Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czemu recenzje sprzętu są na białym tle? Czy nie dałoby rady bardziej "ukolorowić" tych tekstów?

Daloby sie ale staramy sie odroznic strony growe od sprzetowych, takze w ten sposob.

Smugg czy przeczytałeś całą sagę o wiedźminie ?? (xD muszę zrozum fan)

I to z 5 razy minium. A opowiadania nawet wiecej razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razem pracujecie i spędzacie ze sobą czasu. Jesteście więc najlepszymi przyjaciółmi, czy to jednak za duże słowo?

A wszyscy ludzie, z ktorymi chodzisz do klasy sa Twoimi najlepszymi przyjaciolmi? Spotykasz sie ze wszystkimi poza szkola? Spedzacie razem swieta? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie - być może nieco opóźnione, ale dopiero niedawno zauważyłem sprawę, którego ono dotyczy.

Na początku chciałbym prosić o wyrozumiałość - w okresie, o którym będę mówić, kupowałem Cd-Action sporadycznie, wiec możliwe, że na łamach CDA było już sprostowanie w tej sprawie, ale ja o tym w każdym razie nic nie wiem.

Ale, przejdźmy do samego pytania.

Chodzi mi konkretnie o recenzję dodatku do Empire Earth II z numeru 06/2006, napisaną przez Yasia. Dodatek ów zwie się "Empire Earth 2: Władza Absolutna". Autor recenzji wymienił kampanie, o które rozszerzona została gra dzięki dodatkowi. Wymienił kampanię o wojnie na pacyfiku, o podbojach Rzymu, i jedną w konwencji Science-Fiction. Wszystko wspaniale, tylko że to są kampanie z dodatku Sztuka Podboju (dodatek do pierwszej części EE), zaś w samej Władzy Absolutnej, dołączone są zupełnie inne kampanie (w tym m.in. o starożytnym Egipcie). Doskonale wiem o czym mówię, gdyż jestem posiadaczem obydwóch dodatków i części gry.

W związku z tym moje pytanie: czy autor tej recenzji w ogóle uruchomił tą grę? Przecież sprawdzenie, jakie są kampanie zajmuje kilka sekund. Dopuszczam możliwość, że po prostu ze zmęczenia mu się pomyliło, ale dopuszczam również niedbalstwo i ignorancję. Więc jaka jest prawda?

Przepraszam, czy ktoś móglby odpowiedzieć na moje pytanie? Jeśli nie znacie odpowiedzi, to wystarczy mi "nie wiem" (przecież zdaję sobie sprawę, że SMG nie jest wyrocznią i nie musi wiedzieć wszystkiego), a tak to czuję się trochę zignorowany... :P

Czy ktoś z redakcji może odpowiedzieć na to pytanie? (zdaje mi się, że zostało nieszczęśliwie pominięte) Sam sprawdziłem i trochę zainteresowałem się tą sprawą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC napisał:

A wszyscy ludzie, z ktorymi chodzisz do klasy sa Twoimi najlepszymi przyjaciolmi? Spotykasz sie ze wszystkimi poza szkola? Spedzacie razem swieta?

Ale nie chodzę z nimi do szkoły ponad 12 lat. A jesli chodzi o święta to owszem. Spędzamy je razem w szkole, przed ich oficjalnym obchodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzę z nimi do szkoły ponad 12 lat. A jesli chodzi o święta to owszem. Spędzamy je razem w szkole, przed ich oficjalnym obchodem.

Wiec nie spedzasz z nimi swiat, tylko macie wigilie klasowa. Tak samo i my mamy wigilie firmowa. Poza tym obecny sklad CDA nie istnieje 12 lat, tylko duzo krocej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać redakcja albo nie ma czasu, albo nie czuje się się kompetentna by udzielić odpowiedzi na temat Empire Earth. Ale poszukajcie tego co powiedział Smugg na temat Yasia. A i ja pamiętam, że Yasiu , choć miał świetny (IMO) styl, to lał wodę w recenzjach jak nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam redakcja woli nie podawać serwera na którym grają :). Jeżeli nie przeszkadzają ci servery PvP (czyt. każdy z przeciwnej strony konfliktu może cię w każdej chwili zaatakować) to polecam Burning Legion, o ile mi wiadomo jest to wciąż najbardziej przepełniony Polakami serwer europejski :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób.

