Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Banaszyk jako Joel w polskiej wersji The Last of Us. http://dubscore.pl/Home/Details/775%2CAnna_Cieslak_wcieli_sie_w_Ellie_w_The_Last_of_Us__Joelem_Banaszyk

Śmiało można uderzać w polską wersję po ukończeniu gry w oryginale.

Co do Plusa, to ktoś powiedział że kupowanie gier i posiadanie Plusa prędzej czy później skończy się ostrym wku..rzeniem. Trzeba raczej brać tylko najmocniejsze tytuły, a gry nieco mniejszego kalibru odłożyć i czekać na Plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
(...) W przypadku przerwania subskrypcji i jej późniejszego wznowienia (tak jak miało to miejsce w Pana przypadku), nie możemy zagwarantować dostępu do wcześniej pobranych materiałów.

Czytaj: "Mamy burdel, więc pilnuj pobierania bo hajs przepadnie".

Jestem pewien, że już gdzieś podobną odpowiedź w sieci widziałem właśnie dlatego napisałem jak ja rozumiem działanie PS+, a ta wypowiedź czyni normalność pobierania dawnych gier mocno niepewną.

Jeśli dalej większość gier działa to tylko się cieszyć, a bałagan może stąd, że sami jeszcze nie wiedzą czy mają te gry wyłączać czy pozwalać na ich pobieranie w nieskończoność w ramach abonamentu (obojętnie ciągłego czy przerywanego). Na razie pozostaje korzystać. Niecałe 200zł rocznie za takie tytuły jakie lądują w tej usłudze to i tak potężny zysk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zdmuchnięciem kurzu z PS3 i zafundowaniem sobie Dragon's Dogma. Mam parę pytań do bardziej ogarniętych osób.

1. Ile jest tej dodatkowej zawartości w ramach Dark Arisen?

2. Mam okazję dostać podstawowe Dragon's Dogma za 45 złotych. Czy zawartość z Dark Arisen mogę dokupić na PSN i ile kosztuje? Nie mogę jej znaleźć w sklepie.

3. Lista trofeów z podstawowego Dragon's Dogma różni się czymś względem tej z pudełkowego Dark Arisen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lubro z tego co wyczytałem to :

- nowa zawartość z Dark Arisen starczy tak na 3-4 godziny

- oferuje tekstury w wyższej rozdzielczości

- nowe możliwości

- w edytorze postaci

- poprawiono balans w umiejętnościach i przedmiotach

Generalnie sporo osób twierdzi że to raczej płatny patch niż rozszerzenie z prawdziwego zdarzenia , więc "odkupywanie upgradeu" mija się z celem lepiej od razu zakupić dark Arisen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeSSer dzięki za info jeszcze by tego brakowało nie po to tyle czasu robiłem embargo na wszelkie info o TLoU by na miesiąc przed premierą wiedział z 90% gry.

Teraz pytanie z innej beczki , mam zamiar zakupić parę tytułów na PS3 i Vite na amamzonie z USA i chciałem się dowiedzieć jak to jest z zakupem dodatków z PSS ? czy posiadając grę ze Stanów będę mógł kupować dlc z naszego PSS czy muszę mieć amerykańskie konto ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że 3 gry (LBP 2, infamous 2 i coś tam jeszcze) zmieniają się co rok w ps plus? Bo słyszałem, że w czerwcu mają te 3 gry zamienić na nowe, które będą dostępne przez następny rok i nie wiem czy to tylko plotka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBP2, InFamous 2 i Motorstorm Apocalypse (Ratchet All4One w US) znikają z oferty w czerwcu, a na ich miejsce wskakują 3 nowe produkcje na kolejny rok, to prawda. Można podejrzewać, że te gry będą bezpośrednio od Sony, bo nikt inny nie zgodzi się na zamrożenie sprzedaży swojego produktu na rok. Trudno powiedzieć co się trafi. Wydaje mi się, że Twisted Metal 2012 to pewniak. Do tego może Sly 4 (ponoć sprzedaje się tragicznie) czy Yakuza 4? Tokyo Jungle? Nie mam pomysłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 3 gry zmieniają się co rok. Jak mówi lubro, to raczej będą tytuły wydane przez Sony.

Mam pytanko odnośnie Projekt CARS - to będzie na konsole w ogóle ? Bo non stop coś piszą na portalach a to bodajże gra za 5 mln dolców finansowana przez internautów z tego co wiem. Zresztą takiej grafy i tak current geny nie uciągną.

Pokazali okładkę Diablo 3 na PS3. Okładka spoko, ale z mojej perspektywy i tak wersja PS4 jest tą główną. Mam pytanie do diablowiczów - planuje Blizz jakieś dodatki do D3 ? Jeśli tak, to wersji na PS4 doczekamy się pewnie już z dodatkiem jako megacombo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być na PC i current-geny, ale ciągle przesuwają premierę (pierwotnie miała być w kwietniu 2012, później kwietniu 2013, a teraz w kwietniu 2014 roku). Ponieważ pojawi się później, a portowanie gier z PC na PS4 ma być bardzo proste, to podejrzewam, że może się pojawić też na PS4. Mam nadzieję, bo gra z tak piękną grafiką marnowałaby się na PS3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wam przerwę, co uważacie o ludziach, którzy kupują gry tylko dla "platyn" na PS3? Osobiście znam takiego człowieka, chwali się każdym pojedynczym trofeum, a co grę wymaksuje to wymienia ją na inną...

