Jump to content

KrwawaMary

Forumowicze
 • Posts

  288
 • Joined

Reputation

40 Dobra

About KrwawaMary

 • Rank
  Człowiek
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

6,451 profile views
 1. To jest bardzo możliwe, że gadam przez sen
 2. KrwawaMary

  Zjazdy II

  @P_aul Kurde, nie wiedziałam ,że byłes na pyrkonie. Jaka szkoda... co do tematu...Gdy już ogarnę, czy i kiedy będę miała praktyki z grafiki i znalazłabym czas oraz pieniądze żeby jechać, to znalazłoby się miejsce dla zbłąkanej duszyczki?
 3. "Short 1 luźnomyślowy" Hej. Prawdopodobnie zastanawiacie się kim jestem. Jestem jak bezimienny z Planescape Torment, tyle, że z przyklejoną kartką z imieniem i nazwiskiem. W moim życiu dość powiedzieć, że się dużo pozmieniało. Obecnie szukam przestrzeni, miejsca we wszechświecie(odbudowuje siebie) ... gdzie będę się czuła dobrze pomimo ran zadanych mi przez kogoś. Przez kogo-nieważne, nieistotne jest to w tej chwili. Obecnie czuje się nienajgorzej, aczkolwiek bywało lepiej. ...może trochę szybciej piszę na klawiaturze. Może w końcu znajdę swoje poglądy, „odkryje je na nowo”. Czasami...dokucza mi samotność, ale wtedy muzyka dodaje mi otuchy. Czasem w snach ktoś mi się śni, kto mnie głaszcze i na mnie (chyba ?) czeka. Widownia tego bloga prawdopodobnie dawno się rozpierzchła... więc jeśli to czytasz...Dziękuję. I życzę Wam żeby ominęły was wszelkie „bany” ze strony życia i niepowodzenia, shitstormy i inne, śmiertelne części fugu Jeszcze raz dziękuje. I być może do zobaczenia.
 4. Nowy skrypt mogę określić niedokładnym cytatem: " Nieco wujowe.Pozdrawiam". Tak przy okazji link do mojego bloga bo stary link się krzaczy:

   

 5. Cześć, czy istnieje możliwość ukrycia swojej daty urodzenia w wyświetlanym publicznie profilu forumowym ? da się jakoś to ustawić? Z góry dzięki za odpowiedź
 6. @Strusiek Dzięki! Ten wiersz najpierw gdzieś przeleżał trochę, potem przeczytałam to pewnej grupie osób i się podobało, to stwierdziłam, że wstawię. Teraz z rzadka piszę wiersze...ostatnio napisałam wiersz po angielsku.Sęk w tym, że nie jestem pewna, czy końcówka jest zrozumiała pod względem gramatycznym. Jeszcze raz dzięki za życzenia.
 7. Wpis z 1-szego lutego:http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog&module=display§ion=blog&blogid=1864&showentry=47738

 8. Minęło już dwadzieścia lat ciągle ubierasz się jak swat i przyciągasz dziewczyny prowadzenia i aparycji kostki brukowej korzystałeś z budki na połączenia między miastowe teraz budki?już nie ma butelka o butelkę dzwoni Selena, twa przyjaciółka szlachetne tylko posiada imię razem podpaliliście na stacji PKP benzynę bo byliście w sztos pijani. A za co ? Za to, że w sklepie dworcowym nie było chleba który przyjaciel obiecał już wczoraj nad ranem, oraz wódki.. Cóż, sprzedawca się spalił A Was czeka żywot krótki na szafot. - A jak to? Kara śmierci nadal obowiązuje. Mamy w końcu 1979 rok.
 9. Wpis z listopada:http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog&module=display§ion=blog&blogid=1864&showentry=47511

 10. Wpis z listopada:http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog&module=display§ion=blog&blogid=1864&showentry=47511

×
×
 • Create New...