Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

"(marki nie podam, żeby nie można było mnie po niej rozpoznac)" ehh... faktycznie każdy będzie latał i szukał kogoś z akurat taką marką aparatu :/ Dobra nie to nie, nie mam więcej pytań.

Ale jesli w redakcji zobaczysz u kogos na biurku te marke...? :)

A jaki mam sprzet? Lustrzanke cyfrowa. Model nie ma spechalnego znaczenia. Ale uwierz mi, ze to nie aparat robi fotki... dobra fotke zrobisz (nawet jesli nie bedzie supersotra itd) i tanim kompaktem, a jak sie nie umie patrzec to i najdrozszym lustrem bedziesz kicz robil (dobry technicznie ale kicz...). To jakbys zapytal kogos np. "swietnie gotujesz, musisz miec drogie garnki..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli w redakcji zobaczysz u kogos na biurku te marke...? :)

A jaki mam sprzet? Lustrzanke cyfrowa. Model nie ma spechalnego znaczenia. Ale uwierz mi, ze to nie aparat robi fotki... dobra fotke zrobisz (nawet jesli nie bedzie supersotra itd) i tanim kompaktem, a jak sie nie umie patrzec to i najdrozszym lustrem bedziesz kicz robil (dobry technicznie ale kicz...). To jakbys zapytal kogos np. "swietnie gotujesz, musisz miec drogie garnki..."

Tak wiem, sam posiadam lustrzankę Nikona D80 powiedz w takim razie czy chociaż podobnej klasy aparat.. głównie chodziło mi o to, aby porównać zdjęcia jakościowo, a nie pod kątem zawartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie liczy się już hardware, a software. Nie pytaj więc o sprzęt a program do obróbki :P

Chrzanicie obywatlu Rozy :)

Licza sie umiejetnosci obslugi takiego programu :)

A tak serio - obrobka jest jak makijaz. Z pieknej kobiety moze zrobic przepiekna ale i lafirynde. Z nijakiem czasem czyni pieknosc. Ale brzydka czyni co najwyzej troszke mniej brzydka. A ta kobieta to fotografia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie proste pytanie - czy to co widać pod beta.cdaction.pl to ostateczny nowy wygląd site'u cda, czy wersja przejściowa? Bo parę drobiazgów zdaje się nie działać jak powinno (vide sonda na stronie głównej - nie zalicza oddanego głosu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy czyli redakcja jestescie bardziej zorientowani w swieci gier .. wiec

Dlaczego juz od bardzo dawno wychodzi od zasrania gier ktore sa klonami ale wrecz chodzi oto samo tylko fabula taka sama :D... chodzi oto ze wydaja te gry calkiem inne firmy hmmm ... czy w prawie niemozna kopiowac czyis gier,,, wytlumaczcie mi jak oni to robia ze ich nieoskarzaja??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na wszystkie, ale na kilka pytań odpowiedział mi Mac Abra, który już w piątek po pojawi się na antenie (może nie ciałem, ale duchem i głosem rzecz jasna), oczywiście na audycji Giercownia!

Wszystkich, którzy chcą usłyszeć głos Mac Abry zapraszam serdecznie na www.RadioSygnaly.pl GIERCOWNIA piątek po 18. Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu każdego numeru jest kupon. Można na nim zamówić numery archiwalne i/lub prenumeratę. Ale archiwalne to do roku chyba można kopić (chyba że można wcześniejsze, jeśli tak musze zamówic 102)

Jak pisze źle to sorry i proszę o poprawke :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanicie obywatlu Rozy :)

>>>Z przypraw to ja wolę pieprz :) Mieszanka kolorowych jest bardzo smaczna.

Licza sie umiejetnosci obslugi takiego programu :)

>>>Eeee tam... teraz to każdy program jak i aparat ma tryb "dla idiotów" - klikasz i znikają pryszcze, kilkasz i znika "harmonia" z biodra modelki... i tak można cała fotkę zaklikać :)

A tak serio - obrobka jest jak makijaz. Z pieknej kobiety moze zrobic przepiekna ale i lafirynde. Z nijakiem czasem czyni pieknosc. Ale brzydka czyni co najwyzej troszke mniej brzydka. A ta kobieta to fotografia.

