Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Polecane posty

@up - Albo są naszprycowane masą talentu, wyrzeczeń, treningów, wiary i poświęcenia. Choć różnie może być. Wolał bym swoją wersję, ale lepiej się upewnić.wink_prosty2.gif

Korzeń, korzeń mistrzem świata!... To znaczy Igrzysk.biggrin_prosty.gif Widać te trzymanie się z tyłu to taka taktyka była w tych eliminacjach. Będą emocje.soczek.gif

@Elleshar - już, już zmieniam.gra.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chiński program naukowy "Projekt: Mistrz olimpijski" przynosi efekty. ;) Ja z niecierpliwością czekam na wioślarski półfinał naszej czwórki podwójnej. Jeśli (oby) im się powiedzie także w finale, zapewne usłyszymy z ust Szpaka kilkadziesiąt razy "Terminatorzy, Dominatorzy!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prudel i Fijałek pokonali Amerykańską, która jest uważana za najlepszą 2:0! Polacy kontrolowali przebieg spotkania i wygrali do 17 i do 18. Teraz pokonać RPA i powinno być dobrze. Szkoda tego spotkania z Łotyszami, ale cóż :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Sitwa i tyle. W kopercie sędziowie mieli zapisane kto miał wygrać :P:):D.

A poważnie - to już się robi kompletna kompromitacja. Te zaciachy sędziów coraz bardziej wypaczają wyniki tych Igrzysk. Najpierw judo, potem drobne incydenty w tenisie, siatkówce a teraz w szermierce. I to niby przy ogromnych środkach wydanych na organizację tej Imprezy. Wydaje się, że MKOL w ogóle nie panuje nad sytuacją.

Czyli tak, w poniedziałek mamy 3 dobre wiadomości - awans wioślarek do finału, awans Korzeniowskiego do finału i wygrany mecz sióstr Radwańskich. Dobre i to. Oby dziś siatkarze pokonali Bułgarów i będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz Uli z Sereną i muszę powiedzieć, że nie wiedziałem, iż młodsza z sióstr Radwańskich ma taki potencjał. Musi popracować nad własnym serwisem, bo paradoksalnie do pewnego momentu lepiej grała przy podaniach Williams. Odbierała jej petardy znakomicie, niemalże returnami wprost na linię końcową, czym wypracowywała sobie przewagę na dalszą wymianę. Musi się wziąć ostro za trening, a już niedługo dołączy do czołówki, bo talent i możliwości ma ogromne.

Jeśli Iśka z Ulą pokonają dziś (bo chyba dzisiaj grają) Amerykanki, to śmiem twierdzić, że może być medal, bo przecież debel Amerykanek jest rozstawiony z jedynką.

Nareszcie obudziła się nasza para siatkarzy plażowych. Fijałek i Prudel chyba nawet zaskoczyli sami siebie, pokonując obecnie najlepszą parę świata, Amerykanów Gibba i Rosenthala. I to w jakim stylu! 21:17 i 21:18. Bardzo szkoda tego pierwszego spotkania z Łotyszami, ale cóż, dobra wiadomość jest taka, że nareszcie wstrzelili się w turniej. Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz naszych siatkarzy plażowych, praktycznie nie dali szans parze Amerykańskiej, chyba nie zdarzyło się w meczu, żeby Amerykanie prowadzili większą ilością punktów niż 3.

Co do Uli Radwańskiej to jak patrzyłem na jej mecz z Sereną to byłem w szoku, ona gra dużo inteligentniej niż Aga, więcej gra po bokach IMO jeżeli psychicznie będzie mocna to powinna więcej osiągnąć od Isi.

Dzisiaj czekamy na naszych siatkarzy, grają raczej z przeciętną Bułgarią więc liczę na pewną wygraną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział Bartman już zapomnieliśmy o meczu z Włochami. Dobrze trzeba być pewnym siebie, ale lepiej nie przesadzać.biggrin_prosty.gif Po medal to chłopaczki nasze sięgną na pewno. Ale czy po złoty? Dla mnie to możliwe. Obecnie jesteśmy tak mocni, że huhu, no i przede wszystkim gracze się dobrze rozumieją. To widać przy akcjach. A jak coś będzie nie tak to Ignaczak nas wybroni.biggrin_prosty.gif

Tak w deblu mógłby być medal,wink_prosty2.gif jeszcze w miksie i będzie ze strony naszego kraju rewanż spory.smile_prosty2.gif

