Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Jeżeli ktoś ma konto na PS+ to polecam grę The Cave. Logiczno-zręcznościowe coś, co trzeba przejść 3 razy żeby poznać historie wszystkich postaci. Zaliczyłem z tą grą świetne 3 wieczory. Kto nie mają PS+, musi sprawę przemyśleć, do nie wiem czy rozrywka na 3 wieczory warta jest 49PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w związku, że na PS+ dali Battlefielda 3 to zapraszam do siebie wszelkich nowicjuszy. Ja sam dopiero zaczynam, mam 3 poziom i nie bardzo mam z kim grać. Także jak ktoś chce się nauczyć grać z kimś, kto nie będzie go jechał za bycie noobem i chciałby mieć dobrego kompana (kogoś, kto trzyma się swojego squadu) to proszę mnie dodać do znajomych. Mój nick na PSN to "Dabrus".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pobrałem Tekken Revolution, czyli darmową wersję Tekkena z pewnymi ograniczeniami. Jestem ciekawy co o tej grze sądzicie. Pograłem chwilę i zauważyłem, że bardzo łatwo można osiągnąć tam platynę za osiągnięcia (edit: której nie ma, moje niedopatrzenie hyhy serduszka2.gif). Rozgrywka jest ok. Każda postać ma własne zestawienie combosów oraz unikalne ataki, podczas których jesteśmy praktycznie nietykalni. Wybraną postać można ulepszać za punkty oraz walutę, którą zbieramy za każdy pojedynek. Ulepszyć można siłę, wytrzymałość i kondycję (wpływa ona na uderzenia krytyczne). Ktoś kto grał w Tekken Tag Tournament 2 od razu zauważy, że lokacje w darmowym Tekkenie pochodzą właśnie z TTT2, ale nie tylko one. Dużo elementów zostało "przeniesionych" do darmówki. A teraz sprawa najważniejsza... gra ma mocne ograniczenia. Zagrać możemy tylko 2 razy w trybie arcade oraz 5 meczy rankingowych bądź innych - sieciowych. Po wykorzystaniu monet musimy odczekać pewien czas, aby znów zagrać. Nie ma trybu, w którym moglibyśmy walczyć bez utraty monet, a szkoda. Zabrakło tutaj również walki między 2 graczami przy jednej konsoli. Mecze rankingowe mocno wciagają i gra się przyjemnie, ale nie wiem czy zostanę przy tej części na dłużej. Jest bardzo okrojona w porównaniu z innymi Tekkenami.

Grał ktoś w jeszcze świeżego Tekkena Revolution? Co o nim sądzicie? icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że "bardzo łatwo można osiągnąć tam platynę za osiągnięcia"? Grałem tylko dla platyny, a po zdobyciu 100% okazało się, że platyny nie ma (nie zwróciłem uwagi :P) - grę usunąłem z dysku w ciągu 10 sekund. Grało się całkiem przyjemnie, chociaż zdobywanie postaci jest zrealizowane średnio. Powodzenia w platynowaniu :)

http://www.ps3trophies.org/game/tekken-revolution/trophies/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha faktycznie, nie ma platyny :O dobrze że mi powiedziałeś, również nie zauważyłem xD Czytałem na forum, ludzie pisali że "łatwo platynę zdobyć"... ale się rozpędziłem... icon_rolleyes.gif

Tak czy siak, zdobędę 100% i wracam do TTT2, tam platyna na 100% jest do zdobycia więc nikogo nie wprowadzę już w błąd icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny rzut, na pewno dużo lepszy od tego lipcowego. NFS MW z przyjemnością przetestuję na konsoli, chociaż grę mam zaliczoną na PC. LEGO na Vitę, why not pal?

PS: Mogliby dać rozpiskę na rok z góry, bo nadal wstrzymuję się z zakupem Guacamelee, Persona 4, Ni No Kuni, Sly: Thieves In Time, Twisted Metal czy PlayStation All Stars: Battle Royale żywiąc nadzieję, że niebawem zasilą bogatą bibliotekę Plusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Mogliby dać rozpiskę na rok z góry, bo nadal wstrzymuję się z zakupem Guacamelee, Persona 4, Ni No Kuni, Sly: Thieves In Time, Twisted Metal czy PlayStation All Stars: Battle Royale żywiąc nadzieję, że niebawem zasilą bogatą bibliotekę Plusa.

