Jump to content

KrwawaMary

Forumowicze
 • Content Count

  288
 • Joined

Community Reputation

40 Dobra

About KrwawaMary

 • Rank
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

6,395 profile views
 1. To jest bardzo możliwe, że gadam przez sen
 2. KrwawaMary

  Zjazdy II

  @P_aul Kurde, nie wiedziałam ,że byłes na pyrkonie. Jaka szkoda... co do tematu...Gdy już ogarnę, czy i kiedy będę miała praktyki z grafiki i znalazłabym czas oraz pieniądze żeby jechać, to znalazłoby się miejsce dla zbłąkanej duszyczki?
 3. "Short 1 luźnomyślowy" Hej. Prawdopodobnie zastanawiacie się kim jestem. Jestem jak bezimienny z Planescape Torment, tyle, że z przyklejoną kartką z imieniem i nazwiskiem. W moim życiu dość powiedzieć, że się dużo pozmieniało. Obecnie szukam przestrzeni, miejsca we wszechświecie(odbudowuje siebie) ... gdzie będę się czuła dobrze pomimo ran zadanych mi przez kogoś. Przez kogo-nieważne, nieistotne jest to w tej chwili. Obecnie czuje się nienajgorzej, aczkolwiek bywało lepiej. ...może trochę szybciej piszę na klawiaturze.
 4. Cześć, czy istnieje możliwość ukrycia swojej daty urodzenia w wyświetlanym publicznie profilu forumowym ? da się jakoś to ustawić? Z góry dzięki za odpowiedź
 5. @Strusiek Dzięki! Ten wiersz najpierw gdzieś przeleżał trochę, potem przeczytałam to pewnej grupie osób i się podobało, to stwierdziłam, że wstawię. Teraz z rzadka piszę wiersze...ostatnio napisałam wiersz po angielsku.Sęk w tym, że nie jestem pewna, czy końcówka jest zrozumiała pod względem gramatycznym. Jeszcze raz dzięki za życzenia.
 6. Minęło już dwadzieścia lat ciągle ubierasz się jak swat i przyciągasz dziewczyny prowadzenia i aparycji kostki brukowej korzystałeś z budki na połączenia między miastowe teraz budki?już nie ma butelka o butelkę dzwoni Selena, twa przyjaciółka szlachetne tylko posiada imię razem podpaliliście na stacji PKP benzynę bo byliście w sztos pijani. A za co ? Za to, że w sklepie dworcowym nie było chleba który przyjaciel obiecał już wczoraj nad ranem, oraz wódki.. Cóż, sprzedawca się spalił A Was czeka żywot krótki na szafot. - A jak to? Kara śmierci nadal obowiązuje. Mamy w końcu 1979 rok.
 7. Najniebezpieczniejszy wróg piosenka myśl igła w stogu siana zanikła Jednak , gdy się ją ocali uszyje nowy kierunek prąd w sztuce zarzewie buntu władzę ukuje nową obecnie topór wisi nad niebiesko żółtą głową a Polska? Cóż Polska? Pani białogłowa rozpięta między mocarstwami co może? Pytanie powyżej retoryczne , bo najwyżej na świecie wrogiem jest obca, inna myśl zalęgła W ŚWIECIE DUSZY
 8. Jak ja się cieszę , że tu się rozwijają nocne Polaków rozmowy i mam nadzieję,że ktoś, kto jest specjalistą albo jest bardzo dobry w wierszach,się wypowie tutaj, w komentarzach. Zapraszam. P.S.Aha, mógłby ktoś zalinkować do listy emotikonek dostępnych na cdaction, bo nie pamiętam wszystkich?
 9. To specjalny zabieg artystyczny.Taki,żebyś skojarzył typy spod ciemnej gwiazdy ze spasionymi(czytaj następny wers) osobnikami. Dlaczego? To już pozostawiam twojej interpretacji.
 10. Klasyki się wycierają rocka muzycy się szlajają pod kamienicą typy spod ciężkiej gwiazdy dlaczego? bo jak świnie się te typy spasły ja bagażowego szukam na lotnisku luku bunt rocka już dawno jest zmęczeniem materiału 16-latki podchmielone śpiewają klasyki rocka czy ja jestem w nie tym luku czy po prostu ideał sięgnął bruku?
×
×
 • Create New...