Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

1.Mam do was nieco odmienne pytanie, czym kierujecie się wybierając kolory grzbietu w CD-A (w 2005 czarno żółty,rok później czarno czerwony)i czy to wy to w ogóle wybieracie.

2. Wiecie już jaki on będzie na nowy rocznik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy macie liste gier jakie bedą w kolejnych numerach cdactiona ? :rolleyes:

Pawsik nic nie mówię;ale chyba u Modów sobie nabruździsz za to pytanie :lol: ;z tego co kojarzę to bodajże smugggler odpowiadał na podobne i Chłopaki nie ujawniają tego co będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć .Czy ktokolwiek z redakcji posiada konsolę ?Jeżeli tak to jaką i w jakie tytuły na nią gra?

A myślisz, że gdyby nnikt w redakcji nie mial konsoli, w ogóle istniałby dział "odmienne stany grywalności" ???

(Myslę,że odpowiedziałem na obydwa pytania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie - być może nieco opóźnione, ale dopiero niedawno zauważyłem sprawę, którego ono dotyczy.

Na początku chciałbym prosić o wyrozumiałość - w okresie, o którym będę mówić, kupowałem Cd-Action sporadycznie, wiec możliwe, że na łamach CDA było już sprostowanie w tej sprawie, ale ja o tym w każdym razie nic nie wiem.

Ale, przejdźmy do samego pytania.

Chodzi mi konkretnie o recenzję dodatku do Empire Earth II z numeru 06/2006, napisaną przez Yasia. Dodatek ów zwie się "Empire Earth 2: Władza Absolutna". Autor recenzji wymienił kampanie, o które rozszerzona została gra dzięki dodatkowi. Wymienił kampanię o wojnie na pacyfiku, o podbojach Rzymu, i jedną w konwencji Science-Fiction. Wszystko wspaniale, tylko że to są kampanie z dodatku Sztuka Podboju (dodatek do pierwszej części EE), zaś w samej Władzy Absolutnej, dołączone są zupełnie inne kampanie (w tym m.in. o starożytnym Egipcie). Doskonale wiem o czym mówię, gdyż jestem posiadaczem obydwóch dodatków i części gry.

W związku z tym moje pytanie: czy autor tej recenzji w ogóle uruchomił tą grę? Przecież sprawdzenie, jakie są kampanie zajmuje kilka sekund. Dopuszczam możliwość, że po prostu ze zmęczenia mu się pomyliło, ale dopuszczam również niedbalstwo i ignorancję. Więc jaka jest prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcjo mam pytanie, czy doszedł do Was mój egzemplarz pierwszego CD-Actiona??? ;)

Doszedl jakis ale to nie jest pierwszy, wiec nie wiem czy twoj?

SWOJA DROGA: LUDZIE, TAKIE RZECZY SIE WCZESNIEJ UZGADNIA. JAK KTOS SAM Z SIEBIE PRZYSYLA CDA DO PODPISU TO SIE MUSI LICZYC Z TYM, ZE... GO JUZ NIE ZOBACZY. BO NIE MOZEMY BAWIC SIE W TAKIE INDYWIDUALNE PODPISYWANIE I WYSYLANIE PISMA, GDYZ WBREW POZOROM ZAJMUJE TO SPORO CZASU, SZCZEGOLNIE GDY SIE POMYSLI, ZE TAKICH PRZESYLEK MOGA BYC NP. SETKI...

Akurat tu nie ma sprawy, bylo uzgodnione, ale boje sie, ze jak kazdy zacznie wysylac nam CDA to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oki sorki Smugller, ale przecież wcześniej bodaj dwa czy trzy dni przed wysłaniem tego listu, spytałem się czy to jest wogóle możliwe i czy zaakceptujecie moją prośbę, odpowiedź była jak najbardziej pozytywna, wiem, że teraz tak każdy może wysyłać do Was swoje CDA, więc jeszcze raz sory, mój błąd...jeszcze raz przepraszam. A jeśli chodzi o samo cd-action to było to MÓJ pierwszy egzemplarz cd-action a nie ogólnie całego pisma;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oki sorki Smugller, ale przecież wcześniej bodaj dwa czy trzy dni przed wysłaniem tego listu, spytałem się czy to jest wogóle możliwe i czy zaakceptujecie moją prośbę, odpowiedź była jak najbardziej pozytywna, wiem, że teraz tak każdy może wysyłać do Was swoje CDA, więc jeszcze raz sory, mój błąd...jeszcze raz przepraszam. A jeśli chodzi o samo cd-action to było to MÓJ pierwszy egzemplarz cd-action a nie ogólnie całego pisma;)

No to tobie odeslemy, bo ja myslalem, ze ty przyslesz PIERWSZY, a ktos dorzucil swoj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie.Dlaczego twórcy gier coraz nie chętniej wydają gry na PC,tłumacząc się piractwem itp.?Przecież gry na PlayStation czy Xbox są tak samo popularne w sieci P2P czy P2M.I ludzie tak samo je ściągają jak na PC.Trochę mnie to denerwuje ,bo gry na blaszaka wychodzą długo pózniej np.Mirrors Edge,a czasami nigdy nie wychodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...