Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Mam taką jedną, może trochę dziwną propozycję. Mianowicie - zamiast pisać post...

+1 dla X

Można zwyczajnie dać punkt reputacji dla danego postu. Wydaje mi się, że będzie to o wiele prostsze, a i uchroni przed spamem/statsowaniem.

Co na to Moderatorzy?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już Bethezerowi (i reszcie grona) pomysł się nie podoba, to nie będę się wdawał w zbędne dyskusje, najwyraźniej... aż tak praktycznie by to nie wyszło.

Plusiki tematu zbiorczego o serii Sniper Elite, bo o Afrika już chce się dyskutować...

Edytowano przez Crottor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak, jak w przypadku większości konsolowych tytułów, będą o tej produkcji gadać w "OoG", ale niezależnie od tego rzucam propozycję - Quantum Break biggrin_prosty.gif

+1

Wierzę, że będzie to czasowy ex Xboxa i prędzej, czy później ukaże się też na PC :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O The Forest nie słyszałem ani słowa zanim o tym tutaj napisaliście. Ogarnąłem info. na necie i zaczęłem się jarać. +1, to daje 6 xD DAJCIE DWA TEMATY.

I +1 dla PGR Online. Ta sama zasada, wypróbowałem i gratsy dla ziomka który to zrobił. Myślałem, że nie da się nic nowego wymyśleć w świecie Farmvillo-travianowych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że moderacja nie siedzi na forum 24/7 i nie zawsze może "już-teraz-zaraz" stworzyć tematu... a dalsze postowanie/głosowanie, mimo że nie trzeba i używanie caps-locka na pewno tego procesu nie przyśpiesza, może za to spotkać się z konsekwencjami :)

>The Forest

>Quantum Break

Proszę bardzo, macie swoje tematy :)

Poza tym słowem końcowym zastanawiam się i poddaję pod ogólną opinię (no, przynajmniej pierwszych trzech głosów) czy temat o Red Dead Redemption po prostu przerobić na Red Dead (seria)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...