Jump to content

krzyk

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krzyk

 1. Udało ci się skończyć Knight Lore w Rare Replay?
 2. Ja tam nie znosiłem surówki z porów, dopóki jej nie spróbowałem. Ode mnie pytanie takie: czy bawiłeś się kiedyś w speedrunowanie i czy masz jakiś rekord którym możesz się pochwalić?
 3. Temat się zowie "Pytaniami do Papkina", lecz zanim one pytania zadeklamuję, pora na inwokację do autora godnego Oskara z literatury i Nobla za scenariusz - Ber..., znaczy Smugg..., nie no, jak mu było? A, Papkin. Zatem, nie przedłużając: pobieżnie przebiegłszy oczyma po czasopiśmie, rzuciły się weń trzy teksty, dziwnym trafem oba w dziale obarczonym mianem "W Produkcji". Jako iż zapadły mi w pamięć katusze, jakie zadał herr Kamil von Berlin, pseudonim autora zapowiedzi dodatku do owej wirtualnej przygody zwrócił mą niezbyt czujną uwagę. Pierwsze dwa akapity... Ach moje ci one! Zapachniało to szczyptą mojego ulubionego składniku potraw Wujcia Papkina, którego zasmakowałem w pamiętnym beta-teście Assassin's Creeda Rogue (majstersztyk!), czyli wysmakowany sarkazm. Drugim tekstem z kolei niechaj będzie znajdująca się w dziale "Na Luzie" karta dań, która wręcz zachęciła mnie, nieuprawnionego do głosowania ignoranta, którego nos ma zadziwiająco dużą pojemność, bowiem mieści mnóstwo spraw i osób omawianych w programach informacyjnych, do obejrzenia listy kandydatów do jakichśtam wyborów (moralnych? David Cage/Telltale musiał/o maczać w tym palce). Jest i beta-test Medieval Engineers, którego wstęp zmusza do główkowania, a pierwszy akapit przywołał wspomnienia. I ów akapit wzbudził we mnie nieprzeliczone pytania, które postaram się streścić w jednym zdaniu, powiedzmy pięciu słowach: co możesz powiedzieć o Lego?
 4. Czyli nadzieja nie gaśnie, MH i GTA na Vitę jednak by mnie przekonały do zakupu, bo przechodzić do obozu konkurencji nie zamierzam . Wracając do tematu DMC, Vergil i Lady mogą rozgrywać misje Nero. Zastanawia mnie kwestia tych platformowych segmentów, bo o ile Vergil i jego teleportowanie się jakoś rekompensuje demoniczną łapkę Nero, to Lady... Moim zdaniem będzie musiała posłużyć się jakoś grappling hookiem na Kalinie Ann, ale to tylko moja teoria.
 5. http://www.capcom-unity.com/gregaman/blog/2015/03/23/devil-may-cry-4-special-edition-will-include-five-playable-characters-other-features Dodatkowo na Steamie pojawiła się karta produktu. Dodatkowy pasek przy życiu Vergila i jego mechanika ciekawią, ale trochę martwi rozdzielenie grywalnych postaci, w sensie Trish u Dantego i Lady u Nero. Żebym sprzedał duszę Capcomowi, brakuje tylko zapowiedzi Monster Huntera na PSV.
 6. Te litery płoną, ta klawiatura płonie i piszący te słowa został strawiony ogniem hype'u. Wymagania sprzętowe nie powinny się zmienić, skoro port oparty o wersję PC, dobrze kombinuję?
 7. Próbowałeś dać link do FAQ w sygnaturze? Myślę, że to by trochę pomogło na powtarzające się pytania, taki napis ''Zanim napiszesz mi pytanie - czytaj to''.
 8. Oczekujecie, że będę się jarać DMC4:SE jeszcze bardziej? Nie do końca, mam nadzieję, że więcej materiałów trochę rozrusza mój hype. Lokacja wygląda na nową, uliczki Fortuny przypominające misję drugą z oryginału. Ważne, by gra poszła na moim gruchocie, bo biorąc pod uwagę, że SE wychodzi na next-geny, to pewnie będzie wymagać 64-bitowego systemu Swoją drogą zastanawiam się, czy po przejściu DMC3 na Trudnym, przechodzić grę Vergilem, czy też zainstalować DMC4 i również spróbować przejść na Trudnym...
