Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

@up- IMO to niezbyt dobry pomysł. Z moich obserwacji wynika, że kółka wzajemnej adoracji oraz nienawiści dają całkiem sporo bezsensownych plusów i minusów, a owe kółka tak szybko nie powstają (ci użytkownicy mają już zazwyczaj na koncie te 100 postów).

Poza tym, w ten sposób drastycznie zmniejszyłaby się możliwość, zwiększenia reputacji forumowiczom, którzy pomagają innym. Wielu "nowych" po to się tylko rejestruje, ponieważ mają jakiś problem / szukają porady. Można by, ewentualnie, "nowym" nie dać możliwości minusowania, ale ja nie lubię połowicznych rozwiązań. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że +/- powinno się albo usunąć albo zostawić tylko plusowanie, całą resztę załatwią ostrzeżenia i bany. Wstawianie minusów tylko dlatego, że np. ktoś nie lubi jakiegoś zespołu i pisze, że jest do niczego to dziecinada (w dziale Muzyka kilka razy zetknąłem się z sugerowaniem, że krytykować nie wolno, a dany wątek to nie do dyskusji, tylko do piania peanów na cześć bohatera tematu). Za dużo tu okazji do nadużyć.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 propozycje: Dodać 2 działy: Coś właśnie jak ten temat, chyba że wolicie w jednym temacie i dział "Przywitaj się", gdzie nowi użytkownicy mogliby przywitać się, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.

I druga propozycja: Dodanie statusów, bo wiem, że na tym forum da się pewnie dodać to. Tam użytkownicy mogliby pisać cokolwiek, a inni - komentować to.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga propozycja: Dodanie statusów, bo wiem, że na tym forum da się pewnie dodać to. Tam użytkownicy mogliby pisać cokolwiek, a inni - komentować to.

Przecież takie coś jest.

Wejdź w profil dowolnej osoby, a następnie w "najnowsze aktualizacje statusu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych statusów, to chodziło mi także, żeby na stronie głównej był pasek z nazwą "Statusy", na którym byłoby np. 5 najnowszych statusów użytkowników. Wiem, że się da tak na tym forum, więc jak możecie, to dajcie. Bo na takich forach jak ten (chodzi mi o system forum, czy co) są widoczne statusy.

Według mnie nic by się nie stało, gdybyście dodali te statusy. A nawet by się czasami przydało, bo użytkownicy często w tych statusach piszą debilne mądre i ciekawe rzeczy/newsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zawsze ktoś przeczyta kogoś statusy, jak mu się będzie nudziło, a nie będzie się chciało wchodzić na czyiś profil.

Sądzę, że to dobry pomysł.

I nie będzie to tak bardzo zaśmiecało forum, bo można listę statusów dać pod tabelką

"Szybkie menu nawigacyjne"

Edytowano przez Axee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to dobry pomysł.
A ja sądzę, że dobrym pomysłem jest malowanie wszystkich samolotów na fioletowo. Why not? To przecież mój pomysł i musi być dobry. Co kogo obchodzi, że poparcie masz na poziomie Polskiej Partii Zbieraczy Krabów (czyli 0%, bo nikt Cię nie poparł)?. Twoje jest najtwojejsze. Ja nie mówię, że pomysł nie może się przyjąć, natomiast Twoje zachowanie jest poniżej krytyki. Myślisz, że jak coś zaproponujesz, to wszyscy modzi polecą to zrealizować gubiąc po drodze kapcie? Poza tym część modów już określiła się na ?nie?. BTW, widziałem Twoje wcześniejsze posty w tym temacie. Wprawdzie nie mamy topiku ?Przedstaw się?, ale mamy za to topik ?Pożegnaj się? http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=21871

Wujek Dobra Rada sugeruje: zajmij się pisaniem postów w istniejących tematach. Jest ich sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłoby to możliwe - jestem za. Zmniejszyłaby się ilość niezamkniętych (z różnych powodów) tematów. Zatem byłby mniejszy bałagan, no i modzi mieliby mniej do roboty (mogliby się bardziej skupić na najważniejszym, czyli ostowaniu i banowaniu ;)).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mogłoby być to nawet przydatne, ale co jeśli ktoś założył temat w - przykładowo - dziale "Ogólnie o grach"? Dyskusja by się tam toczyła na xx stron, a założyciel mógłby bez problemu usunąć wątek wraz ze wszystkimi postami. Więc była by to fajna opcja, ale gdyby była dostępna tylko w określonych działach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- A jakie są argumenty przeciwko takiemu rozwiązaniu (przyznam, że choć zawsze udaje mi się znaleźć coś na nie, to w tym przypadku nie potrafię smile_prosty.gif)?

Nie ma żadnych. Wszystko rozbija się o możliwości techniczne i hierarchię wprowadzania zmian i naprawy problemów. Jak admini to wprowadzą, to będzie. Jak nie, to nie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- A jakie są argumenty przeciwko takiemu rozwiązaniu (przyznam, że choć zawsze udaje mi się znaleźć coś na nie, to w tym przypadku nie potrafię :))?

Generalnie to nie ma argumentów przeciwko, kwestia jest wprowadzenia tego w życie, a to już nie właściwie zależy od nas tylko od "wyżej postawionych" osób.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wydaje mi się, że gdyby modzi jednogłośnie dali znać "górze", że tu chodzi przede wszystkim o ułatwienie ich pracy i byłoby to możliwe technicznie (bez dużego kombinowania), to chyba byłoby to świetne rozwiązanie. Nie tylko odciążenie tematów typowo "pomocowych", ale i targowiska (oferta nieaktualna - zamykam swój temat, a zieloni mają mniej roboty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkimi zmianami w skrypcie zajmują się ludzie z Interii. Droga od nas do nich jest dość zawiła i prowadzi przez Ghosta. My już zaproponowaliśmy modyfikację pozwalającą autorom tematów na ich zamykanie (w wybranych działach, z tego co pamiętam) oraz parę innych modyfikacji (tak z 15?), ale czy i kiedy wejdą w życie, tego nie wiemy. Można powiedzieć, że z naszej strony wyczerpaliśmy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...