Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

A może po prostu zbiorczy temat "Przygodówki Telltale". Oni robią ich dużo, a o wszystkich projektach możnaby było dyskutować w jednym temacie.
Średnio to widzę, już ich jedna seria ma osobny temat więc byłoby dziwne jakby nagle zrobiło się topic zbiorowy zwłaszcza, że nie każda ich gra w ogóle zbiera popularność ;)The Walking Dead ma na to sporą szansę, bo operuje na znanej marce i sama gra, choć pierwszy epizod starczy na jakieś dwie godziny, jest naprawdę zrobiona porządnie - podoba mi się całkiem spora ilość wyborów. Więc kto trzeci? ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skullgirls

Bijatyka Indie, stylem gry pasującym gdzieś pomiędzy Guilty Gear i Marvel vs Capcom 3. Na początku kwietnia wyszła na konsole, zbierając wiele pozytywnych opinii i dzisiaj została zapowiedziana na PC. Pilnuję jej od dawna i tyle ile widziałem jest naprawdę przednia. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturano

Jest przecież ogólny temat o serii TES, więc po co oddzielny temat do kolejnej odsłony gry?

A ja przypominam o: The Walking Dead gra na podstawie komiksu i serialu, wydawana jest odcinkach jak serial. Świetna przygodówka. Myślę że jest sporo fanów serialu jak i komiksu chętnych do dyskusji nt. gry ;]

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

WoW dostał temat, a jest fabularną kontynuacją (i zabójcą) serii strategii. The Old Republic dostało swój temat pomimo tego, że jest to w zasadzie KoTOR 3 z czatem. Pomimo tego, że TES Online zapowiada się niezwykle nieinteresująco (HeroEngine, hotkey based, ''we target WoW audience'') to zasługuje na oddzielny temat. Jestem chyba nawet za.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tematem o Iron Front - Liberation 1944.

Dodatkowo, w związku ze zbliżającą się premierą Torchlight 2 oraz coraz większej ilości postów w tym temacie, jestem za zmianą jego nazwy na Torchlight (seria).

Oprócz tego uważam, że rozdzielenie tematów:

- Company Of Heroes (seria)

- Company Of Heroes: Tales Of Valor

...jest chyba niepotrzebne i może dezorientować. A, jeżeli jeszcze weźmiemy pod uwagę to, że trwają prace nad częścią drugą, to chyba najlepszym pomysłem będzie przeniesienie postów z tematu o części Tales of Valor i przeniesienie ich do tematu zbiorczego o całej serii. Wątek o Tales Of Valor można by było wtedy zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...