Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Btw. Obowiązkowo ograjcie Vanquish. Jeden z lepszych shooterów z obecnych konsol.

This ^

Wpadłem tylko żeby potwierdzić. Nie sądziłem, że naparzanie do robotów może być tak przyjemne. Co ciekawe z dwóch gier o ''gościach w kombinezonach" dodanych ostatnio do oferty PS+ to Vanquish góruje, cały czas coś się dzieje, jest efektownie i powraca uczucie grania w jakiejś stare arcade'owe shootery w nowszej formie.

Wy tak na poważnie? Przecież ta gra to przeciętniak, w którym jedyne co dobre, to chamsko zerżnięte pomysły z Halo, Gears of War i Lost Planet. Reszta jest poroniona. Do tego brak fabuły*, problemy z dźwiękiem i napisami. No i nieudolne silenie się na "amerykańskość".

* Amerykanie mają Halo na orbicie. Rosjanie zaatakowali Halo i Amerykę. Jesteś Amerykaninem, zabij Rosjan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi - To nie moja wina, że nienawidzisz dobrej zabawy trollface.gif . W dodatku co ta gra kradnie z Halo oprócz settingu sci-fi? Co ta gra bierze z GoW oprócz faktu, że oba to TPS? Co z Lost Planet oprócz tego, że jeden boss jest duży? Dude. Będę bronił gier od Platinum krzesłem, bo to co robią to coś niesamowitego. Vanquish to super szybka gra z najlepszych sterowaniem w shooterach na konsolach, które pozwala na wielką kontrolę nad postacią. Do tego efektowne jak cholera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Halo? Może pierścień latający w kosmosie z miastem od wewnątrz.

Z Gears of War? Na przykład etap w ciemnym tunelu, gdzie bronimy ciężarówki przed wrogami-samobójcami.

Z Lost Planet? Wielkich wrogów, którym trzeba strzelać w świecące na pomarańczowo części, żeby odsłonić świecącą na czerwono część.

Bonusowo panienka z Helsinga, którą przez połowę czasu oglądamy z takiej perspektywy.

Dużo iskier, dużo robotów i ślizganie się na kolanach, tyle. Nie widzę w tej grze nic, czym można by się zachwycać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie podobieństwa mi się nawet nie rzuciły w oczy jak grałem. Serio. Zresztą komu to przeszkadza. Co druga gra w branży opiera się na pomysłach konkurencji.

Dużo iskier, dużo robotów i ślizganie się na kolanach

+wykonanie przez Platinum = cool game

Nie widzę w tej grze nic, czym można by się zachwycać.

Why

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi

Ja nigdzie nie napisałem, że Vanquish jest jakiś wybitny, ale skończyłem go z przyjemnością, w przeciwieństwie do Crysisa 2, którego nie dałem rady przejść nawet w połowie - tak bardzo był dla mnie słaby. Jeśli już robisz shootera to lepiej żeby coś się działo, Crysis mnie usypiał, Vanquish chociaż przez te 5 godzin zapewnił całkiem przyjemną zabawę. Nie miałem czasu sobie zawracać głowy tym, że fabuła była debilna, a gra jest kolejną kalką z Gearsów.

Rosjanie w kosmosie brzmią prawdę mówiąc całkiem zabawnie. Jak jakiś film akcji klasy B. Mały strawny hamburger.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda leży gdzieś pośrodku. Vanquish to kawał satysfakcjonującego shootera, chyba najbardziej dynamicznego, z jakim spotkaliśmy się w ostatnich latach i to jest niezaprzeczalny fakt. Rozgrywka sprawia masę frajdy i w kategorii 'czysty fun' trudno o lepsze wrażenia. Z drugiej strony cała otoczka i fabuła to jedno wielkie dno - docenią ją być może fani japońskich niedorzeczności, ale potrzeba tutaj dużej dawki cierpliwości, aby przymknąć na to oko. Gra jest za darmo dla posiadaczy PS+, toteż niezdecydowani mają świetną okazję do pogrania i wyrobienia sobie własnego zdania. Sam grę ukończyłem na xboxie i nie omieszkam zrobić to samo na PS3. W końcu minęły już 2 lata i jakiś tam głód na produkcje Platinum został we mnie wyzwolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Vanquish mi się bardzo spodobał. Cały czas akcja, nie licząc niewielu wolniejszych fragmentów i wielu cut-scenek, które też są fajnie zrobione. Fabuła mi nie przeszkadzała, bo i tak gra jest tylko po angielsku, więc mało rozumiałem :trollface:

Bonusowo panienka z Helsinga, którą przez połowę czasu oglądamy z takiej perspektywy.

