Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

swoją trogą

Taki błąd to już przegięcie. Może jeszcze swoją trwogą?

Linki w sygnaturkach umieściliśmy sami i to właśnie miał być żart, może jeszcze ktoś nieuświadomiony się na to złapie, więc cicho. A że niestety ktoś nam wyciął numer dokonując włamu, to niestety nie za bardzo mamy nastrój do żartów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh!!! Ghost, nie pisz, tylko, że to była podpucha po tym jak zdobyłem się na odwagę żeby zaspamować tam swoim postem! :D

Z drugiej strony ciężko mi uwierzyć żeby chciało się wam przygotowywać cały dział, z niemałą zresztą ilością tematów i postów, tylko po to by wyciąć komuś numer. No chyba, że to wszystko są jakieś stare i mało aktualne posty, z pozmienianymi datami. Ale co ja tam będę teoretyzował, mnie się zamieszanie podobało. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię raz na zawsze bo już dość godzin od pierwszego minęło:

Cały dział "Redaktorzy & Moderatorzy" powstał jakiś miesiąc temu kiedy wpadliśmy na pomysł żartu. Od tego czasu pisaliśmy tam różne kretyńskie posty co by było śmieszniej ;) Przetykaliśmy je poważnymi sprawami, aby nieco uwiarygodnić całość (chyba się udało, skoro wiele osób nadal ma wątpliwości :D) Część bohaterów wygrzebała nawet z kosza różne stare tematy i posty, żeby całość wyglądała na dużo starszą. Tak, włożyliśmy w to sporo roboty, świetnie się przy tym bawiąc i często diabolicznie chichocząc (zwłaszcza przy ban party). Tak, z premedytacją łamaliśmy wszystkie możliwe regulaminy, żeby szok był większy. Na pocieszenie powiem, że chcieliśmy sobie powstawiać +20% ale Ghost nas ułaskawił :D Wreszcie, w tamtym temacie wyłączone było naliczanie postów, więc 30 stron "+1" nie zmieniło nijak naszych liczników. I na koniec - wynagrodzenia również zostały wyssane z palca. W rzeczywistości oczywiście zarabiamy dużo więcej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości oczywiście zarabiamy dużo więcej

Mamy oficjane przynanie się do zarobków :D

Przy okazji P_aul, co z Stick Fantasy?

Jak odkurzysz za mnie cały dom i ugotujesz obiad to ja w tym czasie mogę pobawić się w rysowanie. A i jeszcze odbierz moją bluzę od Draci, jesteśmy umówieni na mieście ;p - P_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hem, hem, hem....To w takim razie kiedy zniknie ten dział? Dzisiaj, czy jeszcze dacie pare dni wszystkim nieobecnym coby mogli sie pośmiać?

No i kto konkretnie wpadł na tak świetny pomysł? Trzeba mu pogratulować :)

EDIT-@Pzkw-oczywiście ten +1 był najprawdziwszy :P

Edytowano przez Kaktus.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie ten temat wisi :) Cały czas go odwiedzam i się rechoczę :) Wczoraj o mało z fotela nie spadłem :D

Szczególnie rozmowa o pewnej forumowiczce i jej chłopaku mi się spodobała

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest pewien problem, otóż gdy kolega chce się zarejestrować występuje problem z recaptcha

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to api-verify.recaptcha.net:80 (Connection timed out) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/class_captcha_plugin/recaptcha.php  on line 238

i nie można się zarejestrować. Wpisuje dobrze kod, ale coś plugin widać ma problem z połączeniem się. Sam próbowałem mu założyć konto i niestety to samo. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od wczoraj mam tak ze forum mi freezuje i musze zamknac wszystkie zakaladki dot. cda by po ponownym ich otwarciu moc normalnie po nic serfowac. Browser mi sie nie zacina! poniewaz moge otworzyc nowego taba i wszystko ok. Natomiast jak jedna zakladka forum cda mi zafreezuje to wsztkei o cda mi sie zawieszaja.

bug szczegolnie frustrujacy jak sie pisze na forum i trzeba ponownie wsyztko zaczynac (nawet nie mozna zaznaczyc tekstu)

uzywam chroma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam FA za pomocą FF, Opery i Chroma i nie zauważyłem podobnego problemu. Może problemem jest przeglądarka? Każda karta otwiera się jako nowy proces, więc zwiecha jednej karty nie powoduje wstrzymania pracy programu. Robisz coś obciążającego PC w tle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic.

Najczesciej zawiesza sie kiedy cos pisze w "szybka odp." a jednoczsnie probuje cos sprawdzic w innym kacie cda w innej karcie. Wtedy wszystkie taby forum cda mi sie zawieszaja. Nie staja sie biale czy czarne, ale nie moge scroolowac, kliknac ani zaznaczac. Jedyne wyjscie to zapamietac te strony i je zkillowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...