Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Doskonały pomysł! Z pewnością postaram się pojawić z Nightem i przemycić na zjazd małego gapowicza ;) 

Dla nowych, którzy załapią się na listę zaproszonych: 10/10, polecam tego organizatora. Jechałabym.

Bardziej centralna lokalizacja to np. Wawa? Jakos czerwiec/lipiec mam miec urlop, moze moglbym to zgrac ze zjazdem. 

Dziękuję za cynk o tym temacie - do dzisiaj wspominam zjazdy :D

Natomiast na jesieni będę zdawał ostateczny egzamin, do którego przygotowuję się od kilku lat, i nie wiem, na ile będę mógł sobie pozwolić choćby i na kilkudniowy wyjazd. Gdyby natomiast zjazd zorganizowano w centralnie położonej Warszawie, to oczywiście będę chociaż na chwilę ;) Wstępnie się nie deklaruję, ale będę śledził wasze rozmowy.

Myślę, że z "centralnie położonym miastem w Polsce, do którego każdy będzie miał tak samo daleko", może chodzić bardziej o Łódź (które to miasto ma nawet jedną ładną ulicę :P). Ale tu gdybam bardzo.

Na zjazd się piszę, z tym że u mnie jest taka sytuacja, że na 11-16 lipca mam już zaplanowany wyjazd, a potem do połowy sierpnia mam okres, w którym w każdej chwili mogą mi wypaść zobowiązania rodzinne, które stanowią dla mnie priorytet. W miarę możliwości więc prosiłbym o termin przed ww. wyjazdem albo od połowy sierpnia (ew. w razie czego się dogadamy ;)).

Dobrym pomysłem byłoby IMO utworzenie ankiety w Doodle, żeby ludzie mogli łatwo zaznaczyć, które dni na wyjazd by im pasowały.

Mały update żeby doprecyzować kilka spraw i rozwiać wątpliwości:

Co do terminów to klaruje się powoli obraz "albo tuż przed lipcem" albo "jakoś w sierpniu" bo sam lipiec wielu osobom najwyraźniej średnio pasuje. Sam początek sierpnia to Pol&Rock i Nowe Horyzonty jednocześnie, więc to odpada...

Co do miejsca to aktualnie najmocniej rozważane są trzy opcje:

Wrocław

za:

• tradycja
  • redakcja
  • zoo (:D) i inne fajne miejscówki do zwiedzania
  • niezłe ceny
  • sporo forumowiczów z południa Polski, dla których znacznie ułatwi to dojazd (*macha do Niziołki*)
  • ogólnie niezła komunikacja z różnych części Polski

przeciw:

• odległość, zwłaszcza dla osób z północy i wschodu
  • dużo imprez, wokół których trzeba meandrować, żeby nie wpakować się w tłumy i zapchane hostele

Łódź

za:

• dobre ceny
  • bardzo centralna Polska, wszyscy mają mniej więcej tak samo daleko
  • stosunkowo łatwy dojazd (z większości miejsc najwyżej jedna przesiadka)
  • dużo forumowiczów w okolicy 

przeciw:

• poza "jedną ładną ulicą" to miasto nie jest za piękne... a i ta ulica to nic specjalnego
  • ... więc nie za bardzo do pozwiedzania

Warszawa

za:

• Bardzo łatwy dojazd z każdego miejsca w Polsce
  • sporo forumowiczów w okolicy
  • jestem na miejscu, co może ułatwić załatwianie noclegu
  • dużo miejscówek do zwiedzania (choć Wrocek ogólnie ładniejszy)

przeciw:

• CENY
  • ceny z kosmosu
  • wysokie ceny
Edytowano przez P_aul
  • Thanks 1

Myślałem, że zjazdy już umarły na amen. Dobre wieści, że może coś będzie w tym roku. Póki co wiem, że początek lipca jest już dla mnie niedostępny z powodu tego, że mój kolega z roboty już zaklepał sobie ten termin. Myślę, że sierpień byłby o ile ktoś inny sobie dni, w który byłby może zjazd, nie zakosi mi sprzed nosa.