To dla ciebie wada? :pokerglass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta PSN. Wgl nie mam podłączonego Internetu do PS3. Podczas gry w (przykładowo) Uncharted 3 wyskakuje okienko ze zdobytym osiągnięciem. Gdzie mogę sprawdzić jakie osiągnięcia zdobyłem i jakie osiągnięcia są do zdobycia w grze?

2 pytanie: Czy te osiągnięcia, które zdobyłem zostaną "znalezione" przez PSN, gdy założe takowe konto?

EDIT

@down: Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów zrobiłem listę eksów na PS3. Nie wiem czy czegoś nie zapomniałem/pominąłem. Jeśli komuś chciałoby się sprawdzić: http://wklej.org/id/908879/

Zrobiłem też listę dla Xbox'a: http://wklej.org/id/908881/ Tutaj wydaje mi się strasznie mało, więc prawie na pewno coś zgubiłem po drodze. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO należałoby do tej drugiej listy dodać gry na Kinecta, a trochę ich się uzbierało. :)

Szkoda, że za czasów tej generacji konsol Sony straciło kilka ex'ów np. Tekken. Ale powstało też i kilka nowych marek, które mam nadzieje będą rozwijane przy PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@góra widziałem podobną listę w wikipedii tylko z wszystkimi grami na ps3, ale dodałem tylko tytuły, które kojarzyłem, a pominąłem te "Japońskie" i totalne crapy.

Zrobiłem to też trochę jako pomoc dla siebie, gdy szukam dla kogoś gier, albo dla pokazania fanbojom X'a którzy mówią, że ma on więcej exów. tongue_prosty.gif

Zastanawiałem się nad zakupem, którejś z paczek podniesionych do HD wersji GoW'ów. Chodzi mi o paczkę Gow I i II, a GoW: Chains of Olimpus i Ghost of Sparta. Nie wiem, którą wybrać. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pokazania fanbojom X'a którzy mówią, że ma on więcej exów. tongue_prosty.gif

Przecież nikt tak już nawet nie mówi. To tak jakby ktoś wyszedł na ulicę i krzyczał, że Ziemia jest płaska.

Nie wiem, którą wybrać. :<

Zależy czego oczekujesz. Imo najlepiej kupić obie paczki i przejść gry według chronologii historii (Chains of Olympus, GoW, Ghost of Sparta, GoW2). Ewentualnie możesz poczekać na Ascension i zacząć od niego później, bo to prequel całej opowieści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyżby PS3 pobiło sprzedażą Xboxa 360 XD ??? 2013 będzie mega dla tej konsoli, moim zdaniem zniszczą Xboxa doszczętnie

PS3 już jakiś czas temu wyprzedziło Xboxa sprzedażą. X360 ma (miał?) przewagę jeśli chodzi o ilość wyprodukowanych egzemplarzy. Ale z powodu dużej awaryjności początkowych wersji większość tych egzemplarzy rozdano, a nie sprzedano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zobaczenia ile "waży" aktualizacja systemu PS3 4.3.1. (To ta aktualizacja, po której zaktualizowaniu można przeglądać choćby PS Store).

Niestety Internet mam bardzo wolny. W ciągu 15 minut ściągnęło mi się... 3%. Później się przerwało, ponieważ nie było połączenia z siecią.

Ale była tam opcja aby tej aktualizacji nie ściągnąć, a zainstalować(?) ją poprzez płytę. Co to za płyta?

EDIT:

Chciałem się zarejestrować w PSN. Ale rejestracja wymaga ukończenia 18 lat, albo stworzenia konta pośredniego. Czy wy, [osoby, które nie mają 18 lat, a mają konta PSN] stworzyliście te konta pośrednie, czy np. zaznaczyliście, że macie 18 lat, a później zmienili na tyle lat ile macie? <------Czy wgl da się zmienić w ustawieniach konta swój wiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...