Siatka plażowa jakoś mnie nie interesuje, ale oczywiście gratuluję wygranych meczów.smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrywamy 3:1 z Bułgarią. Cóż, Bułgarzy zagrali bardzo dobry mecz, a my tylko w 3 secie zagraliśmy jak umiemy i potrafimy grać. Być może to tylko wypadek przy pracy? Fakt, faktem, zagraliśmy słabo. Nie było zawodnika, który błyszczał. Szczególnie boli to, że mogliśmy wygrać gdybyśmy wykorzystywali swoje okazje w kontrataku jak i w pierwszej akcji. Co do ostatniej piłki, to wiedziałem, że nie pójdzie do Sokolova, tylko Bratoev zagra inaczej. Trudno. Teraz w czwartek mecz z Argentyną i na tym trzeba się skupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacja? Nie sądzę. Niespodzianka? Napewno. Nasi zagrali fatalnie. Już dawno nie graliśmy tak słabego meczu. A Bułgaria? Cóż, Bułgaria również nie grała, grał Sokołow. Jestem przekonany, że Bułgarzy jeszcze coś przegrają, bo jeden zawodnik nie może grać na takim poziomie przez dłuższy czas, a innego dobrego atakującego po prostu nie mają. Może to i lepiej, że taki kryzys i porażka przychodzą teraz, a nie w fazie pucharowej ;]. Cóż można powiedzieć więcej. Niesportowe zachowanie siatkarzy z Bułgarii, złośliwe uśmieszki, dyskusje, ale w końcu jacy kibice, taka reprezentacja... Poza tym trzeba skupić się na kolejnych meczach i przede wszystkim ochłonąć, oraz wrócić do koncentracji.

Nie wiecie może o której Iśka i Ula grają dziś debla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy przegrali w dzisiejszym spotkaniu z Bułgarami 1-3. Nasi zawodnicy zagrali słabo dużo błędów, brakowało bloków w najważniejszych momentach setów, w ataku nikt nie był regularny, Bartman czy Kurek raz kończyli a raz nie... Bułgarzy zagrali dobre zawody ale też bez przesady, ten mecz bardziej Polacy przegrali niż Bułgarzy wygrali. Ale może to i dobrze, taki kubeł zimnej wody przyda się naszym zawodnikom a przede wszystkim kibicom i mediom. Jak ja czytam, że Polska NA PEWNO zdobędzie medal to chce mi się śmiać, w siatkówce jest co najmniej 5-6 zespołów na równym poziomie i decyduje dyspozycja dnia i szczęście. Teraz została nam jeszcze groźna Argentyna i raczej 2 łatwiejsze spotkania z Australią i Wielką Brytanią.

@up

Ok. 16:30 ale ponoć grają na korcie na którym nie ma kamer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak powrócę do siatkówki i mam obawy, czy to faktycznie wypadek przy pracy, czy jednak nie trafiliśmy z formą? Albo przemęczenie, bo powiedzmy sobie szczerze, w tym roku graliśmy świetnie patrząc ogólnie. Teraz niestety jakieś czarne myśli mnie nachodzą, ale może to po prostu nerwy i w czwartek pokonamy Argentyńczyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zdecydowanie był to wypadek przy pracy. Ale z tym przemęczeniem możesz mieć rację. Siatkarze też ludzi i nie mogą non stop grać na jednym, wysokim poziomie, choć my i oni by tego chcieli-nie da się.

Moim zdaniem Polacy są kandydatami na podium w tych Igrzyskach i mam nadzieję, że moje rokowania się sprawdzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję pierwszy raz oglądać całe spotkanie badmintona i nie powiem fajnie się ogląda, gdyby tak jeszcze z efektem zwycięskim dla naszej zawodniczki(swoją drogą pochodzącą ze Słupska) Dunka z takim wzrostem i zasięgiem robiła co chciała z Augustyn i był to mecz czysto jednostronny.

Nasi siatkarze plażowi spisali się godnie i ogółem ładny pojedynek. Halowi natomiast, cóż wszystko się okaże w meczu czwartkowym czy porażka z Bułgarią była wypadkiem przy pracy czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniona, ale coś tam chcę powiedzieć.wink_prosty2.gif Pierwszy secik, mówię to wypadek, każdemu się zdarza. Co jak co ale w drugim mogliśmy wygrać, a nie. W trzecim, no jak byśmy tak zagrali, nie wiem czemu tylko jeden set nam poszedł. Czwarty taki przeciętny siatkarski i niestety wygrana Bułgarii. Nie powiem widowisko było niezłe, szczególnie te poświęcenie i sięganie po piłkę.smile_prosty2.gif Szkoda, widać, że chłopaki byli mocno wkurzeni. Może i dobra taka przegrana, zmobilizujemy się i damy teraz czadu.oczko2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i siostry Radwańskie przegrały z Amerykankami o odpadły z turnieju deblowego. Szkoda tego ostatniego seta bo była szansa żeby go wygrać, bo dziewczyny miały sporą przewagę. Szkoda.. Ale Aga będzie jeszcze grać z Matkowskim w Mikscie.

Na pływalni kolejne porażki polaków. Czerniak odpadł w półfinale, tak samo jak Otylia zresztą, a Korzeniowski zajął 7 miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka z Bułgarią boli tym bardziej, że miesiąc temu zlaliśmy ich 3:0. Byli silni w dzisiejszym meczu, ale to nasze błędy były gwoździem do trumny tego meczu. Też mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy.

Najwyższe miejsce pływaków to 7 miejsce P.Korzeniowskiego - tak sobie. Ale podobno dobrze żeglarzom dziś poszło, łucznik awansował dalej i teraz nasza para wygrywa w badmingtona - wiec mamy jakieś plusy dzisiejszego dnia.

P.S. Mecz z Bułgarią przypomniał mi ten skecz :)

http://www.youtube.com/watch?v=JswFU4xqPeI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...