Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Nie można się zalogować na forum. :) Reklama SpecOps zasłania sporo ważnych forumowych buttonów, w tym i "Zaloguj się" (tak to wygląda). Klikam sobie i za każdym razem przenosi mnie gdzieś tam, do sklepu muve. Niedogodność występuje w przeglądarce Chrome, wersja czysta bez żadnego blokera reklam. Nie wiem jak na innych przeglądarkach. No i fakt, że to piszę, świadczy o tym, że się udało zalogować, ale to metodą "odśwież stronę i kliknij buttona, zanim reklama się załaduje" - na szybkim łączu trza mieć refleks. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu korzystam z Chrome. Adblocker tam też jest (ściągał mi się automatycznie przy instalaacji przeglądarki). Mały dodatek a jednak oszczędza bardzo wiele problemów związanych z natarczywymi reklamami, których obecnie jest pełno na różnych stronach, jak i forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hnm...rozumiem będzie trzeba coś wymyśleć. Bo wiadomo człowiek się zmienia i niestety mój nick już za bardzo do mnie nie pasuje. Spróbuje napisać do administracji i zobaczymy, swoją drogą miałem nadzieje że to jest bardziej proste, przystępne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą wielką reklamą, która jest ustawiona w tle. Otóż zasłania mi niektóre opcje w górze ekranu i skutecznie uniemożliwia wylogowanie i zalogowanie. Musiałem się logować wchodząc na blogi. Wyszukiwarka po prawej działa, ale z lewej jest wielki napis, który przesłania opcje logowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - nie skusisz się na zainstalowanie AdBlocka? Wtyczka jest lekka, jest dostępna dla każdej przeglądarki, nie powoduje problemów i w 99% sama blokuje reklamy. Można też odznaczyć opcję blokowania reklam Google AdSense albo reklam w ogóle na konkretnych stronach (coś jakby "biała lista"). Jeżeli nie, to chyba innego wyjścia póki co nie ma, dopóki owa reklama nie zmieni się. Już ktoś tu miał podobny problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie ten sam problem co FaceDancer, gdy przegladam strone CDA na komorce. O ile wczesniejsze reklamy nigdy nie sprawialy problemu i zawsze stanowily tylko tlo, ta reklamujaca dodatek do Civ V przykrywa mi czesc strony (w profilu dochodzi do polowy listy znajomych) i uniemozliwia korzystanie z linkow do forum, ustawien profilu i innych. Problem pojawia sie zarowno na Safari jak i w przegladarce googla na iPhone'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo. I nie, nie skuszę się na adblocka, bo nie ganiam po necie na swoim kompie.

To administracja forum ma dbać o to by było ono możliwe w użytkowani, a nie nieszczęsny user, który chciał zajrzeć do działu X i nieoczekiwanie nadział się na reklamowy beton, który ani myśli go przepuścić.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami. Ktoś wykonał fuszerkę. Muszę zatrzymywać ładowanie się forum, bo wtedy reklama się nie doczytuje i mogę spokojnie się zalogować. To już nie pierwszy raz, kiedy reklama sprawia użytkownikom problemy - przypomnę sytuację, w której reklama wymuszała szerokość forum. Po tak uciążliwych i nachalnych reklamach wcale nie zachęca się człowieka do kupienia reklamowanych produktów.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt forum jest wciąż niedopracowany. Na chwilę obecną jedynym wyjściem jest adblock. A przynajmniej mi nic innego do głowy nie przychodzi. Widzicie, Wam reklama uniemożliwia się logowanie a mi banner z logiem forum, który widać na samej górze, zasłania panel moderatora i nawet adblock nie pomaga, bo to nie reklama...

PS.

Prace nad poprawą skryptu wciąż trwają, ale jak to w życiu bywa - naprawa jednego błędu skutkuje powstaniem następnego. Cierpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ 8azyliszek - nie tylko Tobie. Pewnie coś jest robione z forum i to dlatego.

Co do reklam - jak napisał Stillborn logo CDA zasłania nam panel moderatora, więc znam Wasz ból. Problem w tym, że reklamy od nas nie zależą, nie zależą też od Ghosta. Jeśli napiszecie tutaj o problemie to prawdopodobnie zostanie to dostrzeżone przez admina i przekazane dalej.

Znamy również problem z avatarem na stronie głównej, więc o tym problemie także już można nie pisać.

A my tylko przekazujemy takie informacje dalej i liczymy, że ktoś kiedyś je poprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...