się skończył, ale dociągnąłem go do końca. Teraz kupiłem znowu PS+ i gdy chcę go odpalić, otwiera mi się karta w PS Store i każe kupić grę. ocb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry Sony daje w PS+ to jestem w totalnym szoku, teraz dostępny jest Okami HD i Władca Pierścieni. W Maju będzie Hitman Absolution i Cathrine, teraz miałem przerwę w abonamencie. Ale obowiązkowo na wypłatę ładuje znowu, tyle świetnych gier! Akurat będę miał w co grać na Majówkę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Segi

A masz GoW na liście pobierania? Bo jak tak, to musisz znowu pobrać. Mi kiedyś Crysis 2 przestał działać, niby ważność się skończyła tak jakbym Plusa już nie miał, choć miałem, to pomogło ponowne pobranie. Znaczy tak mi pomoc techniczna Sony napisała, więc jak ci się nie uda tym sposobem, to do nich napisz.

Catherine to gra dla dorosłych więc na pewno

zagram :trollface:

A Hitmana to na pewno będę musiał przejść. Mam nadzieję, że uda mi się wbić platynę w Bulletstormie do tego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catherine! Od jakiegoś czasu ostrzę sobie na to ząbki i w końcu będę miał okazje zagrać, nie wiem nawet czy nie podoba mi się ten fakt bardziej niż Hitman Absolution. Teraz tylko czekać na Tomb Raidera w plusie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Raczej ciekawostki niż gry, na które bym czekał z wypiekami, ale i tak fajnie.

Przy okazji - Jakoś dwa miesiące temu zacząłem pobierać God of War HD w PS+, potem abonament mi się skończył, ale dociągnąłem go do końca. Teraz kupiłem znowu PS+ i gdy chcę go odpalić, otwiera mi się karta w PS Store i każe kupić grę. ocb?

Z tego co wiem należy po prostu dbać o to, aby abonament się nie kończył. To nie jest wieczna wypożyczalnia za free na zasadzie - raz pobrane, na zawsze dostępne. Inaczej wielu kupowałoby abonament, zgarnęło X gier po czym skończyło z abonamentem, a nie taki jest zamysł. Nie działa to też w ten sposób, że mam abonament, potem przerywam (bo znowu są fajne gierki), a kiedy wracam to wszystkie poprzednie gry wracają do normy i znów są dostępne. Coś za coś, ale w tej chwili do PS+ wpadają tytuły takiej jakości i w takiej ilości, że nie widzę sensu rezygnacji z tej usługi.

Czyli jeśli zaniedbałeś abonament to sorry Winnetou, ta gra za free już nie wróci.

Natomiast inną rzeczą jest, gdy masz abonament, a nie masz już miejsca na dysku. Wtedy zaznaczasz tylko grę do pobrania, anulujesz i nawet jeśli zniknie z oferty "Gier od zaraz" i pojawi się inna to już zawsze - ale w ramach jednego, ciągłego abonamentu masz do niej dostęp.

Zresztą http://community.eu....1048107/page/22 i wątki pokrewne na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wieczna wypożyczalnia za free na zasadzie - raz pobrane, na zawsze dostępne. Inaczej wielu kupowałoby abonament, zgarnęło X gier po czym skończyło z abonamentem, a nie taki jest zamysł. Nie działa to też w ten sposób, że mam abonament, potem przerywam (bo znowu są fajne gierki), a kiedy wracam to wszystkie poprzednie gry wracają do normy i znów są dostępne.

No to ciekawe, bo pozostałe gry z PS+, np. Deus Ex wciąż działają, mimo że po pobraniu miałem dwumiesięczną przerwę w PS+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Deus Ex jest chyba bardzo specyficzny, bo nie tylko Tobie on działa mimo, że nie powinien (być może są jeszcze jakieś rodzynki, które się przemknęły). Ale zawsze możesz napisać do BOKu, albo zwrócić się do konsultanta na podanym w linku forum.

Wg. moich informacji działa to tak jak napisałem.

EDIT: Chyba, że działają Ci wszystkie pozostałe gry pobrane z usługi "Gry od zaraz", a przestał działać tylko GoW. To wtedy faktycznie bardzo ciekawe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex: HR, Guardians of Middle-earth, Vanquish, Rock of Ages, Oddworld: Stranger's Wrath HD, Outland, Renegade Ops, Chime... To wszystko są tytuły, których nie ma w "kolekcja gier od zaraz" a mimo to nadal działają. Napiszę do nich albo zadzwonię bo sprawa jest dla mnie zupełnie niejasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi średnio podoba się rozpiska na maj: Hitman dawno ograny, reszta gier nie jest w moim guście. Raczej przełużę plusa gdzieś koło czerwca, bo podobno mają wejść nowe gry całoroczne, a i załapię się jeszcze na ten miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...