Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy macie dla nas jakąś większą niespodzianke wciągu najbliższego pół roku(nie licząc numeru świątecznego), interesuje mnie odpowiedź tak/nie, nie chce żadnych szczegółów, tylko chce wiedzieć czy coś szykujecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy masz zapełnioną skrzynkę pocztową i moje maile nie dochodzą, czy ostatnio jej nie sprawdzałeś? Od twojego poprzedniego maila wysłałem ten tekst już 2 razy, i nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Mielismy duzo pracy. Smuggler nie ma poza tym obowiazku odpowiadac na wszystkie maile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy duzo pracy. Smuggler nie ma poza tym obowiazku odpowiadac na wszystkie maile.

Hehe a od czego autoreponder - ten się nie męczy i nigdy nie ma dość. Swoją drogą ostatio Weiss zajmował się interaktywna Anią na stronach Ikei - może by tak interaktywny responder :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą przecieki do nowego numeru ? Bo zawsze we wtorki już były...

Mam poważaną awarię i nie miałem czasu przygotować przecieku. O ile wszystko pójdzie dobrze z usuwaniem skutków awarii to być może jutro uda mi się coś przygotować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do całej redakcji: Czy możliwe byłoby nie wiem, w jakim dziale , ale danie zdjęcia całej ekipy z czasów gdy dinozaury chodziły po Ziemi czyli gdzieś z początku CDA i porównanie go (zdjęcia) do zdjęcia z czasów współczesnych? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, w nowym CDA będzie Full Spectrum Warrior który już był w PLAYu. A tymczasem jeszcze w tym roku na forum gram.pl w rozmowie stwierdziłeś że CDA nie stosuje zagrywki "odgrzewany kotlet" przy czym zaznaczyłeś że rozumiesz przez "odgrzewany kotlet" dodawanie gier które były w innych czasopismach. Jak to więc jest, hę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dema gier są coraz większe i coraz mniej ich gości na DVD. Czy planujecie w dalszej przyszłości dołożyć dodatkowe DVD z demkami (nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale obecność danego dema jest czasem powodem zakupu czasopisma, przecież nie każdy wypasione łącze i komputer na noc)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dema gier są coraz większe i coraz mniej ich gości na DVD. Czy planujecie w dalszej przyszłości dołożyć dodatkowe DVD z demkami (nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale obecność danego dema jest czasem powodem zakupu czasopisma, przecież nie każdy wypasione łącze i komputer na noc)?

Nie przesadzaj, mam net 512 i 7GB w 2 doby idzie, więc demo na 1GB czy 2 to nie problem, tylko gorzej jest jak serwery są pozapychane i transfer znacznie spadnie.

sorry za OT

W najblizszym numerze CDA na pewno go nie bedzie, bo plyta juz poszla do tloczni.

thx za szybką odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taka szansa, aby w CDA znalazło się więcej rzeczy typu Insider? Bo Insider jest super - trzepnąć pismem, wyrzucić to co wypadło i mamy CDA bez reklam (tzn. tych wypadających), a kasa dla CDA jest.

Więc apeluję - WIĘCEJ INSIDERÓW

Więcej Insiderów = Lepsze pełniaki, większe pensje dla redaktorów (to to nie wiem :>) i ogółem lepsze CDA, a jedyne co tracimy, to trochę więcej sekund poświęconych na wyrzucanie tych reklam...

Lasy też stracą pare hektarów ale co ci tam nie?

Jak komuś zależy na drzewach to zawsze może powyrzucać Insidery do specjalnych koszy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler - co do marki/modelu aparatu to już rozgryzłem czym tam pstrykasz i przy okazji też jakiego programu do obróbki używasz (zapomniałeś czegoś wywalić z jednego ze swoich zdjęć ale nie będę się chwalił o co mi chodzi ;) ) ale nie w tym rzecz teraz mam inne pytanie ;] Czy używasz jakichś albumów online typu picassa? tzn. czy wrzucasz swoje zdjęcia gdzieś poza coverem cda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do całej redakcji. A mianowicie DLACZEGO KARZECIE TAK DŁUGO NA SIEBIE CZEKAĆ !? ja tu już umieram z nudów, ostatnie numery przejrzałem ze 20 razy każde a każdy dzień im bliższy premiery tym dłuższy :/

nie lubię was ale i tak was kocham :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dosyć dziwne pytanie.

Co wami kieruje przy zakupie pełniaków do CDA?

Myślałem, że gra musi być jak najlepsza, a taki Vivisector został oceniony na 6+ przez Siekierę.

Macie jakiś minimalny próg (np od 6 w górę może być w piśmie) czy nie kierujecie się swoimi własnymi ocenami?

Nie pytam się o to złośliwie, nic z tych rzeczy - po prostu mnie to ciekawi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...