Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Mnie tam się bardzo nieSławny podoba. Jednak muszę przyznać Tobie rację, że zajawka Second Son... no delikatnie mówiąc rozczarowuje. Co do TLoU, to gdyby wyszło na PS3+X360 to mogłoby walczyć z GTA o tytuł gry roku, bo naprawdę na to zasługuje. Ja się chyba zacznę powoli przesiadać na gry kupowane, a nie "wypożyczane" z PS+. Bo jednak pudełko to pudełko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Uncharted i Killzone umocniły moje stanowisko, że ps3 posiada o wiele lepsze "exclusivy" od xboxa. Niebawem chciałbym zobaczyć The Last of Us bo podobno jest tak idealne jaki był Uncharted no, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Znacie jeszcze jakieś dobre tytuły na Ps3? Najlepiej RPG ewentualnie gra akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Szczerze, żaden z wymienionych przez Ciebie tytułów (może oprócz GTA V) nie zachwycił mnie.

Pograłbym w jakąś dobrą wyścigówkę, ale nie wiem jaką. Z przedstawiciela tego gatunku mam tylko GranTurismo 5 i może być, ale chciałbym w coś innego pyknąć.

Jakieś propozycje ludziska? Byle były to tytuły godne uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą koniecznie być auta? Jeśli nie to Wipeout HD/Fury - ostrzegam jednak, że gra trudna jak... no jak każdy Wipeout. Motorstormy ograne? Burnout Paradise? Pierwszy GRID?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's PS+ time!

29th November: RESOGUN (PS4)

29th November: Contrast (PS4)

27th November: Grid 2 (PS3)

27th November: Guacamelee! (Cross Buy)

27th November: Sonic and All-Stars Racing Transformed (Vita)

27th November: Grand Theft Auto Liberty City Stories (Vita)

Nie najgorzej. Z zakupem Guacamelee! się ostatnio słusznie wstrzymałem wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń = best month.

Entering PS Plus:

  • 24th December: DmC Devil May Cry (PS3)
  • 24th December: Borderlands 2 (PS3)
  • 24th December: Soul Sacrifice (Vita)
  • 24th December: Blazblue Continuum Shift Extend (Vita)
  • 8th January: Don?t Starve (PS4)

Za tydzień w PS Store będą przecenione DLC do Borderlands 2. Nie wiem o ile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, no nie wiem jaki tytuł nabyć na konsolę, gdyż już przez spory czas nic nie nabyłem (chyba ponad rok) i odświeżyłbym swoją skromną kolekcję. Pograłbym w jakiegoś RPG (najlepiej po polsku), ewentualnie jakiegoś dobrego FPS'a.

Mam spory dylemat czy nie kupić używanego Far Cry (70zł) czy nie zainwestować w jakiegoś RPG lub wyścigówkę.

Tylko co do tych dwóch gatunków nie mam jakiś konkretnych kandydatów... Nie ukrywam, że byłoby fajnie, gdybyście coś doradzili.

Swoją drogą czy FC3 ma jednorazowy kod dostępu do trybu online?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się według was kupić PS3 dla exów i nie tylko? Wyłuskałem sobie tyle gier w które chciałbym zagrać:

-seria Uncharted

-seria God of War

-seria Killzone

-seria Resistance

-seria Little Big Planet

-seria Infamous

-Heavenly Sword

-Heavy Rain

-The Last of Us

-Beyond Two Souls

-Red Dead Redemption

-Final Fantasy XIII

-Final Fantasy XIII-II

-Final Fantasy XIII Lighting Returns

-Metal Gear Solid 4 25th Anniversary

Jest ich 28, opłaca się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się zastanawiają, czy brać konsolę dla kilku gier, a Ty czy warto brać dla 28 :D Moim zdaniem, wymieniłeś najlepsze mainstreamowe gry na PS3 i na 100 % warto kupić dla nich konsolę, bo teraz PS3 i gry na nią stoją tanio. Oczywiście jeśli natywne 1080p i żelażne 60 FPS nie jest dla Ciebie absolutnym minimum, to zdecydowanie polecam.

Skoro planujesz kupno az tylu gier, może pomyśl nad PS Plus ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony wyłącza serwery kolejnych gier na PS3:

http://uk.ign.com/articles/2013/12/26/gran-turismo-5-resistance-ps3-games-dropping-online-support?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook

SOCOM i MAG nikogo, ale wszystkie trzy Resistance? Przecież to jest rozpoznawalna marka, kojarzona mocno z PS3, a trójka ma tylko 2 lata.

O GT5 już szkoda gadać, bo to bardzo słabe zagranie, żeby zapędzić ludzi do kupowania GT6...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby które kupiły ps3 dla mniej niż 10 gier? Próbuję się przekonać wink_prosty.gif

Proszę jeszcze podanie jakichś gier które dostępne są i na ps3 i na 360 (oprócz bijatyk i samochodówek) nie licząc tych które wymieniłem oraz gier dostępnych również na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekł chyba luty.

PS4: Outlast

PS3: Bioshock Infinite, Metro Last Light.

Vita: Dynasty Warriors Next, Modnation Racers

Nie wiem ile w tym prawdy, ale przecieki dotyczące PS+ się potwierdzały z reguły (raz się tylko trafiło, że DmC zamiast w sierpniu był w styczniu). Do tego trzyma się to kupy. Outlast miał tam kiedyś debiutować na PS4 właśnie w PS+, a Infinite Amerykanie mają teraz i ktoś na blogu (chyba Howe) potwierdził, żeby z zakupem Infinite wstrzymać się też w EU, bo "może być w PS+".

MAG nikogo

This guy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh. Jak kogoś nie zniechęca mowa księżycowa i szukanie tutoriali to w japońskim PSN jest teraz darmowy trial na 15 dni PS+. W odróżnieniu od innych triali (EU/NA) tutaj nie trzeba żadnych kart kredytowych. Obecnie dostępne jest:

- 120+ gier na PS1

- Skullgirls, Fat Princess, Chaos Code, jakiś Guilty Gear, Hawx 2 (PS3)

- Steins;Gate, Chaos;Head, DJ Max Technika Tune (i just imported it fck), Ragnarok Oddyssey (Vita)

+ jakieś triale i coś tam jeszcze.

O ile zmiana konta na Vicie wiąże się z jakimś kombinowaniem, resetowaniem konsoli i ogólnym zawracaniem głowy, to na PS3 wystarczy założyć nowe konto. Działa, można ściągać. Nawet gram w Skullgirls na SWOIM koncie teraz.

LATEEDIT:

Outlast potwierdzony na luty w PS+ na PS4.

1/5 przecieku prawdziwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem grę Batman Arkham City w wersji Game Of The Year. I jedno mnie zaskoczyło gra posiada spolszczenie (wersji kinowej), czyli napisy. Dodam, iż gra była zakupiona zagranico konkretnie w Anglii na Amazonie. Czy każda wersja GOTY posiada taką możliwość jak właśnie BAC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...