Sam kiedyś zbierałem trofea, ale kurde, nie kupowałem specjalnie dla nich gier ! Po prostu grałem w coś pół roku, bo nic innego nie miałem, gdzieniegdzie też SPECJALNIE GRAŁEM na "platynę", jeśli brakowało mi jedno czy dwa trofea.

jeszcze bardziej offtop: ktoś chętny na FIFĘ 13 na PS3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moniek007 bardzo dziwne ma hobby twój znajomy :P, ja tak gram dla samej zabawy a torfea/ achivmenty to tylko miły dodatek. Osobiście jeszcze nie zdobyłem żadnej platyny bo jeszcze żadna gra mnie tak nie wciągnęła abym wycisnąć z niej wszystko co się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię zdobywać trofea, ale tylko w grach, które sprawiają mi przyjemność. Stronię też od multi, dlatego trofea w trybie wieloosobowym zdobywam baaaardzo rzadko. Nie lubię również trofeów za znalezienie znajdziek, ale jeśli tylko takich brakuje do platyny to chętnie je wbiję. Nigdy za to nie kupuję gier dla trofeów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wam przerwę, co uważacie o ludziach, którzy kupują gry tylko dla "platyn" na PS3?

Według mnie to normalne. To tak jak z mmo. Expi się żeby być coraz lepszym, mieć lepsze itemy, a robi się to wszystko żeby jeszcze więcej expić. To też jak kolekcjonowanie. Jedni kolekcjonują karty, inni znaczki, jeszcze inni znajomych na facebooku. A niektórzy zbierają trofea.

jeszcze bardziej offtop: ktoś chętny na FIFĘ 13 na PS3?

Mój nick Observvator. Chętnie zagram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAWET ja nie jestem takim fanbojem. Graficznie to GT5 jest.

Plus schowaj ten gif do jakiegoś linka, bo takie kobyły przyciągają uwagę moderatorów. Just sayin'.

ee ? kim jesteś i co zrobiłeś z lubro ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu staram się w jakiś sposób podejść do tego racjonalnie. Graficznie nie robi to wrażenia na kimś kto gra w Project CARS na PC. Choć przyznam, że jak na 256MB RAM na gry to spore osiągnięcie. Bardziej podobają mi się inne zmiany typu nowy model zawieszenia i jeśli wierzyć osobom, które tam są i grają w demo, to jest to odczuwalna zmiana względem GT5. No i najbardziej się jaram tegorocznym GT Academy. Udział w całym sezonie FIA GT3 wystarczy, żebym przy tym demie latem siedział 24/7. Nawet jeśli nie mam żadnych szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro, specjalnie dla Ciebie

Cars featured on the GT6 Silverstone demo (* denotes new to Gran Turismo):

Acura NSX ?91

*Alfa Romeo TZ3 Stradale ?11

*Alpine A110 1600S ?68

*Audi Sport quattro S1 Rally Car ?86

Ferrari 458 Italia ?09

*Ferrari Dino 246 GT ?71

Ford GT ?06

*KTM X-BOW R ?12

Lamborghini Countach LP400 ?74

*Light Car Company Rocket ?07

McLaren MP4-12C ?10

*Mercedes-Benz SLS AMG GT3 ?11

Nissan 370Z (Z34) (GT Academy Version) ?08

Nissan 370Z Tuned Car (GT Academy Version) ?08

Nissan GT-R Black edition (GT Academy Version) ?12

*Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport

Nissan Leaf G (GT Academy Version)

*Tesla Motors Model S Signature Performance ?12

Toyota 86 GT ?12

Summary of new Gran Turismo 6 features announced by Kazunori Yamauchi:

New Game Engine

? Refactoring

? Compact, nimble operation

? Flexible expandability

? A new rendering engine that pushes the limits of the PS3

New Physics Engine

? New suspension and kinematics model

? New tire model

? New aerodynamics model

? Technical partnership with Yokohama Rubber and KW Automotive

1200 Cars, abundant custom parts, and on-going DLC

? From historic cars to the latest racing cars, the game contains a total of 1200 cars.

? Multiple aerodynamic parts and custom wheels will be available for almost all cars.

? Players can create their own personalized custom car in the game.

? Cars will be continually added online

33 locations, 71 layouts

? 33 Locations and 71 layouts will be provided from day1 (7 more locations and 19 more layouts than GT5)

? More new tracks will continue to be provided online

New Course Maker

? Massive scenery spanning several tens of square kilometers

? A new course generation algorithm

Community/Club/Race Organizer

? Players can form their own communities

? Various community levels from local and domestic to global

? Players themselves can create and manage their own online events

New User Interface

? Balancing directional key operation and touch operation

? Quick response

? Shortening of loading times

Multi Device Compatibility

? PlayStation?

? Smart Phone

? Tablet

? PC

At the same time as the PS3 version of GT6 the ?Real Driving Simulator? launches, a mobile version and web application version of GT6, will be created to enjoy Gran Turismo?s massive community space.

Real/Virtual "Edge Effect" Activity

A variety of "Edge Effects", the chemical reactions between the real world and the virtual world for which the Gran Turismo series is famous, are also planned for GT6. Exciting collaborations between various automotive manufacturers and collaborations with brands crossing different industries will be revealed gradually across the next six months.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...