Jump to content

Sasq

Forumowicze
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Sasq

 • Rank
  Krasnolud

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Witam Cię Smuggler po kilkuletniej przerwie. Troszkę się rozpiszę, ale mam nadzieję, że będzie Ci się chciało przeczytać całość i równie wyczerpująco odpowiedzieć. Będzie trochę nostalgicznie a trochę... psychologicznie. Moja przygoda z CD-Action zaczęła się mniej więcej w 2004 roku. Nie pamiętam dokładnie, ale do czasopisma był dodany tipsomaniak a w nim kilkanaście (dziesiąt?) stron z najlepszymi listami od czytelników wraz z Twoimi odpowiedziami. Uśmiałem się przy nich niemiłosiernie i niejednokrotnie, bo do lektury wracałem mnóstwo razy, nawet po kilku latach. Twoje zgryźliwe żarty podlane sarkazmem i często pełne hiperboli były dla mnie świetną rozrywką. Pokuszę się o stwierdzenie, że były też inspiracją, która w jakiejś maleńkiej cząsteczce ukształtowała mój styl pisania. Z CD Action byłem mniej więcej do 2011-12 r. Wtedy to krok po kroku oddalałem się od gier, a przy okazji "Akszonka", jak to się mówiło naście lat temu Przez kilka lat obserwowałem Cię i czytałem, zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej, na forum. Twój styl pisania w ogromnym stopniu się zmienił - stałeś się jakby mniej zaangażowany, bardziej oschły, choć oczywiście nie zawsze. Trudno mieć o to pretensje - nie ma chyba na świecie człowieka, który z równie wielkim zapałem pisałby, zarówno gdy coś się zaczyna, tworzy, rozwija, jak i 20 lat później - gdy zapewne naszła go siódma fala rutyny, przemęczenia... Dodatkowo z pewnością Ty jako człowiek dojrzałeś, może nawet troszkę się zestarzałeś Czas na kilka pytań. Zastanawia mnie, jak się czujesz, będąc tyle lat w tym samym miejscu. Jak się czułeś na początku CD Action, a jak teraz? Na początku pewnie była to dla Ciebie wielka radość, jak jest teraz, czy wygrywa rutyna, czy nadal jest to frajda? Ile razy myślałeś sobie "to już koniec, przestało mi to sprawiać przyjemność, dalej się w tym nie rozwinę, pakuję manatki i kończę z tym."? Co w takich chwilach robiłeś? Na koniec: - gdybyś miał okazję spotkać się z samym sobą sprzed 20 lat. Jakie dałbyś sobie rady, wskazówki? - masz jakieś swoje sposoby na brak weny? Chcesz coś napisać, stworzyć, bierzesz długopis do ręki i... pustka. Co wtedy? Pozdrawiam Cię serdecznie
 2. Sasq

  "Mam talent"

  W pierwszej chwili gdy wyszedł na scenę myślałem że to dziewczyna, ale chyba nic w tym dziwnego. Później jak usłyszałem, że nazywa się Marcin, pomyślałem sobie, że żartuje. Ale wśród śpiewaków IMO był jednym z lepszych. Od samego początku byłem pewien, że nie będzie tam pasować. Już lepiej by zrobili dając np. Kinge Rusin? Ale Foremniak w tym programie to na pewno nie był strzał w dziesiątkę.
 3. Sasq

