Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Heh, właśnie tu wskoczyłem z podobnym pomysłem. Też mi się wydaje, że temat gier od Telltale, ze względu na ich homogeniczność i częstotliwość wydawania byłby niezłym pomysłem. Te seriale są trochę jak kolejne części jednej serii i jak dla mnie więcej sensu ma rozmawianie o Tales From The Borderlands w temacie, gdzie rozmawia się też o TWAU i GoT niż w temacie o Borderlandsach. Więcej elementów wspólnych, i bardziej to chyba interesuje ludzi czytających temat o Telltale niż o Bordersach. A pojedyncze serie, poza TWD, nie są dość popularne, by uzasadnić powstawanie osobnych tematów i topic o TWAU to udowodnił.

Jeśli nie, to nie, ale podnoszę temat jeszcze raz, bo IMO idea warta przemyślenia.

Edytowano przez Fristron
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wiele tematów jest o grach niepopularnych. I mimo to były zakładane. :) I jak to bodaj kiedyś wspomniałem - temat "wspólny" dla gier indie to pozostałość po dawnych czasach. Można by go na dobrą sprawę zamknąć, więc nie kierujcie się nim w żadnym razie. :P

Still - tematu zbiorczego nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nazywa się Gra o Tron (seria) i jest to dobre miejsce do rozmów o wszelkich grach z tego uniwersum. Zresztą postów dotyczących wspomnianego przez ciebie RPGa znajduje się tam mniej niż tych o przygodówce od Telltale.

I nie rozumiem tego dlaczego nie chcesz rozmawiać o TftB w temacie przeznaczonym Borderlandsom. Jakby nie patrzeć historia stworzona przez TG toczy się w tym samym świecie, a być może w jakiś sposób będzie kontynuować jakieś wątki z produkcji Gearboxu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nazywa się Gra o Tron (seria) i jest to dobre miejsce do rozmów o wszelkich grach z tego uniwersum.

Takie sobie właśnie, bo GoT od Telltale z GoT RPG nie ma nic wspólnego poza uniwersum. To nie jest seria. Gdyby nie miały dokładnie takiej samej nazwy to dostałyby osobne tematy.

W tej sytuacji to tak jakby Jedi Outcast i KoTOR miały wspólny temat.

I nie rozumiem tego dlaczego nie chcesz rozmawiać o TftB w temacie przeznaczonym Borderlandsom. Jakby nie patrzeć historia stworzona przez TG toczy się w tym samym świecie, a być może w jakiś sposób będzie kontynuować jakieś wątki z produkcji Gearboxu.

Bardziej sarkałem na GoT, ale TFBL też mi średnio się widzi; owszem, historia jest powiązana, ale z drugiej strony gra niewiele ma wspólnego z Borderlandsami. Powody, dla których uważam, że temat zbiorczy dla gier Telltale byłby lepszym rozwiązaniem wymieniłem wcześniej. Z obserwacji odnoszę też wrażenie, że fani Borderlandsów mają w znaczącej większości na TFBL wylane, a grą interesują się głównie miłośnicy Telltale, co przy świeżym wciąż Pre Sequelu sprawia, że obie grupy mogą sobie wzajemnie przeszkadzać. Poza tym gry TTG są tak do siebie zbliżone, że trudno o jednej serii mówić bez odnoszenia się do drugiej (vide posty w temacie o GoT), a to powoduje ryzyko offtopa - w temacie zbiorczym o grach Telltale można by z serii na serię przeskakiwać swobodnie.

Żeby nie było, dostosowuję się do decyzji, ale opinię swoją mam i chować się z nią nie zamierzam - IMO nieszablonowe podejście wobec nietypowego zjawiska, jakim są gry Telltale byłoby lepszym rozwiązaniem.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...