Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

@daveNWN jest demko do tego na Steamie? To w takim razie też sobie pobiorę, dzięki za info smile_prosty.gif

Jest demko i gra (opinia jedynie po demie) jest znośna, ładna grafika - wymagania sprzętowe, które podane są w internecie są znacznie zawyżone - (niby potrzeba i5 2Ghz i GeForce'a 470 1GB a mój laptop z mniej więcej takimi parametrami nawet się nie spocił na full detalach, a takie Metro 2033 z niższymi wymaganiami zarzynało sprzęt jak świnię na średnich) lecz coś co mnie trochę zaniepokoiło to praktycznie zerowy poziom trudności, ale to może tylko pierwszy etap taki jest. W porównaniu do Dante's Inferno, BoT jawi się jako bułka z masłem, ale za tydzień we wtorek wszystko się wyjaśni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 700MB, więc pobiera się w trymiga wink_prosty.gif Demko jest króciutkie - Steam zaliczył mi 12 minut, przy czym nie zginąłem ani razu. Co do prostoty gry, to nawet i dobrze, że tak jest (albo przynajmniej zdaje się być), bo z doświadczenia wiem, że gry, które są długie, a zwłaszcza trudne (vide Dead Rising na konsoli, do którego wróciłem) to jednak nie gry dla mnie. Zwyczajnie nie mam na takie czasu, nie dają mi satysfakcji, a nie raz po prostu dobitnie irytują i wkurzają. Żadnym hardkorem nie jestem i jeśli gra jest krótka (mówię tu o takich od których nie wymagam cudów na kiju czyli takie np. BoT) - 8-10 h - to jest to na jej plus, bo w czasie gry każda godzina jest na wagę złota, taka gra na jeden, dwa wieczory daje radość. RPG-i to inna bajka, od nich wręcz żąda się kilkunastu godzin na liczniku tongue_prosty.gif

@Down - z pewnością są, ale takowych w wersji demonstracyjnej nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ten cholerny steam, przez to [beeep] połowa gier z CDA nie jest u mnie nawet instalowana, wolałbym, żeby było tak jak kiedyś, człowiek miał grę, instalował i nie trzeba było być podłączonym do netu na stałe, zakładać kont czy męczyć się z gównami typu steam czy origin, jedyne co jest dobre tego typu to Uplay Ubisoftu, to akurat jest spoko

@Wez sobie neospazmine i zapamietaj, ze za przeklenstwa dostaniesz co najmniej urlop od forum. A teraz idz na ulice i narzekaj, ze juz nie ma Syrenek i Warszaw na ulicach. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o tym tytule, głównie z racji omijania szerokim łukiem slasherów (kiedyś na konsolach się grywało), ale gameplay'e na YT wyglądają naprawde pięknie :) proszę, niech nikt nie komentuje powyższego posta, temat był już tyle razy wałkowany, że szkoda zachodu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czacha11

CDA nie dodaje do pisma gier na steama, żeby zrobić komuś na złość. Zasada jest taka, że albo będzie na Steama, albo nie będzie wcale. Ja miałem pewne opory przed Steamem, ale odkąd CDA dają gry na tę platformę, oraz coraz więcej gier wychodzi, które bez Steama nie ruszą, to się przyzwyczaiłem.

A Uplay z Ubisoftu to nie wiem jak działa, ale tam chyba tak czy siak musisz tworzyć nowe konto, aby grać w gierki Ubisoftu nowe, prawda? W takim razie jedna cholera, i tak stajemy się niewolnikami "gier w chmurze" i nasze dzieci najpewniej nie będą mogły uwierzyć, że kiedyś dało się grać bez połączenia z Internetem i innych takich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czacha11 co ty masz do tego Steama? Mi w ogóle nie przeszkadza, że na Steam. Uplay lepsze? Z tego co czytałem to gry też wymagają połączenia z internetem czy tam jeśli chcesz uzyskać dostęp do niektórych opcji(np. multiplayer). Na Steamie mam o tyle wygodę, że mam aktualizacje, jeśli jakieś są, jak mi się zapodzieje gdzieś płytka to mogę zainstalować gierkę poprzez Steam. No, ale nie mówię, że nie ma żadnych wad, jest parę ale to mi z reguły nie przeszkadza. Nic nie jest doskonałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest demko i gra (opinia jedynie po demie) jest znośna, ładna grafika - wymagania sprzętowe, które podane są w internecie są znacznie zawyżone - (niby potrzeba i5 2Ghz i GeForce'a 470 1GB a mój laptop z mniej więcej takimi parametrami nawet się nie spocił na full detalach, a takie Metro 2033 z niższymi wymaganiami zarzynało sprzęt jak świnię na średnich) lecz coś co mnie trochę zaniepokoiło to praktycznie zerowy poziom trudności, ale to może tylko pierwszy etap taki jest. W porównaniu do Dante's Inferno, BoT jawi się jako bułka z masłem, ale za tydzień we wtorek wszystko się wyjaśni smile_prosty.gif

