Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Przypominam panowie, że to nie jest czat, tylko temat dyskusyjny. Kolejne posty 1-2 linijkowe zostaną usunięte, a autorzy sowicie wynagrodzeni :).

@TvSuperStar

Jeżeli chodzi o założenie tematu to zapraszam do odpowiedniego tematu, który do tego służy. Na pewno poradzisz sobie z jego odszukaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił serię Uncharted, chociaż po zagraniu w nią wszystkie inne gry będą wydawały się brzydkie i co najwyżej średnie :P Ale nie ulega wątpliwości, ża ta seria to obowiązek. Jeszcze zdecydowanie zagrać w LittleBigPlanet i trylogię Mass Effect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lista IGN -

1. BRAK GRAN TURISMO 5, DEMON'S SOULS, METAL GEAR SOLID 4, KILLZONE 2 (trójki mogło w sumie nie być)

2. GoW 3 na 25 miejscu

3. Uncharted 3 wyżej niż Uncharted 2

4. Fallout 3 w top10

Top 2 się w sumie zgadza. No i fajnie, że jest Ni No Kuni. Oprócz tego obiektywnie najgorsza lista czegokolwiek wszech czasów. IGN w formie.

@waclaw30 - Get Killzone 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zupełnie zapomniałem o tym remake'u :) Chociaż w przypadku Killzone jak ktoś nie chce przedzierać się przez grafikę z PS2, trochę podbitą ale jednak z PS2, jedynkę chyba można sobie odpuścić - ja zaczynałem przygodę z serią od dwójki i nie czułem żadnych minusów spowodowanych nieznajomością pierwszej części :) Takie uroki "głębokiej" fabuły w shooterach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że po paru MOCNYCH miesiącach Sony trochę zwolni i na październik rzuci jakieś maleństwa z PSN. W końcu we wrześniu AC3, a w listopadzie się zmienia mocna rotacja na Vicie, więc trzeba oddać coś dużego typu np. Soul Sacrifice. NOPE. Francuzi za wcześnie zaczęli rozsyłać maile z głównym daniem miesiąca, a włoski multiplayer.it wstawił niby całą ofertę na październik:

- Far Cry 3 (PS3)

- Dragon's Dogma Dark Arisen (PS3)

- Giana Sisters: Twisted Dreams (PS3)

- Street Fighter X Tekken (VITA)

- Touch my Katamari (VITA)

LEL. Oficjalny news na PS Blogu w środę. Niby plotki i przecieki dotyczące PS+ się do tej pory potwierdzały, ale warto pamiętać o tym, że w sierpniu miało być DmC, a nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy płatności przy odbiorze, praktycznie żaden nie jest tani.

Ogólnie to zależy od gry. Najlepiej posługiwać się googlami i ceneo. Czasem jeden sklep ma tańszą grę X, a drugi grę Y. Jeżeli możesz płacić kartą, to często Amazon brytyjski ma ciekawe ceny (GTA V kupiłem za 183 zł).

Może pomyśl nad PS Plus. Raz na rok zapłacisz 170 zł i masz masę gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja z tym ps plus,ale dla mnie trochę niekorzystna. Niby za rok te 170 zł,wszystko spoko,tylko mnie martwi ta rotacja gier. Nie jestem typem gracza,który chce zagrać w kilkanaście gier. Mam swoich ulubionych kilka gier i je ciągle gram. Np. Gta Vice City, NFSU2 czy San Andreas katuje na laptopie kilka dobrych lat. Tak samo się tyczy Battlefielda multi,a dokładnie BF3. W tym roku jedynie chciałbym zamiar zagrać w Gta V,BF4 multi. W następnym roku Gran Turismo 6 i zdecydowanie o kupnie nowej konsoli. Pytam się tylko o ceny,bo szkoda mi wydawać np 200+ złoty na grę,gdzie dostanę grę w innym sklepie za np 180(20 zł w kieszeni jednak to coś jest). Nie chcę zbytnio obciążać mamy,dla tego mi ciężko ją prosić,aby mi dała 230 zł na "grę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij więc sobie to jakoś kategoryzować. Protip: Mafia II jest bardzo przeciętna.

