Jump to content

czernobyl10

Forumowicze
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobra

About czernobyl10

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 05/02/1976

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Do ARMA 3 jest IF3 i misje, jeżeli posiadasz ARMA3 to zacznji grać. Warsztat i mnóstwo misji zarówno na vanilję jak i mody które są nie zastąpione i zmieniają zupełnie rozgrywkę. Jedyny minus to trzeba być z modami na bieżąco i mieć najnowsze wersje.Jeżeli chcesz wiedzieć w które misje warto grać to dodaj mnie do znajomych na steamie http://steamcommunity.com/profiles/76561198004424344/ Zamieszczam screeny z najciekawszych i trudnych misji. Preferuję grę sp ponieważ misje coop również można grać singla. Jeżeli chodzi o ARMA 2/OA/CO to polecam: http://www.armaholic.com/page.php?id=14568 plus pobrać addony z jednostkami, wyspy i jeżeli grałeś w starego OFP czyli protoplastę to jesteś w "7 niebie" - załuję że tego moda nie wydadzą na ARMA3 http://www.armaholic.com/page.php?id=13355 CSLA dodająca kampanie 89 rozgrywaną wojskami CSRS do tego misje z Armaholica.
 2. Sczerze to wszyscy przesiedli się na ARMA3 natomiast na Armaholicu znajdziesz wiele misji a nawet kampanię na tego zacnego moda. Jeżeli chcesz grać w misję coop solo to instalujesz misje do foderu Missions w grze. Osobiście polecam zainwestować w ARMA3 ponieważ to najlepsza cześć serii ARMA. Nadal gram jedynię w ARMA3 od czasu wydania gry i lepsego symulatora pola walki nie ma.
 3. Pollecam misję, klimat powala tak samo jak Doomsday night 2. Po prostu pobierać i grać a jeżeli lubisz wymagające i trudne misję to w warsztacje znajdziesz ich mnóstwo. Osobiście preferuję grę w trybie sp ponieważ misję coop również można rozgrywać jako misję sp. Grałem we wszystkie części ARMA ale ARMA 3 jest najlepsza i tylko od czasu jej wydania czyli rok temu w nią gram Moddy/addony obowiązkowo.
 4. Zakupiłem najnowszego Wolfenstein: The New Order i aktualizuje sterowniki do najnowszych 14.4 ale po restarcie obraz mojego laptopa jest czarny, po prostu sterowniki ekranu nie działają. Próbowałem z wersją sterowników przeznaczoną do kart komputerów stacjonarnych jest to samo. Laptop to ASUS D61a, 4 GB pamięci, system W7 64 bity HE SP 1. Jest jakaś szansa na zmuszenie sterowników do działania, komputer działa bez zarzutu na starszej wersji sterowników i chyba na nich będę grał. Proszę o pomoc.
 5. Ciągle gram w ARMA III, mnóstwo misji z warsztatu a również pojawiają się pierwsze ciekawe kampanie. To najlepsza jak dotąd odsłona cyklu a jestem fanem i mam wszystkie części zainstalowane to jednak ARMA III przykuwa mnie najdłużej do wirtualnego pola walki. Jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem to śmiało maszerować do sklepu. Potem nie dać się zabić. Gorąco polecam ARMA III
 6. ARMA III podczas gry w misje z warsztatu mogę robić sejwy, oraz wczytywać je. Po wyłączeniu gry i ponownym włączeniu przechodzę do danej misji lecz zapisanych sejwów brak. Jest tylko opcja graj więc grać muszę od początku. Proszę o pomoc.
 7. Raczej się nie skusze, wole normalne walki a od zombiaków jest Dead Island.
 8. Moje wrażenia z zainstalowania DeadNation. To taki DayZ do ARMY III jest kilka serwerów rozmieszczonych w Europie i USA. Laucher dociąga potrzebne pliki potem wbijamy się na serwer i czekamy, czekamy aż mamy dość. Odinstalowałem, A III otwierało mi w oknie. Nie dla mnie wole misje z warsztatu steama i mody.
 9. Możesz po prostu kupić ARME II i Operation Arrohead w wersji elektronicznej. Teraz jest w miarę tanio. Potem instalujesz i masz CO a to daje Ci nieskończone możliwości do gry w mody i mnóstwa nowych misji, kampanii. Czy gra ktoś może w moda DeadNation do ARMY III, jeżeli tak to napiszcie jek to uruchomić, pobrałem pliki moda ze strony http://deadnation.eu/forums/index.php/topic/15-dead-nation-launcher/ , utworzyłem folder @DeadNation. W folderze mam folder addons i tam wrzuciłem pliki moda. Ogólnie do odpalania modów w ARMIE III używam lauchera. Na podanej stronie piszą że mod jest zabugowany, serwery wymagają hasła ale głównie chodzi mi o to czy da się w tego moda pograć w miarę normalnie. Oczywiście do ARMY III jest wiele świetnych misji w warsztacie STEAM jak i modów.
 10. W internecie jest wiele laucherów umożliwiających grę w modyfikacje do ARMY III. Który wybrać http://www.armaholic.com/page.php?id=19582 http://www.armaholic.com/page.php?id=22199 http://www.clan-gign.net/FSFLauncherA3/publish.htm do mnie przemawia wersja z pierwszego linka, ale opcjonalnie też laucher z trzeciego linka. Proszę o rade.
 11. Zakupiłem ARME III, w oczekiwaniu na DLC z kampanią postanowiłem pograć w misję tworzące tutorial. O zgrozo nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale gdy mam przeciwnika w przyrządach celowniczych to trafia go kilka pocisków a on niczym rambo stoi potem dwa strzały i po mnie. Gra ma wyraźny problem z zaliczaniem trafień, oczywiście nie chodzi tu o wszystkich przeciwników ale błąd ten psuje grę. Przykład misji w której mamy zdobyć pojazd próbowałem podejścia do bazy od przodu i tyłu widzę przeciwnika więc ukryty w skałach mierzę, jeden mniej za chwilę pojawia się drugi więc strzelam mam trafienie ale zaliczam zgon. Totalna klęska to misja w której mam zdobyć wyrzutnie tu przeciwnik to jakiś snajper, na samym początku ostrzał artyleryjski ma spory rozrzut ale likwidacja żołnierzy stojących przy transporterze to wielki wyczyn ponieważ kilka pocisków mam w celu ten natomiast pada na ziemie i już po mnie. Mam nadzieję że Bohemia poprawi te błędy w kolejnych patchach. Z wcześniejszymi odsłonami serii nie było takich błędów tam przeciwnik "na muszce" był już martwy. Cieszy bardzo bogactwo misji w warsztacie steam. ARMA jak sami twórcy napisali jest olbrzymim narzędziem oddanym w ręce fanów. Cóż trzeba poczekać na kolejne patche i powrócić na ple walki.
 12. To samo jest w wersji cyfrowej na cdp.pl. Tylko nie jest to wersja steam.
×
×
 • Create New...