Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Ja narazie do PS3 mam 4 gry....lacznie z gra byly Gran Turismo i te dyscypliny na Move'a 2. Do tego GTA IV i V. W tym roku planuje Rival i Hot Pursuit i to chyba wszystko. Chyba ze jakies cos taniego jak mi sie te znudza...:)Ogl nie wiem czy zalozyc sobie konto i korzystac z promocji na PS Store. Z tego co patrzylem to sa super ceny..(Hot Pursuit 20 zl...). Wiece czy gry stamtad maja polskie ceny...?I czy jak polacze konta z karta kredytowa to Sony nie bedzie jakos mi hajsu zabieralo za jakies tam swoje wynalazki czy czego nie bede musial oplacac..? troche sie boje. po tym jak sie dowiedzialem, ze ten darmowy trial na PSN plus 14dniowy, jak sie go nie wypowiedzialo to sam sie przedluzal i sciagali naleznosc...Tak slyszalem.

Ja sie na tym nie znam ale siorka mowi ze do PS Stora trzeba miec karte kredytowa. Ona ma ponoc debetowa i z nia mozna nic zrobic tam. Ona na chomiku normalnie z tej karty, z konta robi sobie przelew i ma GB szybko i latwo. Szkoda ze nie mozna tak w PS Store. Szkoda, bo maja tanie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto załóż na pewno i siedź podłączony do sieci, bo nawet patcha nie ściągniesz, a jeśli masz Gran Turismo to bez łatek tracisz mnóstwo (w "szóstce" jest już chyba 10 darmowych samochodów z samych aktualizacji, nie mówiąc o większych wypłatach kredytów, bonusach).

W PS Store są ceny w złotówkach, jeśli chodzi o to.

Kartę możesz podpiąć i nic ci tam pobierać nie będzie. Faktycznie jak nie zrezygnujesz z triala to ci się automatycznie przedłuży jak masz w portfelu na koncie jakieś środki lub podpiętą kartę. Tak działa każdy serwis i każdy "próbny dostęp". Debetówka też działa. Konto możesz też zasilać kodami ze zdrapek. Bezpieczniejsze, czasem tańsze, równie wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy konto w PSN darmowe mam zalozone. Gralem on line w GT6 i GTA. Nie mam tylko konta internetowego podpietego. Moge zdrapka doladowac konto darmowe, nie wykupujac abonamentu PS Plus?

P.S. Jest mozliwosc w jakims sklepie interneteowym zakupic taka karte, zrobic przelew i dostac szybko kod na maila..?? Orientujecie sie moze. Nie wiem jak w tym ich calym systemie mam wpisac dane karty debetowej.

Wole zddrapki. To jest tak jak doladowania telefonow. Jak kupuje np 50 zl. Zto tyle pace, tyle mam na koncie..?

Mam nadzieje ze na wileniaku w RTV EUOR AGD sa takie karty to by mi siorka dzis wziela...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy konto w PSN darmowe mam zalozone. Gralem on line w GT6 i GTA. Nie mam tylko konta internetowego podpietego. Moge zdrapka doladowac konto darmowe, nie wykupujac abonamentu PS Plus?

W sensie, że dodać fundusze do portfela PSN? To chyba są zdrapki na to, więc można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sklep z e zdrpakami/kodami. Robie przelew a oni przesylaja kod. Inexus-powiedz nudzie game over. Slyszal ktos o tym sklepie? Korzystal ktos..>? Druga sprawa..czy ktos wie czy gry z wyprzedazy w PS Store maja jezyk polski..(napisy- Hot Pursuit). PS na funpagu na fejsie milczy na ten temat. Tak samo zreszta polecalo 14fniowy trial ale nic nie wspominali o tym ze jak nie zrezygnujemy to sie zabierze nam srodki z konta bez naszego powteirdzenia. Napisy polskie sa dla mnie wazne bo na konsoli czesto gra moj siostrzeniec ktory ma 8 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic poczekam na siorke i zrobie ten przelew...zobacze...na opinoeo same pozytywy....ok 97,98 procent sredniej ocen z okolo 2500 osob....znalazlem tez na innej stornie tylko za kod 100zl licza sobie 120 zl......a jakie sa mniejszew kwoty...jest 50 zl?

A propo Batmana ostatnio w chyba w RTV euro AGD (lub MEdia MArkt) widzialem ta gre (Arkham City ) w wersji Game of the World chyba za stowe lub nieco mniej

A ta kasa jak ja juz bede mial na koncie na PSN to jest tak jak na chomkiku na zawsze czy za jakis czas mi ja zabiora..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie więc postanowiłem napisać je w tym temacie za co z góry przepraszam.

Niedługo mam zamiar stać się szczęśliwym posiadaczem playstation 3, więc chciałbym wiedzieć ile około zajmują aktualizacje oprogramowania na tę konsole .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sam się zorientowałem aktualizacja softu konsoli zajmuje około 120MB możliwie, że trochę więcej lub mniej. Ale nie masz, co się martwić kup konsole z dużym dyskiem np: 320GB i będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło, które trafnie wskazało lineup z tego miesiąca atakuje i tym razem.

PS4: Dead Nation

PS3: Tomb Raider, Brothers - A Tale of Two Sons

Vita: Smart As, Pixeljunk Monsters Ultimate HD

Brothers i Smart As... było w US. Pixeljunk ma w sumie sens. Nie wiem czy jednak Tomb Raider przy premierze na PS4 i edycji GOTY na PS3 nie gryzłby się z polityką Square. To samo Dead Nation, które nawet zapowiedziane na PS4 nie zostało. We'll see.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, troche na tym nowym forum sie pogubiłem ale chyba to będzie dobre miejsce do zadania tego pytania :P Mianowicie mam już X360, a w maju urodziny i przymierzałem się do zakupu PS4 ale wciaż jest no dosyć drogie, a i ceny gier nie są najnizsze :/ I tutaj moje pytanie, warto teraz, no tak za 2 miesiące zakupic jeszcze PS3 chodziażby dla ogrania samych exclusivów ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak ja kupowałem Xboxa to wtedy był jeszcze sporo tańszy do PS 3 i dlatego się na niego zdecydowałem, a potem jak zobaczyłem ile exclusivów mnie omineło to troche, no szkoda mi było tongue_prosty.gif No jak jeszcze dochodzi PS + to może się skuszę, a wiecie jak wygląda sprawa gier, nowosci będa jeszcze na PS 3 wychodzic czy zrezygnują z nich ? tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz japoński stuff, to ten będzie się pojawiać na PS3 przez dobre kilkanaście miesięcy z paroma killerami w 2015 (Persona 5, Zestiria). Dużych exów chyba już się nie ma co spodziewać, ale mniejsze produkcje Sony do dystrybucji cyfrowej będą się pojawiać na wszystkich konsolach Playstation (np. Helldivers, Hohokum).

Imo jeśli nie miałeś nigdy PS3, to kupowanie PS4 ma niewiele sensu. Tym bardziej, że "Sony cycle" zdaje się na nowej konsoli kształtować jak na PS2 oraz PS3 i z tego powodu na duże ilości wielkich exów trzeba będzie poczekać kilkanaście miesięcy. Do tego czasu pozostają multiplatformy z paroma okazjonalnymi grami Sony w międzyczasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...