  Sens życia

  Może żyje po to, by pokazać innym, że wcale nie mają tak źle jak im się wydaje? Żeby dać świadectwo pokory?
 4. Kilka stron wcześniej przeczytałem, że spodobał Ci się film "Cienka czerwona linia". W 100 % podzielam twoje zdanie. A czytałeś może książkę na podstawie której wydano ten wspaniały film?
 5. Super serial, świetna dawka humoru w umiarkowanych ilościach i co najważniejsze - miło się go ogląda. Zagadka dla was: jak nazywał się odcinek i który był to sezon gdy Losi (matka) zaczęła kraść, następnie była w więzieniu z którego uciekła, następnie wraz z rodziną przeprowadziła się do chińskiego miasteczka. Będę wdzięczny jak ktoś mi powie.
 6. Zadam wam jedno pytanie: który z programów lubicie najbardziej i dlaczego?
 7. Kiedyś SMS był śmieszny. Dziś Szymon opowiada dowcipy z których śmieje się tylko on i publiczność, ale to dlatego że głównie po to tam są. IMO twórcom pomysły się już wyczerpują, każdy kolejny odcinek jest słabszy od poprzedniego.
 8. PISZCIE KOGO OBSTRZELIWUJECIE, BO INACZEJ BĘDĘ WYWALAŁ POSTY!!! James [Tur] EDIT - sorry, byłem pewien że wpisałem jego nick 1. Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Kolejny wiedźminowiec... 2. Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? To samo co gdy patrze na avatar pozostalych 473 osob z avatarem wiedzmina. Czyli nic. 3. Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Inny avatar :banana: 4. A co zabrałbyś/zabrałabyś? Jw. czyli posty i własną rangę. 5. Co Cię w nim/jej zachwyca/zadziwia? nic 6. Co Cię w nim/jej bawi? "James z Forum" ... 7. Jak wg Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Grając w Wiedzmina 8. Czego mu/jej życzysz? Miecza wykutego z meteoru i Zodiakalnego Amuletu 9. Jaka jest jego/jej charakterystyczna cecha? Białe włosy i rozłupane źrenice. 10. Co byś mu/jej doradził? By zatrudnił się w kapeli metalowej. 11 Napisz jedno zdanie, które najlepiej jego/ją scharakteryzuje. Wiedźmak. 12. Z jaką gwiazdą/sportowcem/politykiem Ci się kojarzy? Nie będę chyba oryginalny, jak powiem że z Wiedźminem, co? 13. Jakby był zwierzęciem, to byłby... Strzygą
 9. Mariusz Saint chwała Ci za to że w opisie nie wspomniałeś o szanownej Joli R. Co do BB to najbardziej podobały mi się pierwsze dwie serie, trzeciej nie pamiętam a od czwartej się odbiłem. Reasumując czwarta część to totalne dno i twórcy dali klapę wybierając takie osobowości.
 10. Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? to teleturniej prowadzony przez Marzenę Rogalską (do czerwca 2008 r. przez Roberta Korólczyka). Emitowany jest przez TV Puls. Gracze odpowiadają na 11 pytań z materiału nie przekraczającego materiał klasy 5 szkoły podstawowej. Pomaga mu w tym jeden spośród pięciu uczniów (uczniowie są zmieniani co 2 pytania i są wybierani przez osobę grającą). Jeżeli gracz waha się w podjęciu decyzji, może skorzystać z trzech kół ratunkowych: Ściąga - gracz może podejrzeć odpowiedź piątoklasisty Gotowiec - gracz decyduje się na odpowiedź piątoklasisty Ratunek - działa automatycznie, gdy uczestnik się pomyli, a piątoklasista odpowie dobrze. Jeżeli dorosły dojdzie do 11. pytania, nie może korzystać z pomocy piątoklasistów. Natomiast jeśli przegra lub wycofa się, musi wypowiedzieć zdanie: "Ja [w tym miejscu imię i nazwisko gracza] nie jestem mądrzejszy od 5-klasisty. Warto dodać, że spośród piętnastu europejskich wersji tego programu, tylko w Polsce udało się wygrać główną nagrodę (100.000 zł).
 11. Sasq

  Awantura o kasę

  Szczególnie bardzo lubianą przeze mnie kategorią była kategoria "Seriale Polskie". 75 % pytań związanych ze Światem według Kiepskich
 12. Mnie też zakończenie bardzo się nie spodobało. Kolejną rzeczą, na którą sobie troszkę ponarzekam jest wybuch Megatony. Myślałem, że to będzie coś większego a to taki pikuś. Jednak ogółem gra jest bardzo fajna, jednak hardkorowi fani tej serii chcieliby żeby trzecia część wyglądała trochę inaczej. IMO jest dobra jaka jest i nie ma co narzekać.
 13. Pozdrawiam kibica Widzewa, widzę że dość sporo nas na tym forum :P

 14. Awantura o kasę - teleturniej emitowany w Polsce przez telewizję Polsat w latach 2002 - 2005. W roli prowadzącego występował Krzysztof Ibisz. Gra składała się z dwóch rund. W pierwszej, trzy drużyny (żółta, niebieska, zielona) dostawały na początek po 5000 zł. Runda składała się z 6 pytań, a odpowiedzi na każde z nich mogła udzielić ta drużyna, która "kupiła" je podczas licytacji. Pytania były podzielone na kategorie, które były losowane przez prowadzącego przed rozpoczęciem licytacji(Jedną z kategorii była tzw. "Czarna Skrzynka", której zawartość pozostawała nieznana do końca programu. Dostawała ją drużyna, która ją wylicytowała. W Czarnej Skrzynce mogły się znajdować kluczyki do samochodów, nagrody pieniężne lub ogórek kiszony ). Jeżeli drużyna odpowiedziała dobrze, wygrywała wszystkie pieniądze znajdujące się w puli. Natomiast jeśli udzieliła błędnej odpowiedzi, zawartość puli przechodziła do następnej rundy. Do drugiej rundy przechodziła drużyna z największą ilością pieniędzy. W finale rywalem drużyny zwycięskiej była drużyna mistrzów. Zasady były takie same jak w pierwszej rundzie. Jeżeli po szóstym pytaniu drugiej rundy stan konta mistrzów był mniejszy niż stan konta drużyny przeciwnej, nowymi mistrzami stawali się wygrani. W przypadku gdy stan konta mistrzów był większy niż stan konta drużyn przeciwnej lub był taki sam, mistrzowie zostawali na swoim miejscu na kolejne odcinki. IMO program dostarczał wielu emocji głównie za sprawą Krzysztofa Ibisza, który niekiedy zwlekał nieco dłużej z poinformowaniem drużyny odpowiadającej czy udzielili dobrej czy złej odpowiedzi. Denerwowały mnie natomiast częste przerwy na reklamy, najczęściej włączane w punktach kulminacyjnych programu.
 15. GTA San Andreas- jak stworzyć zombie? Najpierw musimy zaatakować jakiegoś przechodnia, który nie ucieknie zaczepiony, a będzie próbował się zemścić. Następnie gdy już takiego kolesia mamy, musimy wejść do auta, które da się przemalować. Wjeżdżamy do lakierni i musimy to spowodować tak by wszedł za nami ww. przechodzień. Gdy auto zostanie przemalowane a w tym samym momencie będzie się znajdował w lakierni nasz nieszczęśnik, stanie się nieśmiertelny.
×
×
 • Create New...