Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Ja wpisałem datę urodzenia o 8 lat wcześniejszą, przecież tego nie sprawdzą. A konta pośrednie to chyba musi założyć ktoś z normalnym kontem, ale pewny nie jestem.

Wiecie może jak pobrać demo Gotham City Impostors? Bo w Plusie jest rozbudowa do pełnej wersji, ale trzeba najpierw mieć demo. A gdy wchodzę w nie wchodzę, żeby je pobrać, pobiera mi się od razu rozbudowa.

@down

Jak mogła być płatna, skoro była w sekcji "Kolekcja Gier", czy coś podobnego, w PS+? A jeśli to jest błąd, to dobrze na tym wyszedłem, No, poza tym, że nie mogę pobrać dema :/ Ale dobra, spróbuję jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz, że masz ponad 18 lat, a potem idź do spowiedzi i nie powiedz tego! Piekło cię pochłonie grzeszniku!

A tak na serio to ustaw datę +18 i tak Sony tego nie sprawdzi... by niby jak? :) Do tego "wersja" PSN dla juniorów blokuje niektóre opcje itp.

A co do samej aktualizacji to niedawno była jakaś przerwa w działaniu usługi i nie wszystko może jeszcze działać. Spróbuj jutro, może się poprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przyszedł do mnie mail z kodem na 30 dniową próbkę PS+ (swoją drogą nie wiedziałem, że Sony podejmuje z promocją PS+ taktykę na "dilera narkotyków"). Włączyłem konsolę i próbowałem ten kod wpisywać. Za każdym razem jednak wychodziło, że nie działa. Możliwe, że przysłali mi nieprawidłowy kod? Coś robię źle?

Uprzedzając pytania. Tak, mam podpiętą kartę płatniczą pod konto. Nie mam teraz aktywnego PS+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

U mnie było podobnie. Próbowałem wklepać owy kod spełniając podobne warunki i nadzwyczajniej nie działał. Być może jest to spowodowane faktem, że dane konto może jedynie raz skorzystać w promocji 30-dniowego triala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeszcze nie korzystałem z tego 30-dniowego triala. Miałem parę razy Ps+, ale kupowałem go za każdym razem. Mam inny pomysł. Karta, którą mam podpiętą pod konto jest taką awaryjną, z której korzystam tylko do zakupów na PSStore (po tych wszystkich cyrkach nie podpinam mojej głównej karty z głównego konta). Obecnie jest na niej 36 zł. Możliwe, że muszę mieć na karcie conajmniej te 59zł potrzebne do przedłużenia PS+ na 3 miesiące, żeby wykorzystać kod na próbne 30 dni? Spróbuję przelać jakieś środki na nią po weekendzie. Jeśli dalej nie zadziała to chyba kupię ten PS+, bo chce zagrać w Guardians of Middle-Earth. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny pomysł. Karta, którą mam podpiętą pod konto jest taką awaryjną, z której korzystam tylko do zakupów na PSStore (po tych wszystkich cyrkach nie podpinam mojej głównej karty z głównego konta). Obecnie jest na niej 36 zł. Możliwe, że muszę mieć na karcie conajmniej te 59zł potrzebne do przedłużenia PS+ na 3 miesiące, żeby wykorzystać kod na próbne 30 dni?

To nie to. Miałem na swojej jakieś grosze, kiedy wpisywałem ten darmowy kod i weszło. Napisz do supportu, bo możliwości może być fura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tok rozumowania można podpiąć pod każdą mocną fabularyzowaną grę. Jasne, że warto kupić i samemu to przeżyć z dozą interaktywności, jaką daje gra, a nie suchy film. Jeśli pieniądz ma znaczenie, to warto kupić na PC, co jakiś czas są obniżki do 30 zł na sezon - to połowę taniej niż na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro kod nie jest wadliwy..http://pl.playstation.com/legal/detail/item540379/PLAYSTATION%C2%AEPLUS-SUBSKRYPCJA-PR%C3%93BNA-NA-30-DNI/

Kodu moga uzyc osoby ktore nie mialy jeszcze ps+ (wymagana jest karta wiec nie zapomnijcie wylaczyc funkcji automatycznego przedluzania abonamantu bo z karty pobierze wam 59zl co 3miesiace)

To te wlasnie kody sa sprzedawane na Allegro za 5-15zl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatgra To ciekawe bo jakoś mój kolega kupił 2 razy ps plus na 3 miesiace i mu normalnie przyjeło kod.

Kody, które otrzymacie na maila po maksymalnie 3 dniach działają JEDYNIE jeśli nie macie wykupionego PlayStation Plus. W innym przypadku nie zadziałają. Ponadto po wykorzystaniu kodu i włączeniu subskrypcji, musicie sobie wyłączyć automatyczne odnowienie. Jeśli tego nie zrobicie, to po 30 dniach automatycznie ściągnie wam z karty sumę adekwatną do opcji i przedłuży subskrypcję. Sprawdzic na google mozna pelno tego;) zbyt piekne by to bylo bo wystarczylo by raz w miesiacu zrobic nowe konto fb i otrzymywac kod na kolejny miesiac;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan na neogaf, który już wcześniej przepowiedział trafnie kilka aktualizacji PS+ podzielił się swoją magiczną wiedzą na temat oferty na luty 2013 w Europie.

PS3:

F1 race stars

Quantum Conundrum

Sleeping Dogs

PS VITA

Lumines Electronic Symphony

Wipeout 2048

Polecam się jednak nie ekscytować, bo to w sumie dalej plotka.

5 dolarów miesięcznie lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6th February: Sleeping Dogs

6th February: Quantum Conundrum

6th February: F1 Race Stars

13th February: WipEout 2048

20th February: Lumines Electronic Symphony

Przyznam szczerze, że sam do końca nie wierzyłem w to. Obecność Sleeping Dogs potwierdza też, że kupowanie gier Square Enix jest bez sensu, bo w końcu do usługi trafią. Podejrzewam też, że na innych platformach gra niedługo potanieje tak, że będzie można ją dostać za grosze. Będzie prawdopodobnie na Steamowej promocji latem za 3 euro tak jak Deus Ex HR. Czekam na Hitmana Absolution, a pierwotne plany kupna Tomb Raidera zostały rozwiane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod dużym wrażeniem, oferta PS+ jednak ciągle potrafi zaskoczyć i pozwala oszczędzić sporo na nowsze gry. Lubro, grałeś już trochę w Guardians of the middle earth? Jestem ciekawy opinii, bo zastanawiam się czy opłaca mi się włączać coś z gatunku MOBA, czy może lepiej sobie jednak odpuścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...