>>>Z największego pszkwila zrobisz modelkę. Co prawda z oryginału to niewiele pewnie zostanie, ale da się - Ghost kiedyś taki filmik rozsyłał :).

Do sedna jednak - racji dużo masz, ja jednak trochę boleję nad tym że często to własnie ta obróbka po pstryknięciu robi wieksze wrażenie niż sama fotka. Weżmy zdjęcia zamieszczane na Coverze - wcześniej podobały mi się bardzo, teraz to już wybrane tylko. Nie to by czegoś im brakowało, ale właśnie stosowana obróbka czyni je podobnymi do siebie, a przez to już nie takie ciekwe. Troche to jak z muzykiem co to skomponował genialny motyw, ale za często go używa. Zapewne to moje wrażenie tylko ale wcześniejsze tak jak planowałeś pokazywały zwykłe rzeczy w niezwykłej perspektywie (tu zdjęcia czarno-białe ludzi Ci zawsze super wychodzą), a teraz to za dużo się tym programem bawisz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiedziałem że wsszyscy minie olewaja bno kasuja poost6y mi i jak nic o tym mie wiem nie nabierzecier mnie a takie tekstyy to wy se mozecie ale na poziommie przedszkola. wam chyba nie nigdy nie powiedzial jacy jestescie a jestescier rozpieszczeni i ktos tu komus ewidemnnie zazdrosci a le jasie nie dam i wy uczycie greac w gliupie gry bo macie glupie gry na coverach i ja juz zaPROGRTAMIWALEWM lepsze gry np[. takjego reskia w 3ed zaprogramowwalem no i co ze przekopiowalem wszystko z imnnychg girer i przykladów ale to i tak sie na zywa programowanie a muj grafik zrobikl wszystkie objekty zaza mnie4 ja wiem ze wy mnie nie libicie i dlatego nieodpisiujecie kasujecie postty a po mich postach sa zawsze jakies posty od osub ktore maja 2-3-4 posty takze na ra ja wiem co wysronicickiiie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanko...

Wy jesteście z milion razy lepiej ode mnie zorientowani w świecie gier... stąd zapytanie:

Beyond Good & Evil zgodnie z plotkami doczeka się sequela, jest nawet teaser na youtube... czy to jest oficjalne stanowisko Ubisoftu w tej sprawie, czy tylko plotki i wkręta?

Pytam, bo na sequel czekam od czasu, gdy skończyłem jedynkę, zresztą sami na pewno wiecie, jak dobra jest to gierka. :)

Edit

A bym zapomniał... jakieś nowinki odnośnie gry "Totmes"? Zaciekawiła mnie, od kiedy przeczytałem minizapowiedź w CDA, teraz tylko czekam... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa dodania opcji zmiany skórki na coś przypominającego poprzednią??

Może ja odpowiem. Po prostu na dole strony jest taka belka. Tam domyślnie obok napisu Polski jest napisane Ghoztcraft. Kliknij na tę strzałkę obok. Teraz wybierz IP Board Pro. I już masz stary lay out.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, a nawet parę pytań odnośnie nowego "fotokonkursu" który został ogłoszony w najnowszym numerze.

1. Czy dziewczyny mogą być na zdjęciach ubrane baaardzo, albo nawet BAAAaaaAAARDZO letnio?

2. I jakie będzie najważniejsze kryterium oceniania zdjęć przez redakcje?

3. Ile już mniej więcej zdjęć dostaliście? Konkurs jest popularny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, a nawet parę pytań odnośnie nowego "fotokonkursu" który został ogłoszony w najnowszym numerze.

1. Czy dziewczyny mogą być na zdjęciach ubrane baaardzo, albo nawet BAAAaaaAAARDZO letnio?

###Dla mnie moga byc nawet nieubrane :)

2. I jakie będzie najważniejsze kryterium oceniania zdjęć przez redakcje?

###Ilosc "wow" podczas ogladania fotek.

3. Ile już mniej więcej zdjęć dostaliście? Konkurs jest popularny?

###Tajemnica slzubowa jak zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...