Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy Czarny Iwan należy jeszcze do zespołu redakcyjnego czy jest stałym współpracownikiem? Pytam ponieważ gdzieś tak do października tamtego roku jego nazwisko pojawiało się w stopce w zespole redakcyjnym, a teraz jest w stałych współpracownikach.

Wiec co tu jest do tlumaczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do recenzentów sprzętu. Kiedy zaczniecie być rzetelni?

Ja można było w taki sposób opisać Apple i iPod Touch?? JAK?! Czy gdziekolwiek jest coś wspomniane o czujniku ruchU? A CoverFlow? WFT?

"Dojenie użytkowników na każdym kroku" - CO?! KIEDY?

"Płatny upgrade"- ta.. chyba ktoś tutaj niezbyt nadaje się na recenzenta.. TO NIE JEST PŁATNEE!! Za dodatkową opłatą dostaje się DODATKOWE programy!! A aktualizację, można Za darmo sciągnąć, tyle że bez tych programów!( Nie mówiąc już o tym, że już teraz za darmo się otrzymuje te aplikacje)

"Tylko iTunes"- Co? Czy ty człowieku masz w domu/pracy internet? Bo wygląda mi na to, że nie. W sieci są MIIIIIILIONY aplikacji zastępujące iTunes! Dla przykładu iPhone PC Suite - hybryda jakich mało.

A poza tym chciałbym dodać, że iPod Touch istnieje też w wersji 8gb, a nie tylko w 16gb i 32gb.

Widać od razu, że recenzent tylko liznął iTouch'a. iPhone i iPod Touch to temat-rzeka. Myślę, że warto by nawet zrobić artykuł na kilka stron o nim w CDA. Dlaczego? Poszukajcie informacji na temat Jailbreak i SDK. (Podpowiem, EA Games, Sega i inni, Emulatory: GBA, NES, SNES, PSX)

Pozdrawiam, Kvczor (Użytkownik iPhone i iPod Touch)

PS. Proszę nie zwracać uwagi na poprawność językową ani na ortograficzną- chciałem ten tekst jak najszybciej wyrzucić z siebie)

PS2. Nie jestem Antyfanem, zawsze was lubiłem, ale tym razem przesadziliście. Ale cieszę się, że coraz częściej mówicie coś o Apple. Szkoda, że bez analizy tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Marek Lenc w numerze 04/2008 napisal: "... Mam juz dosyc listow zwiazanych z piractwem!" Czy to oznacza, ze SMG przestanie umieszczac listy od "piratow"?
Chciałbym też podwyżkę, talony i dużo wolnego czasu. Niestety, tego Smuggler też nie jest (chyba) w stanie zrobić ;). Nie jestem jakąś wyrocznią by decydować o tym, co ma iść do AR lub nie ;)

Otóż w 2 ostatnich numerach były moje screeny (tzn. Screen z Klarą w wersji COD4 oraz Koszyczek wielkanocny).
Screen z Klarą włączyłem do materiałów "Klara Fan Kit" ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko iTunes"- Co? Czy ty człowieku masz w domu/pracy internet? Bo wygląda mi na to, że nie. W sieci są MIIIIIILIONY aplikacji zastępujące iTunes! Dla przykładu iPhone PC Suite - hybryda jakich mało.

Co nie zmienia faktu, że Apple wspiera tylko iTunes.

Kiedyś zapowiedzieliście, że dacie na płycie super pełniaka. Przegapiłem go, był już, dopiero będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie , kiedyś umieszczaliście na forum przecieki( związane z pełnymi wersjami gier) ale zdaje się ,że nowego roku ani razu nie było przecieku. Czy w najbliższym czasie dacie jakiś??

Tak, beda przecieki. Nie bylo sensu ich robic, kiedy serwer zaraz sie zapychal, ale ze serwer jest nowy, to i przecieki wroca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CormaC!!!! Kogo najbardziej lubisz w redakcji???

CormaC!!!!!! A jakiego papieru toaletowego używasz?????? Jaki masz motyw ustawiony w telefonie????????

Zrozumiałeś aluzję?