Wtedy chyba nikt by gier nie kupował :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Gdybym nie był śmiertelnie podjarany Shadow Fall i trochę mniej DriveClub to PS3 (i PC + 3DS) by mi wystarczyło. Szkoda tylko, że Insomniac robi Ratcheta (choć to chyba najbardziej zróżnicowana i sensownie prowadzona z wszystkich corocznych marek w branży) zamiast nowego Resistance. Inna sprawa, że to duży zespół i oprócz tego przeglądarkowego czegoś dla EA, Sunset Overdrive dla MS (w które nie wierzę zupełnie, bo pamiętam ostatni kolorowy trailer nowej marki od Insomniac i co z tego wyszło) i Ratcheta dla Sony pozostała część majstruje przy czym innym. Resistance to seria, która bardzo fajnie ewoluuje, "trójka" to chyba najlepszy zamiennik dla Half-life 3, więc kolejna duża część byłaby czymś wielkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden wielki problem z serią Killzone - jest to całkiem sympatyczny, oryginalny nawet shooterek, Guerilla tworzy świetne gry pod względem technicznym i graficznym, jest tam parę bajerków odróżniających Killzona od innych FPS... tylko czemu fabuła w tak dobrze wykreowanym, brudnym świecie jest tak bardzo słaba i papierowa ? Zawsze gramy jako ISA ,, saves teh day " a przecież to jest starcie dwóch odmiennych filozofii i doktryn ideologicznych, niegdyś wygnani z Ziemi Helghanie znów walczą z oprawcami tym razem na Vekcie i to oni są ,, prime evil " ?

Zgadzam się - Helghanie to napewno mieszanka faszyzmu i militaryzmu, ale z konieczności, pod względem historii bliżej im do starożytnych Spartan niż wojsk III Rzeszy, a coś mi się wydaje że autorzy usiłują podciągnąć pod to czerwonookich ( ta cholerna brunatna flaga .. )

Gdyby fabuła byłaby lepsza mielibyśmy super shooter a nie kolejne sztampowe jedziemy na wycieczkę ratujemy świat jak w 95 %. Liczę że w Shadow Fall dadzą wreszcie Helghanom dojść do głosu. Wojna ukazana wyłącznie z jednej perpespektywy jest sztuczna i zakłamana.

Miałem okazję się bliżej zapoznać z darmowym Tekken Revolution i muszę pochwalić Namco za system walki, śmiać mi się chce ale jest lepszy niż w pudełkowych Tekkenach. Co prawda do gry raczej nie wrócę ale sam pomysł na grę mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki heads up. Ponoć NBA 2K13 jest do pobrania w ramach PS+ w EU, choć jest na liście tylko w Zjednoczonych Emiratach (bo tam nie ma Spec Ops, go figure). Jest jednak dostępny dla wszystkich. To może być pomyłka, więc radzę się spieszyć.

No i Sly 4 jest dzisiaj ponoć za około 50 zł w sklepie.

BTW nie wiedziałem, że Rayman Legends jest na Vitę. Tam jest cross-buy? Wersja na PS3 ma cross-controler z Vitą i robi to co WiiU? Biorąc pod uwagę, że PSV potrafi więcej niż kontroler z WiiU to powinna... To mogłoby mi sprzedać grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie teraz na ps3 ps plus na rok to na ps4 tez go bede miec? Bo jest teraz promocja kupujac rok dostaje sie 3 miesiace gratis i z checia bym skorzystal. A ps4 prawie na pewno kupie na premiere i szkoda by mi bylo wydac prawie 200zl na ps plus i korzystac z niego tylko na ps3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno konto - jedna subskrypcja. Na PS4 będziesz korzystać z tego samego konta co na PS3. Tak jak osoby mające Vitę i PS3. Ten sam licznik trofeów, portfel i PS+...

A propos PS+. Kiepski AC3 nie będzie sam we wrześniu. Jak&Daxter Trilogy i Stealth Inc. na PS3 oraz New Little King Story i Urban Trial Freestyle na Vitę. Niezły miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę rozmowa na moment zeszła na ps+, to mam pytanie. Ktoś się orientuję w jakim terminie muszę kupić ps+ na cały rok, żeby dostać te 3 miesiące gratis? I jeszcze jedno: Czy subskrypcję trzeba przedłużać kupując bezpośrednio w psn, czy mogę kupić w np. Saturnie, żeby dostać ten 3 miesięczny bonus?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Typowe fanboyowskie gadanie ;)

Do rzeczy. Może założymy jakiś konsolowy temacik na temat GTA V? Premiera tuż tuż, pewnie wielu z was tak jak ja kupuje Gierke, a multi startuje miesiac pozniej. PC-towcy cos tam maja, ale ... no w końcu to gra na konsole :P Oni nas wyganiaja do naszych tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...