Te wymagania są ostro przesadzone biggrin_prosty.gif Na mojej Toshibie z Core i3 330M i GeForce'm 310M gra śmiga praktycznie na full detalach w 1366x768 biggrin_prosty.gif Co do poziomu trudności to mnie zabił, serio :o Ale to kwestia tego, że trochę nie ogarnąłem z początku sterowania (dawno nie grałem w żadną taką rąbankę).. Demko bardzo miło mnie zaskoczyło, gra jest naprawdę bardzo fajna i całkiem przyjemna dla oka. Po raz pierwszy od dłuższego czasu nie mogę się doczekać CDA również ze względu na pełniaka smile_prosty.gif

[EDIT] Dave, zgaduję że wymagania sprawdziłeś na gry-online (tak jak ja ^^).. Według Steama minimalnie potrzeba Pentium 4 2,6 GHz, 2 GB RAM i GeForce'a 7300 GS albo Radeona X1300 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wszyscy mają CDA 5/2012, ale zawsze wrzucam recki pełniaków, to nie ma co odchodzić od tradycji. Cały dzień głowa mnie bolała i zapomniałem, że już dziś przecieki. Kurczę - w piątek był 1 lutego a tu zaraz 12 - jak ten czas leci.

CormaC koszmarnie zjechał X-blade (cytaty w temacie "Najgorszy pełniak w CDA") ale z BoT był całkiem zadowolony (jak na niego tongue_prosty.gif). Ponieważ dobre DMC się skończyły, Darksaiders 1 CDA nie chce dać, a Bayonetty na PC nie ma, to sam spróbuję tego slasherka. Tym bardziej, że nie jest trudny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ten cholerny steam, przez to [beeep] połowa gier z CDA nie jest u mnie nawet instalowana, wolałbym, żeby było tak jak kiedyś, człowiek miał grę, instalował i nie trzeba było być podłączonym do netu na stałe, zakładać kont czy męczyć się z gównami typu steam czy origin, jedyne co jest dobre tego typu to Uplay Ubisoftu, to akurat jest spoko

Nie wiem co macie do tego Steama. Mi jeszcze nie przeszkadzał. Poza tym chyba lepiej mieć jakąś fajną gierkę i trochę się z nią pomęczyć, niż nie mieć jej wcale? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zagrałem w demko Blades of Time i cieszę się bardzo, że CDA da tę grę jako pełniaka. Pewnie gra, jak demo, będzie krótka, ale intensywna. :)

A wymagania tej gry, które można znaleźć na necie, są bardzo przesadzone. Na moim stareńkim kompie (którego specyfikacja jest napisana w mojej sygnaturce) demo chodziło bardzo płynnie na najwyższych ustawieniach.

Haha, będzie dużo cięcia, strzelania i skakania! Brakowało mi takiej gry już od jakiegoś czasu, więc CDA - kolejny plus u mnie zarobiony. Shaddap and take my money! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, slashery nigdy mnie jakoś specjalnie nie kręciły, ale może w jakimś wolnym czasie postaram się zerknąć a ten darmowy mod/standalone jest miłym dodatkiem... niemniej czekam na resztę przecieków, bo może wpadnie coś bardziej odpowiadającego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania mocno przesadzone. Na moim kompie: procek 2x2,2GHz, 3GB RAM(na XP, a 4GB na Win7), grafa 256MB(wtedy, teraz mam 1GB DDR5) gra działała na full detalach, no może tylko AA wyłączone było. To zastanawia mnie skąd ludzie z GOLa wzięli takie wymagania(no chyba, że inne serwisy mają podobnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, slashery nigdy mnie jakoś specjalnie nie kręciły

Grzeszysz człowieku, grzeszysz. Idź się nawróćicon_biggrin.gif

Samo Blades of Time jakoś mnie do tej pory mało interesowało, głównie przez cenę, ale chętnie, nawet bardzo sprawdzę skoro będzie na płytce. Trzeba rozgrzać pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wymagania gry podane na GOLu są wzięte z kosmosu, podam właściwe.

Minimum:

OS: Windows XP

Processor: Intel Pentium 4 2.6GHz or AMD 3500+

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Ati Radeon x1300 256 MB or nVidia GeForce 7300 GS

DirectX?: 9.0c

Hard Drive: 3 GB HD space

Sound: Direct X-compatible sound card

Other Requirements: Broadband Internet connection

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm- mod wydaje się interesujący: darmowa zabawa z "Crysisem w singlu"? Czemu nie. Tylko trochę się zawiodłem informacją w necie, że mod daje zabawę na ok. 1 godzinę. Ale- skoro dawno emu samym demkiem Crysisa bawiłem się"chwilkę", to z tym modem może być o wiele lepiej :P

A co do tego Slashera: pierwszy lepszy gameplay odpaliłem na YT- sam sposób chodzenia bohaterki mnie trochę rozśmieszył xD Ale skoro DMC4 dawno ukończone i z dysku wyleciało... Może kiedyś zainstaluję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...