Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

"Nagrała bo musiałem iść spać", "Zatrzymała bo musiałem iść sr***ć", na litość Boską, zróbcie coś z tą durnowatą dźwiękową reklamą Vectry bo jak słucham tego pięćdziesiąty raz to wychodzę z siebie :icon_mad::icon_evil::angry: Nie znoszę dźwiękowych, przesterowanych reklam, ale rozumiem że płyną z nich pieniądze (chociaż przez przesterowaną reklamą przyprawiającą o zawał serca napewno Vectra we mnie klienta nie znajdze) rozumiem, raz, drugi, trzeci - ale jak chodzę po forum, to czy dam wstecz, czy wejdę do nowego rozdziału ciągle słysze tego bachora z "nagrała, gdy mysiałem iść spać".... Weźcie wszystkie reklamy od Intela z ich prockami i3, i5 i i7 i niech w ciszy latają po ekranie, bo dźwiękowej wersji Vectry mam już serdecznie dość...

Edytowano przez BioComp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodaniem tematu. Dzisiaj próbowałem dodac temat w dziale Gramy --> Ogólnie o grach lecz za każdym razem, jak napisałem temat on się nie pojawiał ani na forum, ani w napisanych przeze mnie tematach na profilu. Mimo to naliczało mi ilość postów, a tematu nie bylo widac.. Co moze byc przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem bo niebardzo wiem gdzie sie podpiąć.

A więc chodzi mi o zdjęcie użytkownika, ustawawiłem nowe zdjęcie ale nie widać go na forum w moich postach. Jak to naprawić/ustawić, proszę o odp.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dobra wyluzujta bo ci sie gorąco w pokoju zrobi. Po prostu niechciałem pisać wszędzie to samo:D Napisałes link do dobrego tematu to napisałem w nim mój problem. A w tamtym poście podałeś tylko róznice a nie jak to zrobić.Dziękuję za pomoc:D( z drugiej strony po co ustawiać dwa razy to samo).

Edytowano przez Abrez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aniulciazeszczecina

Hej.

Jestem tu nowa, nieznam sie za bardzo na komputerach, a chciała bym sobie ustawić jakiś fajny obrazek koło moich postow. Jakto zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam dziwny problem z TYM postem. Wysłany został już jakiś czas temu, a co jakiś czas się "aktualizuje". Żadnych editów, ani nic, a mimo to zmienia się data napisania postu, oznacza mi go jako nieprzeczytanego itp. Nigdzie indziej takiego posta nie widziałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie mamy na to wpływu, moderacja nie ma uprawnień do zmian w tamtym panelu.

Po drugie - wpis jest dobry, jest tam podany aktualny numer. Ten który wyszedł ostatnio, to numer specjalny, w bocznej tabeli wypisane są tylko numery cykliczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że obrazki na tym forum są skalowane. Od jakiego rozmiaru zaczyna się zmniejszać? I, dla przykładu, obrazek 640x480, jaki będzie miał rozmiar na forum? Czy jest jakieś ograniczenie obrazków w poście/temacie?

(Nie wiem, czy ktoś nie zadawał tych pytań, bo czytanie 60 stron tematu to dla mnie trochę za wiele. A poza tym nie wiem, czy piszę w dobrym miejscu, ale to wydaje się najsensowniejsze.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pisaniem.

1. Nie ma kursora tekstowego.

2. Po kliknięciu prawym myszki nie ma opcji typowych dla edytora (jak wytnij etc.).

3. Po zaznaczeniu fragmentu tekstu i kliknięciu Delete, znaki kasują się "normalnie", tzn. nie usuwa się cały zaznaczony tekst, a pojedyncza literka.

4. Przy wklejaniu cytatów (skróty klawiszowe działają), zmuszenie mojego niewidzialnego kursora do ustawienia się POD wklejonym tekstem, a nie na początku posta, wymaga o jakieś 10 kliknięć motywacyjnych za dużo

W niedzielę działało wszystko normalnie.

BTW.

Da się na stałe włączyć sprawdzacz błędów ortograficznych? Używam firefoksa, który na każdym innym forum poprawnie wykrywa literkówki, tutaj zaś dzieje się to sporadycznie. Tzn., raz się włącza, raz nie, zdarza się też, że wyłącza się w połowie posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz zainstalowane wtyczki do Firefoxa (chodzi o wszelkie AdBlocki, NoScripty itp.)?

Jeśli chodzi o sprawdzanie pisowni, to jest to funkcja Firefoxa, a nie forum. Jeśli to nawala, to przyczyny należy szukać w przeglądarce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki:

FoxGame 1.5.1 (używam od jakieś czasu, po instalacji nie było żadnych problemów)

Java Console 6.0.04 i 6.0.06

Microsoft .NET Framework Assisant 1.1 (pojęcia nie mam, kiedy to ściągałem)

OggX

i googlowe Personas.

Sprawdzanie mam ustawione "od zawsze". Mam na myśli to, że mimo wszystko przeglądarka na FA sporadycznie bierze się do roboty i widzi, że losowy ciąg znaków nie jest słowem bądź podkreśla literówki. Na innych forach problem nie występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś od tygodnia mam identyczny problem, nic nowego do FF nie dodawałem. Na stronie z profilem/O Mnie wszystko działa OK w postach już nie, żeby kursor pzrestawiać musze klikać po tekście prawym klawiszem. W IE próbowałem i wszystko działa.

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...