Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Eeech... Potrzebuję pomocy... W kwestii publikowania wpisów na blogu.

Znaczy... Wczoraj opublikowałem jeden wpis. Dziś jednak kliknąłem w edycji tego wpisu cośtam i mi się zmienił ten wpis na "Szkic". No i chodzi mi o to, że nie chcę dostać osta za to, że zmieniam datę wpisu na blogu... Jak zapisać ten "szkic", żeby nie zmienić daty wpisu? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałam problem z działaniem BBCode "color" w swoim wpisie. Wszystkie znaczniki są poprawnie zapisane i zamknięte, ale tekst nie ulega zmianie.

Chodzi o ten wpis: http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=3549&showentry=37613

Jest to problem ze skryptem forum, blogów czy może ja coś źle robię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeglądania forum przy każdym temacie na samej górze strony wyświetla mi się:

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 298

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 300

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 298

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 300

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 298

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 300

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 298

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 300

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 298

Warning: Division by zero in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 300

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:298) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:298) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:298) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:298) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php:298) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wariuje pisanie postów ? Gdy wciskam Backspace to kasuje się tekst z początku, zamiast ostatnich liter, a gdy klikam "Więcej opcji odpisywania" to ustawia mi mniejszą czcionkę. Co ciekawe, nie jest tak za każdym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Strasznie męczy mnie edytor tekstu na forum. Dziad płata różne dziwne figle. Gdy chcę na przykład podzielić tekst na akapity, to te tworzą mi się zaraz po pierwszym wyrazie.

Tak

by to wyglądało w moim przypadku.

Do tego błędy w tagowaniu. Gdy chcę pogrubić tekst, albo zrobić z nim cokolwiek innego to edytor mimo że zaznaczenie jest nałożone jak trzeba, opuszcza mi pierwszą literę. O właśnie w ten sposób.

Z tego też względu swoje wpisy robię najpierw w Wordzie i dopiero potem przeklejam je do forumowego edytora. Jednak z owym przeklejaniem też jest spory problem, bo nie dość, że muszę bardzo precyzyjnie trafić w odpowiednie miejsce aby rozwinął mi się pasek z opcją ?Wklej?, to jeszcze dostaję w bonusie strasznie rozstrzelone akapity.

To wcale nie wygląda fajnie.

Zapewne znajdzie się jeszcze sporo baboli, ale ja aż tak wiele tutaj nie bywam żeby być w stanie je wszystkie wyłapać.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również edytor sprawia problemy, tyle że na blogach. Gdy próbuje wkleić link do screena czy obrazka pojawia się on na początku tekstu. Musze dopiero ręcznie wprowadzać tagi i dopiero wklejać link.

Apropos blogów. Ktoś zna powód dlaczego mój wpis nie pojawia się na głównej głównej stronie blogów? Powinien być między wpisami HammerHeada i Hwaldara. Co ciekawe odnośnik do wpisu pojawia się w bocznym panelu "Ostatnie wpisy".

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po zalogowaniu się na forum mogłem być na nim zalogowany bez potrzeby ponownego logowania ile tylko chciałem, tzn aż się nie wylogowałem. Obecnie po każdym opuszczeniu forum muszę znów się logować. Czy to zmiana na forum, czy coś z moją przeglądarką?

Przyznam ze nie jest to zbyt wygodne i wolałem gdy logowałem się raz na pół roku.

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem - ile razy zaglądam do tego tematu, tyle razy ponownie wysyła posta, którego napisałem. Jak ostatnio zaglądałem, to pod editem były trzy kopie jego treści, tak jakbym przypadkiem nacisnął "odpowiedz" kilkukrotnie.

Edit: nie no, bez jaj - jak teraz się wstawia linki? Próbowałem zwyczajnego

[url=http://adres.com]link[/url]

ale nie bangla. Chodzi mi o ten temat:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=201817

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sedinus i Melon

Jeśli nie możecie używać w normalny sposób BBCode, to w momencie, jak piszecie, wyłączcie zaawansowane opcje w edytorze tekstu. Jest to taka mała ikonka w postaci "pstryczka", znajdująca się po lewej na górze w edytorze.

Skrypt na forum jest wciąż niedopracowany, więc najlepiej ograniczyć jego aktywność do minimum i "własnoręcznie" wpisywać BBCode. Ja tak praktycznie cały czas robię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początku zaznaczam, że nie wiem czy dobrze piszę z swoim problemem, tutaj w temacie.

Otóż, dodałem nowego znajomego do profilu, u niego jest wyświetlana moja ikonka ze znajomymi, a u mnie nie, pozostali znajomi są wyświetlani u mnie, tylko nie on, w czym jest problem?

Dziękuje za pomoc.

Edytowano przez GutekHolubek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...