 9. Płaszcz mu ładnie lata, a w ruchu nie jestem w stanie dostrzec zbytnio detali, więc na temat jakości się nie wypowiadam. Muzyka jest okropna, potwierdzam. Dodam jeszcze, że w przypadku Vergila poziom trudności Krwawego Pałacu zaczyna się na Nephilim, jakby brakowało komuś szczegółów.
 10. Dlaczegóż pod felietonami podpisałeś się ostatnio pełnym imieniem i nazwiskiem razem z ksywką, a pod recenzjami samym pseudonimem?
 11. Kto ma aktualnie prawa do marki? Skończyłem ostatnio B2 drugi raz, tym razem ze złym endingiem i nie pamiętam, by jakaś inna gra była stanie we mnie wzbudzić poczucie winy. Mam nadzieję, że kolejną grę 2K Marin i doczekamy się nowego miasta.
 12. Już był ten Vergil przy okazji trailera DmC Definitywnego. Jest niezbyt subtelną zapowiedzią, że może coś się podzieje (oby) w kwesti grywalnych bohaterów.
 13. Szukam czegoś sci-fi, skupionego na podróżach kosmicznych, można się zasugerować Interstellarem lub Odyseją 2001. Generalnie ma służyć jako dodatek do Freespace'a lub FTLa.
 14. To się nazywa PR-owy bełkot i lepiej się wychodzi na tym, gdy się go nie słucha . By nie odchodzić od tematu powiem, że czekam na DMC4:SE, by zobaczyć czy coś ciekawego dodadzą (choć prawdopodobnie nie zagram ), a na DmC:DE nie, gdyż nie jestem zainteresowany i tyle, też nie zagram. Widziałem Let's Play z DmC kątem oka i nie zaiskrzyło. Jak coś mi się nie podoba to na ten temat nie jęczę, tylko przestaję o tym mówić. Mógłbym narzekać na Capcom, że przeniósł MH na platformy Nintendo, ale nie wierzę, że to coś zmieni .
 15. Grałem w DmC chwilę tylko, ale denerwuje mnie to, że ocenia się ją na podstawie nie tego czym jest, tylko czym miał być. A jest odprężającą naparzanką, 7/10.
 16. Czekam na wersję PC. Dla Vergola w czwórce. Nowe ciosy? Może konwersja z trójki? Czas pokaże.
 17. Blood Dragon jest w tym podobny do FC3? Bo mam z CDA, a na promocji będę oszczędzał
 18. Znacie coś w stylu Dark Messiaha of Might & Magic? Głównie chodzi mi o wybór metod eksterminacji przeciwników, plansze z poukrywanymi sekretami i możliwość rozwoju postaci na różne sposoby.
 19. Papkinie, twa recenzja The Binding of Isaac wypaliła mi się na niezbyt głębokim dnie mego mózgu. Pytanie brzmi, czy nadal w niego grywasz i czy jesteś zainteresowany Rebirth?
 20. Kolor Magii, Mort i Czarodzicielstwo. W ten sposób zacząłem niewątpliwie ciekawą przygodę ze Światem Dysku.
 21. Temat o grze Uplink +1. Trudno to ogarnąć samemu.
 22. Myślałem, że dwa miesiące temu był miesiąc Berlina, miesiąc temu Papkina, a tym razem kogo innego. A tu (niezbyt dobra) niespodzianka. Czekam na miesiąc enkiego.
 23. Jesteście w stanie napisać wstęp do grania (i prowadzenia) w papierowe RPGi? Taki tekst w stylu "od czego zacząć" obejmujący te wszystkie klasyczne książkowe i ich growe adaptacje.
 24. Czy ty oglądasz Doktora Who? I jak się podobała zombifikacja Secret Servica? *kaszel*betatestassassin'screedrogue*kaszel*
 25. (Nie podpowiadaj mu, to on miał znać odpowiedź)
×
×
 • Create New...