Netbooki na początku były traktowane jako gadżet, ale jak pojawi się MSI Wind i jego polska wersja Aristo Pico to wtedy zdania uległy zmianie i część zastanawia się na kupnem takowego. Mały, zgrabny, z sensownym ekranem, wygodną klawiaturą i parametrami umożliwiając w miarę komfortową pracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie - być może nieco opóźnione, ale dopiero niedawno zauważyłem sprawę, którego ono e SMG nie jest wyrocznią i nie musi wiedzieć wszystkiego), a tak to czuję się trochę zignorowany... :P

Czy ktoś z redakcji może odpowiedzieć na to pytanie? (zdaje mi się, że zostało nieszczęśliwie pominięte) Sam sprawdziłem i trochę zainteresowałem się tą sprawą ;)

Kiedys to juz wyjasnialem. To mial byc come back yasia,ale za tak namieszal w tej recenzji, to szczerze mowiac od tej pory zadnej innej propozycji napisania tekstu nie dostal i raczej juz nie dostanie. Lubie yasia prywatnie, to naprawde swietny facet, ale jako autor tu tak dal ciala, ze... ze po prostu drugiej szansy juz nie bedzie. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z redakcji posiada netbooka lub notbooka ? :D

Co myslicie o netbookach oraz notbookach ? B)

Paweł

Niedawno sobie sprawilem takie cudo i jestem zadowolony. Na baterii trzyma mi ok 4 h, wiec do pociagu nadaje sie idealnie, poza tym na wyklady, nawet do pracy. Bardzo przydatny sprzet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC napisał:

A wszyscy ludzie, z ktorymi chodzisz do klasy sa Twoimi najlepszymi przyjaciolmi? Spotykasz sie ze wszystkimi poza szkola? Spedzacie razem swieta?

Ale nie chodzę z nimi do szkoły ponad 12 lat. A jesli chodzi o święta to owszem. Spędzamy je razem w szkole, przed ich oficjalnym obchodem.

Lubimy sie, bo inaczej ciezko byloby z soba tyle lat wytrwac :). Ale kazdy ma swoje zycie prywatne, niektorzy juz wlasne rodziny itd. wiec poza jakimis wypadami na piwo od czasu do czasu, czy innego paintaballa, po pracy kazdy zyje swoim zyciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o taką odpowiedź mi chodziło. Widać że staracie się dbać o poziom tekstów, skoro taka gafa nie może ujść bezkarnie.

Zależało mi na odpowiedzi na to pytanie, bo do tej pory brałem CDA za rzetelne źródło informacji na temat gier, i dlatego ta recenzja mnie zdziwiła... ale każdemu może się zdarzyć "wpadka".

Tylko czy to był jedyny powod odejścia Yasia? Czy po prostu kropla która przelała czarę goryczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC napisał:

A wszyscy ludzie, z ktorymi chodzisz do klasy sa Twoimi najlepszymi przyjaciolmi? Spotykasz sie ze wszystkimi poza szkola? Spedzacie razem swieta?

Ale nie chodzę z nimi do szkoły ponad 12 lat. A jesli chodzi o święta to owszem. Spędzamy je razem w szkole, przed ich oficjalnym obchodem.

Lubimy sie, bo inaczej ciezko byloby z soba tyle lat wytrwac :). Ale kazdy ma swoje zycie prywatne, niektorzy juz wlasne rodziny itd. wiec poza jakimis wypadami na piwo od czasu do czasu, czy innego paintaballa, po pracy kazdy zyje swoim zyciem.

I o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o taką odpowiedź mi chodziło. Widać że staracie się dbać o poziom tekstów, skoro taka gafa nie może ujść bezkarnie.

Zależało mi na odpowiedzi na to pytanie, bo do tej pory brałem CDA za rzetelne źródło informacji na temat gier, i dlatego ta recenzja mnie zdziwiła... ale każdemu może się zdarzyć "wpadka".

Tylko czy to był jedyny powod odejścia Yasia? Czy po prostu kropla która przelała czarę goryczy?

Yasiu odszedl duzo wczesniej, a tu mial powrocic - jako autor. Nie wyszlo... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo? Normą CDA jest 148 stron, wiec jeśli dajemy 172 to mamy chyba prawo napisać, że pismo się powiększyło. Chyba, że coś nie tak z liczeniem mamy? :)

Choć jak znam życie i tak parę osób będzie się dziwić jeśli w lutym czy marcu damy normalne CDA ze 148 stronami, że niby chudsze podczas gdy będzie po prostu normalnej wielkości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...