Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Mam do was droga redakcjo pytanko, czy byłaby możliwośc wysłania do was mojego pierwszego CDA, żeby otrzymać od was autografy, bo jak narazie udało mi się zdobyć autograf Hut-a na PGA reszty nie mogem bo zgubiłem marker:(Ale mam zdjęcia z Allorem;) Wiem, że chyba możliwe to nie będzie, ale wole się upewnić:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale post o przeciekach wczoraj napisał to chyba wiedział co robi? Czekam do 22: 00 i też idę spać bo jutro do szkoły! :blink:

Ghost też człowiek spać i regenerować siły musi... choć dla nas może lepiej, żeby jego umysł był w jak najgorszej kondycji, bo w tamtym miesiącu wymyślił takie zagadki że... heeeej:P Straszna nędza była: kiedy pisał jakie z nas matoły (no wiem wiem, że tego nie pisałeś ale przyznaj się przyszła Ci taka myśl do głowy:P) i strzelał podpowiedzi to aż czułem się jak w podstawówce;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem się zmęczyć na PGA? OK. To wyjaśnię.

Od 8 rano byłem normalnie w redakcji i pracowałem tak jak zwykle. Wyruszyliśmy w piątek o godz. 12 do Poznania. Dotarliśmy na targi ok 16. Tam załatwianie formalności, szukanie stoiska, sprawdzanie co i jak zostało zbudowane i załatwianie dodatkowego wyposażenia (krzesła, szafka, stoliki itp.). Około 17 poszliśmy na pizze i na spokojnie sobie ją do 18 jedliśmy. Od 18 zaczęło się urządzanie stoiska. Ustawianie komputerów, wieszanie bannerów, plakatów i naklejek, układanie gazet i gadżetów do rozdawania, łączenie komputerów w sieć, instalowanie na nich systemów, gier, konfigurowanie sieci, padów, skręcanie piłkarzyków, krótko mówiąc skończyliśmy o 24. Wyjazd na nocleg i spać. Pobudka o 6:30 bo o 8 musieliśmy być na hali. Od 8 dalsze szykowanie stoiska, poprawianie konfiguracji kompów, sprawdzanie czy wszystko działa. Od 9 byli widoczni już pierwsi zwiedzający. O 10 zaczęła się impreza. W czasie rozdawania czasopism musiałem chronić dziewczyny bo inaczej zostały by zgniecione przez dziki tłum. I tak zginęła mi w tym czasie osłona od obiektywu w aparacie, zginęło kilka markerów, kilka razy został wyrwany kabel elektryczny zasilający lampki w piłkarzykach. Oprócz tego zajmowałem się filmowaniem całej imprezy, robiłem też zdjęcia, nadzorowałem stanowiska komputerowe, pomagałem dziewczynom rozdawać gadżety, sam rozdawałem autografy, pozowałem czasem do zdjęć itd. I tak do godziny 20. Później trzeba było posprzątać stoisko, zabezpieczyć na noc, więc z hali odjeżdżaliśmy ok 21. Na następny dzień pobudka o 7:30, spakować się, posprzątać pokój i na targi. Na targach obsługa stoiska od 9 do 18. Potem prawie 2 godziny składania tego wszystkiego i powrót do domów. W domu byłem o 22:20, a w poniedziałek pobudka o 6:15 bo do pracy trzeba było iść.

Więc po tygodniu pracy, nie miałem weekendu tylko ostry zasuw od rana do wieczora. Tym sposobem mam chyba prawo powiedzieć, że byłem zmęczony po PGA?

Więc ostrzegam, że jak jeszcze ktoś mi walnie hasło "jak mogłem się zmęczyć na PGA" to zaliczy ostrzeżenie. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na krótki komentarz....

Gra - pierwsze słysze, wpisuje na gry-online, NIC. co to ? takiej gry nie ma ? w CDA dadzą a na takiej stronce nie ma ?

Wpisuje na Google, pojawiaja się jakieś gry Pizza Tycoon, Airport Tycoon, Mafia a o Mafii Tycoon nic.

Do tego gra po angielsku, Tycoon czyli najblizej ten gatunek ma do strategii, nie zawsze ale czasami do innych gatunkow.

Od strategiii sie roi i moj kumpel mowil ze Smugg napisal ze bedą lepsze gry i ze nie bedzie strategii.

A więc pytanie :

Prosze chociaz o jakąś strone na ktorej cos pisze o tej grze.

Dziekuje, do widzenia, dobranoc, do uslyszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest stosunkowo nowa i prawdopodobnie będzie to gierka premierowa. Inna sprawa, że to dosyć malutka gierka więc nie jest to jakiś moloch, o którym by się trzeba rozpisywać, tym niemniej jak to tycoon też nie jest do rozwalenia w 5 minut. A stronkę spróbuję poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy specjalnie dajecie raz mniejsze raz większe opakowania na coverki :( ?

Czy można prosić o jakieś informacje an temat gry Mafia Tycoon bo google milczy :s.

Chciałeś jakieś informacje, będziesz miał całą grę w następnym numerze, raj nie pismo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten 'solidny obiad' to Spellforce 2, czy może ten ostatni przeciek większość zwali z nóg?

Nie pytam oczywiście o tytuł gry, tylko czy to jest 'gra numeru' czy jest nią Speelforce, którego notabene mam ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że nie mogliśmy się zdecydować, która gra jest daniem głównym. Czy całkiem fajny Spellforce 2 czy ta co dziś ją będziemy przeciekać i w końcu zostało postanowione, żebym sam zdecydował co pierwsze puścić do przecieków.

Dlatego mamy malutkiego Tycoona i dwie solidne gierki główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech to nasze CD-Action... zarzekali sie ze w nastepnym numerze nie bedzie zadnej strategii i co? juz sa 2 :D ale zeby nie bylo ze narzekam: tycoony (strategie ekonomiczne w sensie) akurat lubie; tutaj mamy, hmm, ciekawa tematyke, wiec na pewno zobacze, chociazby z ciekawosci :) a Spellforce 2 to tytul nie dosc ze uznany, to w dodatku stosunkowo nowy (2 lata z hakiem od premiery) CD-A to jednak wielkie jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czystych strategii przecież tu nie ma.

Mafia Tycoon to - z tytułu wnosząc - gra ekonomiczna (o gatunku "strategia ekonomiczna" nie słyszałem).

Spellforce 2 to mix cRPG i RTSa, czyli tylko trochę strategia.

W XIII to już nic strategicznego nie ma.

O tej Mafii nie słyszałem, więc pytanie do redakcji - skąd ją wogóle wzieliście? Gra o której nie wie nawet Google? ;)

Z serii Spellforce grałem w jedynkę, nie zachwyciła mnie - co jednak nie oznacza, że nie spróbuję "dwójki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...