Zauważyłem, że ostatnio bardziej interesują mnie tytuły z Plusa podawanego jako przystawka niż te, które są "daniem głównym". Coś czuje, że prawdopodobnie nigdy nie zagram w AC III i może Far Cry, za to Dragon's Dogma to pozycja, którą miałem ostatnio kupić i dla mnie wręcz obowiązkowa. I tym oto sposobem PS+ pozwala mi znowu sporo zaoszczędzić - thank you, Sony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle udany dla mnie miesiąc jeśli chodzi o październikowego Plusa. Najbardziej czekam na vitowy port Street Fighter x Tekken. Z radością przywitam Dragons Dogmę, której nie kupiłbym z własnej woli, ale być może się do niej przekonam.

Póki co jestem usatysfakcjonowany contentem, bo gry, które ostatnio kupowałem nie pojawiają się w ofercie - oby ten trend utrzymał się jak najdłużej. Po cichu liczyłem na GRIDA 2, ale i na nią przyjdzie niebawem czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 na miesiąc. Garść pytań:

- Czy jeśli znajomy zaloguje się na swoim koncie z PS Plus na moim PS3 i ściągnie grę na moją konsolę, będę mógł w nią grać ze swojego konta?

- W ramach PS Plus można ściągać cały czas pod warunkiem, że się wrzuciło do listy ściąganych wtedy, gdy gry były w ofercie, tak?

- Jest sens podchodzić do God of War III bez znajomości poprzednich części? A może w takim układzie lepiej Ascension, które jak na nową grę też jest dość tanie? Tak samo Uncharted - można bez obaw o niezrozumienie pewnych wątków przejść od razu do najlepiej ocenianego Among Thieves?

- Czy inFamous: Blood Festival daje jako-takie pojęcie o iF2, czy już lepiej w tej roli sprawdza się demo?

- Da się jakoś dorwać do Journey nie płacąc 50 zł? Trochę drogo jak na networkową grę sprzed 1,5 roku, nawet jeśli jest fantastyczna...

- Chcę zrobić sobie tour de force po najlepszych exach z PS3. Ważne jest, żeby nie były za długie (Demon's Souls czy Ni No Kuni odpadają, niestety), ani za drogie (The Last of Us cały czas mi chodzi po głowie... ale już Beyond czy Puppeteer raczej odpadają). Czyli głównie gry tak najdalej z 2011 roku. Ograłem już Heavy Rain, teraz mam inFamousa - te dwie dostałem z konsolą, choć nie wiem, czy iF dalej tłuc, średni jest. Jestem już właściwie zdecydowany na U2, myślę o GoW III, TLoU (kasa...) i Heavenly Sword (lubię Enslaved + jest za grosze + jest podobno strasznie krótkie, a w tym wypadku to plus). Killzone po demku dwójki odpada, trochę za duże ryzyko że to mediocre techdemo shooter żebym poświęcał nań cenny czas z konsolą Sony. Nie interesują mnie gry wyścigowe ani sportowe, jRPGi jak już wspominałem odpadają raczej, bo za długie. Macie jeszcze jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

- gry z PS+ działają raczej tylko na aktualnie zalogowanym koncie z plusem

- w GOW III (Ascension podobno nie jest tak dobre jak wcześniejsze części, a znajomość fabuły nie jest wymagana do czerpania nieziemskiej radochy) i Uncharted 2 (jedynkę z bólem serca odradzam) po prostu zagrać TRZEBA jak ma się PS3 (trzeci Killzone też jest wart każdej spędzonej godziny)

- Demon's Souls przeszedłem w około 25h

Dla mnie pierwszy InFamous też wydawał się bardzo średni - nie wiem jak jest z "dwójką". Grałeś w Metal Gear Solid? Warto przynajmniej sprawdzić. Do tego może: Ico & Shadow of the Colossus HD Collection (SOTC jest GENIALNY) i Ratchet & Clank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HS gameplay jest jeszcze słabszy niż w Enslaved, to samo tyczy się historii. Sytuację ratuje jedynie kilka fajnie nakreślonych postaci z Nariko włącznie. Pominę też beznadziejne sterowanie bełtami za pomocą sixaxisa. Radziłbym się zastanowić przed ewentualnym kupnem.

Za GoWa 3 oraz Uncharted 2 można naturalnie się zabrać pomijając poprzednie części - tak jakbyś zaczął Terminatora oglądać od części drugiej. Do kolekcji warto zaciągnąć również część trzecią przygód Drake'a. Nie wiem jak wypada Ascension, bo od 2 miesięcy gra zbiera kurz na półce i czeka na lepsze czasy. Pierwsze iF jest faktycznie mocno średnie, natomiast dwójka wybija się ponad przeciętność serwując bardziej różnorodne misje i niezłą zabawę w piaskownicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...