Co do miejscówki, Poznań, jest piękny i zarazem złego położenia nie ma.

Warszawa byłaby dla mnie najwygodniejsza i dzięki temu zaoszczędziłbym na noclegu hehe.

Wrocław to tradycja, pewnie wtedy i z kobietą się zabiorę hihi.

Nie rozumiem dlaczego w ogóle Łódź jest brana pod uwagę? To miasto to całkowity syf i ruina. Wystarczy mi, że wybieram się na Festiwal Gier i Komiksów. Ostatnio oddaliłem się z grupą od głównego obiektu jakiś niecały kilometr, żeby znaleźć jakiś sklep i już jakaś ćpunka nas napadła i napastowała naszą koleżankę. No kurde tyle lat żyję, ile to razy po Pradze w Warszawie łaziłem późną nocą, nocnymi się wracało, w Poznaniu nocą łaziłem i śpiewałem "Miłość rośnie wokół nas", nawet Czesi nie mieli problemów jak odwiedziłem ich na Pradze z szalikiem Polski akurat w dniu kiedy najechaliśmy ich w 1968. A wystarczyło pojechać do Łodzi, aby spotkać takie właśnie "atrakcje". Żądam wykreślenia tego miasta!

Faktycznie, wolałabym Wrocław, przynajmniej w pierwszym roku - bo póki co jeszcze musimy się tarabanić z wózkiem, a tak to jest szansa że ktoś z rodziny lub znajomych nas podwiezie do Wrocławia. Za to w kolejnych latach może być już różnie, bo powinno być nam łatwiej się przemieszczać ;)

Dnia 5.02.2019 o 22:56, niziołka napisał:

póki co jeszcze musimy się tarabanić z wózkiem

A za rok będziesz drugie do tego samego wózka pakować :P

IMO Wrocław ze względu na tradycję, ale to nieformalny głos, bo ja, jak zwykle, się nie pojawię - też muszę klienta w wózeczku popychać.

Cóż, odrobina nostalgii mnie popchnęła by zerknąć na to forum, a tu takie rzeczy.

Nie oczekuję, żeby ktokolwiek mnie tu pamiętał, ale chyba warto zaznaczyć, że byłem na dwóch zjazdach i z żadnego z nich jeszcze mnie nie wyproszono kopniakami. :P

Jakbyście chcieli mnie z powrotem to w zasadzie chętnie bym się wybrał na tegoroczny zjazd, tylko muszę znać szczegóły. Im szybciej tym lepiej, żebym był w stanie zabookować sobie holidaya oraz lot odpowiednio wcześniej, bo ceny lotów w lecie nie są za przystępne.

Co do miejsca i okresu to mi z podanych wyborów najbardziej podoba się Wrocław ze względu na tradycje, ale w zasadzie jestem gotów się dopasować. Tylko fajnie by było gdyby było tam lotnisko, w razie gdyby okazało się, że będę przylatywał bezpośrednio na zjazd (choć wstępnie planuje inaczej). Okres najlepszy to dla mnie końcówka sierpnia. Bilet powrotny tańszy i dużo czasu by się dogadać w sprawie urlopu. Końcówka czerwca mi trochę mało pasuje bo to jednak dość wcześnie i boję się, że nie będę w stanie wypracować wystarczająco godzin.

Jakby  coś jestem chętny na uczestnictwo w Zjeździe

Akurat na jednej grupie na fejsie była dyskusja o starym forum, nostalgłem i się zalogowałem, a tu taki post. Wstępnie jestem chętny, tylko zależy od terminu. Lipiec mam zajęty, bo mam praktyki, a pod koniec sierpnia mam zaplanowany wyjazd. Siedzę w Gdańsku, więc Warszawa i Poznań najbardziej by mi pasowały, a Łódź najmniej, ale się dostosuję :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.