Żeby nie było offtopu, czy w najbliższej przyszłości ukaże się na łamach CDA jakiś tekst autorstwa Jacoolo? W stylu historii Preya albo opisu technologii użytych w grach ID, miodzio. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ghosta!!! Czemu nie piszesz recenzji gier???

Na ogół nie mam na to czasu, a gdy już znajdę czas to akurat nie ma gier, które by mnie interesowały.

Dlatego tak rzadko piszę, ale że w tramwaju mam trochę czasu zanim dojadę do domu, to i czytam więcej i dlatego częściej można zobaczyć moje recenzje książek czy komiksów niż gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

do Gregoriusa : czy będzie więcej stron modulatora?

do Qn'ika : czy będzie więcej " Wieści zza krat"?

do Smugglera: kiedy zrecenzujesz jakąś fajną grę? Czy kiedykolwiek będzie więcej stron AR?

do Pepina : Czemu wstawiłeś tak niską notę Medievalowi II?

do EGM-a: czy zawsze każdej przygodówce wstawiasz pozytywne noty?

do Cormaca : Czy Mortyra III oceniłeś tak nieźle, bo rzeczywiście był w miarę dobry czy jednak trochę dlatego, że zrobili go polacy?

do Siekiery : gdy grałeś w najgorszą kaszankę jakie miałeś odczucia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Redakcji:

Jak zareagowaliście, gdy konkurencyjne pismo jako pełne wersje dało, UWAGA

-Chronicles of Vampire hunter [na okładce czytamy jaki to świetny FPS]

-S.O.E. Operation Avalanche [również opisany jako rewolucja na miarę czwartego CoD-a]

Dodam, że obie gry to kaszanki, które dostały oceny oscylujące wokół 1/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenilem go tak, jak go ocenilem, bo gra nie jest bardzo zla. :)

Pozwolę sobię skomentować Mortyra.. grałem 1-kę i powiem krótko: drugiego takiego FPSa o tak dobrym klimacie na próżno szukać. A szkoda, że 2 okazała się totalną klapą... 3 sytuację trochę zmieniło (nie grałem) a kolejna część z tego co widziałem utrzymuje poziom (to znaczy, że da się grać, miejscami nawet przyjemnie!).

A jaka jest Wasza kwestia w takich grach, jak:

-Mortyr

-Age of Empires (i dodatek Rise of Rome)

-Aliens vs Predator 2

-Zork Inqiuisitor (bardzo dobra, stara przygodówka point & click. W demko grałem, acz dziś pełnej wersji szukać ze świecą [co mi po "Deutsch werszyn") ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do smugglera:

czy jeśli komuś wyleje się cały energy drink przez to że czytał AR(mi) to mogę cię pozwać do sądu o niszczenie cudzego mienia ? :D

drugie pytanie do smg:

jeśli nie chcesz pokazać swojej twarzy to :

a)masz coś nie tak, jakieś wady genetyczne :P

b)boisz się o reakcje DTP że za brzydkie to by wstawić do czasopisma

c) po prostu każdy z redaktorów jest po trochu smugglerem ale do AR tylko jeden Smuggler tak potrafi ripostować że kłade się ze śmiechu na podłogę a rodzice "MIAŁEŚ SIĘ UCZYĆ!!

d) jesteś Lechem K...owalskim

Ale i tak cię bardzo lubię ;) mimo że wszystkich naokoło zjeżdżasz to i tak wiemŻE MASZ ZA CO

swoją drogą... czekam na kolejnych piratów broniących swych ideologi, bo nieźle przy tym śmiechu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie do Cormaca : czy będziesz jeszcze pisać felietony w, których opisujesz zachowania struktur społecznych np lekarza, którego opisywałeś parę miesięcy temu?

Nie planuje z wyprzedzeniem, o czym bede pisal.

Ja mam pytanko co do pełnych wersji w CDA. We wstępniaku wyczytałem, że to jakie gry się pojawią ustalacie z duuużym wyprzedzeniem. Chciałbym wiedzieć czy są jakieś plany (bliższe lub dalsze) dodania w cda Flatouta 2??

Nie odpowiadamy na takie pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...