Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ja mam pytanie dotyczące pełnych wersji w CDA. Spokojnie nie będzie idiotycznych pytań jakie będą pełniaki w następnym numerze, albo czy możecie dać grę ..... Zastanawiam się na jakiej zasadzie wybieracie gry. Tak jak to kiedyś było powiedziane dobieracie je do numeru może nawet rok wcześniej, ale na jakiej zasadzie je kupujecie. Tzn. siadacie przy telefonie i dzwonicie do wszystkich producentów i pytacie na jaką licencję mogą wam sprzedać, czy może zastanawiacie się jakie tytuły chcielibyście ujrzeć na coverze i na te konkretne polujecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące pełnych wersji w CDA. Spokojnie nie będzie idiotycznych pytań jakie będą pełniaki w następnym numerze, albo czy możecie dać grę ..... Zastanawiam się na jakiej zasadzie wybieracie gry. Tak jak to kiedyś było powiedziane dobieracie je do numeru może nawet rok wcześniej, ale na jakiej zasadzie je kupujecie. Tzn. siadacie przy telefonie i dzwonicie do wszystkich producentów i pytacie na jaką licencję mogą wam sprzedać, czy może zastanawiacie się jakie tytuły chcielibyście ujrzeć na coverze i na te konkretne polujecie?

to skomplikowane - czasem oni do nas przysylaja oferte, czasem my do nich zapytanie, a zawsze chodzi o to zeby kupic jak najlepsze gry (w znaczeniu "najlepsze na cover") za jak najmniejsze pieniadze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A zatem skoro nie widac roznicy, to musi byc Dosia!

Tak, a osiem na dziesięć gospodyń domowych z Gdańska nie zauważa różnicy :P. Czyli co, to dalej Khedron jest autorem działu, tyle, że zmienił ksywkę (już trochę się pogubiłem, bo nie wiem, gdzie żartujesz a gdzie piszesz na poważnie ;))?

BTW, po FA "grasuje" Google Bot, czy podpisaliście jakieś umowy z Googlem (lub jakimś ich pośrednikiem) czy też ten automat śmieci tu bezprawnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś się ponownie zapyta "jaki jest sens dawać zapowiedź w dniu premiery" ja odpowiem :tongue:

Nie każdy mieszka w mieście, ma kioski pod domem itp, więc we wtorek jest premiera, a na przykład ja mieszkam na takim bezludziu że nie mam jak kupić, muszę jechać do miasta albo kupić w środę. A jest więcej osób, które mają sytuację podobną i z chęcią sobie zapowiedź przeczytają.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do redakcji w sprawie Advent Rising, który będzie w najbliższym numerze.

Otóż czy będa problemy z grą na dwurdzeniowym procesorze, bo miałem przyjemność "pograć" w nią, jednak za szybko gra chodziła, a bawienie się koligacją rzadko kiedy pomagało. Dlatego znajdzie się na płycie jakiś patch lub chociażby będzie pewność, że gra nie będzie szybko działać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dziale O CD-Action nie można samemu tworzyć tematów???

Poniewaz zablokowalismy taka mozliwosc. Mysle, ze tematow jest na tyle duzo, ze mozna swojego posta do ktoregos z nich przypasowac.

Jak próbuje to pisze że nie mam wystarczających uprawnień...

I tak wlasnie powinno byc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam może nie pytanie, ale odrobie wazeliny :P

Chcialbym pochwalic pomysl na pakowanie actiona w te... worki? Folie?

Świetna sprawa, odkąd je wprowadzono (czyli dośc dawno...) nie zdarzylo sie zebym kupil pognieciony/podarty/obdarty z gratisow numer.

I nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale w Tesco sprzedaje sie CDA po obdarciu z ów folijki, a plytki sa do odbioru w punkcie obslugi klienta. O ile to nie łamie chyba zadnych zasad i prawa, to z punktu widzenia marketingu jest tragiczne. Egzemplarze na polkach sa wlasnie podarte, pogniecione i okradzione z bonusow. Dla mnie to wystarczajace powody zeby nigdy nie kupowac CDA w tym miejscu. No i ten proceder umozliwia setkom ludzi czytanie CDA bez kupienia go. I potem pomimo nakladu 120 tys czytelnikow jest 700 000 :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam może nie pytanie, jednak problem. Tak jak myślałem i mówiłem wcześniej w tym temacie Advent Rising działa u mnie za szybko, z pewnością nie tylko u mnie. Co mogę z tym zrobić? Bo jak już mówiłem, że bawienie się w ustawieniach koligacji nie daje pożądanych skutków zawsze. Nie chcę żałować wydanych 15 zł, bo szczerze mówiąc to kupiłem CDA tylko dla Advent Rising i dlatego, że CormaC zapewnił mnie, że na dwurdzeniowym procesorze działa gra poprawnie :)

Mój komputer:

2 GB RAM

GeFroce 8600GT z 256 RAM

Core2Duo 2,2 GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem CDA tylko dla Advent Rising i dlatego, że CormaC zapewnił mnie, że na dwurdzeniowym procesorze działa gra poprawnie :)

Ja tylko napisalem, ze na kompie redakcyjnym z Core 2 Duo gra dzialala bezproblemowo. Nie dawalem zadnych gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja do Ciebie CormaC nie mam pretensji o to :P Sam mogłem domyślić się, że i tak będzie mi za szybko działać ta gra, ale pomyślałem, że w CDA będzie wersja załatana :) No cóż mówi się trudno. Ale mimo to jest co poczytać w cda, więc nie jest źle.

wies.niak ok przepraszam, właśnie nie wiedziałem gdzie to napisać :)

A tak przy okazji to za pomocą jakiego programu robicie wygląd pisma?

Pozdrawiam

EDIT down:

ok dzięki za szybką odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłacałoby się Wam wprowadzenie CDA bez płyt? Nie wiem może jakaś ankieta by dała jakieś prognostyki ale sądze, że i tak mało jest osób takich jak ja, które na płyte zagladaja baaardzo żadko.

Cena byłaby mniejsza i ludzie wybór:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...