Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Widzę, że wszyscy moderatorzy mają wyłączoną opcję dostawania punktów reputacji. smile_prosty.gif

Dałoby się wyłączyć możliwość dawania i otrzymywania tych punktów?

EDIT: W opcjach, tylko dla siebie.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ema

tego, co już zdążyłeś skasować (albo mod Ci skasował - to też można sprawdzić), czyli trollowego obrazka z małp. Druga rada - nie zgrywaj cwaniaka, bo takiego posta można przywrócić i się zdziwisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ema

tego, co już zdążyłeś skasować (albo mod Ci skasował - to też można sprawdzić), czyli trollowego obrazka z małp. Druga rada - nie zgrywaj cwaniaka, bo takiego posta można przywrócić i się zdziwisz.

On byl pare sekund doslownie widoczny "publikuje, patrze jak wyglada, usuwam", to miala byc odpowiedz, ale sie rozmyslilam.

W poscie bylo ascii, przywroc to sie zdziwisz co tam jest. Jakies malpy masz w glowie.

Edytowano przez ema
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, ponownie wyrzuciliście tabelkę z blogami ze strony głównej. Postuluję więc ponownie, aby została przywrócona. Dzięki niej przegląd najnowszych blogów jest o wiele sprawniejszy i można być z nimi na bieżąco bez wchodzenia na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobry sposób, żeby wejść na bloga przypadkowego usera. Na swojego tym sposobem zapewne szybko nie trafimy. No może poza Turem, którego post o aktualizacji regulaminu pewnie jeszcze trochę na stronie głównej powisi smile_prosty.gif

Tak czy inaczej brakuje takiego błyskawicznego przejścia do swojego blogaska.

Edytowano przez Lord Hrabula
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak koledzy wyżej. Dodajcie ten przycisk, jeśli można.

BTW: Czy wasze blogi też się rozlazły, gdy próbowaliście zmienić wygląd? Ja miałem w pionie powiedzmy 3 kolumny obok siebie. Teraz też są, ale pierw jedna na środku, potem jedna po lewej, dalej jedna po prawej. A powinny być w jednym rzędzie, jeśli wiecie o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje jak dodawać blogi do ulubionych? Niby obserwuję blogi - a przynajmniej system tak twierdzi - ale jak próbuję przeglądać informacje pod kątem tych śledzonych przeze mnie, to nie mam niczego i siłą rzeczy muszę przeglądać wszystko, jeśli chcę sprawdzić czy moi ulubieńcy napisali coś nowego...

Przydałby się jakiś przejrzysty system dodawania do ulubionych, jak to było na poprzednim forum.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dlaczego jak się wejdzie w Blogi, to tam są "Wszystkie", "Lokalne", "Zewnętrzne" (BTW, co to są te zewnętrzne blogi?) a nie ma "Obserwowanych"?

Przydałoby się też usprawnić silnik wyszukiwarki, tak żeby przy użyciu szybkiej szukajki, na górze forum, szukało w tytułach tematów, a nie w treści. No i żeby posty z kosza były niżej niż tematy. Teraz na przykład jak wpiszę "Mafiosum", to FM jest dopiero na dole wyników, a wyżej jest sporo niezwiązanych z tym tematów, jak "Forumowicze o Sobie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to poprzedni "ulubiony" równa się obecnemu "obserwowalnemu" i nie, nie można, z tego co widzę, ustawić, by wyświetlały się pierwej one. Ponadto powiadomienia o tym, czy na obserwowanym blogu pojawił się nowy wpis nie działają, przynajmniej u mnie...

... ale, jak już było wspominane, chyba musi się wszystko jeszcze dostosować, dopasować i jeszcze wzory...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że macie na uwadze bezpieczeństwo i ochronę przed kradzieżą konta, niemniej uważam, że jeśli ktoś zmienia w ustawieniach adres e-mail, to wiadomość z linkiem potwierdzającym powinna być wysyłana na stary adres, a nie na właśnie podany ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - jak dla mnie zmiana bezsensowna, m.in. z uwagi na to, że rok-dwa wejdą nextgeny i co - znowu zmieniać nazwę czy tworzyć osobny temat? smile_prosty.gif Pewnie jak wejdą te 'prawdziwe' nextgeny, to dyskusja o PS3 / X360 przeniesie się teoretycznie do "retro" (tam, gdzie teraz jest XBOX, PS2 i starsze). Ogółem pogmatwane trochę to, może jakiś mod się szerzej na temat wypowie.

EDIT: Hrabul, jestem ciekaw, czy modzi wybaczają Ci takie posty dlatego, że na forum zarejestrowałeś się tuż po jego założeniu, czy może tkwi w tym jakaś głębsza filozofia. :P

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest głupie tylko poprawne, beton jakim jest wikipedia odrzuciła całkiem nazewnictwo former/current/next na rzecz numeracji generacji.

Fora dużych serwisów growych mają odpowiednią katalogizację, a cd action aspiruje na miano najlepszego magazynu nt. gier konsolowych, mam nadzieję. Z tego powodu sądzę, że takie nieścisłości powinno się eliminować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się przywrócić poprzednie mejle powiadamiające o odpowiedziach w subskrybowanych tematach? Aktualnie takie powiadomienie daje mi całego posta ignorując przy tym spojlery, a za każdy oddzielny temat mam oddzielny wątek w GMailu, ponieważ nie mają już takich samych tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...