Jump to content
Arnie

Propozycje nowych tematów

Recommended Posts

Ponieważ nowych gier wychodzi bardzo wiele, a nie o każdej warto zakładać osobny temat, więc nowe tematy będą zakładane pod następującymi warunkami:

• Przynajmniej 3 forumowiczów wyrazi chęć wypowiadania się na temat danej produkcji,
lub
  • Moderator uzna, że warto od razu założyć danej grze temat.
Jeśli zadeklarujecie się, że chcecie wypowiadać się w nowym temacie, to proszę o dotrzymywanie tej obietnicy.

Propozycję nowych tematów zasadniczo najlepiej zgłaszać tuż przed lub po premierze, ale w przypadku głośnych tytułów wystarczą nawet pierwsze informacje o nowej produkcji (np. Fallout 3, kolejne GTA itd.).

Wiem że ta gra nie jest oficjalnie zapowiedziana na PC, ale... na pewno będzie jak inne gry z serii... premiera na konsole już na dniach, zapowiada się genialnie, nowy engine i tryb MULTI! :D - o czym mówię? O GTA IV. Temat must have dla FA :)

Ja bym zaproponował następujące tamty:

- Delta Force (seria) - ukazało się tych gier sporo i są dosyć znane

- Harry Potter (seria) - to samo co wyżej

Please dajcie odpowiedź bo już z 3 razy z podobnym postem wyskakiwałem i nie dostałem żadnej odpowiedzi ;)

Chodze po forum, czytam czytam i widzę, że czytelnicy Cd-action są ludźmi o wszechstronnych zainteresowaniach. Jako, że obok komputerów przejawiają sie jeszcze inne wątki proponuję niecodzienny temat. Chciałbym podyskutować o grze, o której jeszcze mało co wiadomo. STAR WARS FORCE UNLEASHED http://www.youtube.com/watch?v=RpcuQpzY-1M...feature=related

Z tego co widzę na razie planowane są tylko wersje na konsole. Ale Cd-action umieściło na płytce niedawno taki zwiastun (podobny do tego, co link wyżej), więc ... może bezie jakaś nadzieja. W każdym razie jako że Star wars ma wielu fanów wśród graczy warto by taki wątek założyć.

Proponuję obejrzeć też ten - http://www.youtube.com/watch?v=HfdifzbRP-U...feature=related filmik - rozwala.

Edited by batonski
A ja proponuje zrobić temat o nowej grze wyścigowej Codemasters, a mianowicie Race Driver: GRiD

Popieram. Albo zrobić jakiś mix "Race divera" gdzie można by wwalić wszystkie gry Toca z Grid włącznie