Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Nowe CDA już za 3 dni, ale ja jeszcze poświęcę swojego posta na gry z poprzedniego numeru. Hitem numeru 1/2009 jest dla mnie... Imperial Glory. W życiu nie podejrzewałbym siebie o to, że ta gra tak mnie wciągnie. W moim mózgu aktywował się syndrom "jeszcze jednej tury", po prostu :lol:. Całkiem fajna gra, chociaż po kilku (-nastu) dniach najzwyczajniej zaczyna się nieco nudzić. Kampanie (?) są jednakowe i uproszczone do zwykłego 'annihilation' pozostałych europejskich imperiów. Ładnie wyglądają jednak bitwy, szczególnie 3 na 3 generałów :D

Podsumowując - gra jest średnia: bitwy, dyplomacja i sposób rozbudowywania drzewka technologicznego są świetne, ale grze przydałoby się czegoś więcej od totalnego rozbicia obcych imperiów. Tym niemniej, jak ktoś jeszcze nie grał - to niech zagra :P

NARC - całkiem 'sympatyczna' gra, chociaż jakoś mnie nie porwała. Po tych wszystkich GTA jakoś trudno było znaleźć u mnie jakąś specjalną motywację do przejścia gry. :D

Psychonauts - przyznam się bez bicia, że gry nawet nie ruszyłem. Niespecjalnie trawię ten rodzaj gier, ale jak złapię wenę to naprawię ten błąd :P

And that's all. Teraz czekam na nowe CDA, a w międzyczasie kończę kampanię Prus w IG :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam o grach (z tego i przyszłego numeru) następujące zdanie:

Imperial glory- gra na parę godzin, ale całkiem niezła- do momentu, aż wybuchnie wojna, niestety.

NARC- nie odpalałem.

Psychonauts- bardzo ciekawa platformówka... najlepsza na PC, i to na dodatek w CDA! Mimo, że tego gatunku gier nie lubię w Psychonauts zagrałem i skończyłem dopiero, jak ją ukończyłem

A co do przyszłego numeru

Two worlds- hit! hit! hit! Może być nawet lepsze od Obliviona...

Salon dla psów- bez komentarza...

FSW: Ten hammers- podstawka mi się spodobała, pewnie dodatek też mi się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze od OblIViona?! Chyba Ci się coś... pomerdało. OblIVion jest tak świetnym RPG'iem, ze nie ma szans, aby go Two Worlds zmiótł. Pozostałe pełniaki:

-Ten Hammers - dodatek do dobrej gierki, bez czerwcowego numeru się nie obędziesz

-Tycoon New York - kolejny tycoon?

-Pet Saloon - :wacko: , CD-A chce nas wystawić na próbę, może tymi beznadziejnymi grami chce przygotować do gry, która zwali z nóg?! No nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Two worlds- moim zdaniem będzie tam multi na 90%. Ale co będzie lepsze- single czy multi- przekonamy się już niebawem! A co do wyższości Two worlds nad Oblivionem- tak sobie tylko zażartowałem- przecież nic nigdy nie przebije w dzidzinie RPG serii TES ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze to mowie, ale jaki jest sens dawania polowy gry, ktorą jest sam single. Mozna to porownac do zamawiania pizzy z sosem, tylko, ze po otwarciu pudelka widzimy sam sos... Heh.

Zeby nie bylo, ze tylko sapie i docinam.

W Ten Hammers oczywiscie zagram, bo pierwsza czasc byla swietna. Wiec mile zaskoczenie, ze daliscie kontynuacje ;) (choc jedno :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pet Beauty Salon - bez komentarza...

Tycoon City: New York - nie lubię tycoonów, a ten na dodatek jest przeciętny więc raczej nie zainstaluję.

Two Worlds - porażka... O ile sama gra jest dobra, to jest to niestety kotlet, na dodatek spleśniały, bo bez multi. Pierwsze da się przeżyć, gdyby dali "pełnopełną" wersję, a tak... no mercy.

FSW: Dziesięć Młotków - fajnie, ale nagrałem się już w część pierwszą i sequel niespecjalnie mnie zachęca.

Umiarkowany fail...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ten Hammers - dodatek do dobrej gierki, bez czerwcowego numeru się nie obędziesz

-Pet Saloon - :wacko: , CD-A chce nas wystawić na próbę, może tymi beznadziejnymi grami chce przygotować do gry, która zwali z nóg?! No nie wiem...

Ten Hammer, jest dodatkiem osobnym. Dziala bez podstawki. Czerwcowy numer jest zbedny. Jesli jest ktos fanem Full Spectrum Warrior, to zaniecha grania w tego gniota. Tam jest akcja, respawnujacy sie wrogowie ktorzy zachodza nas z kazdej strony, nowe mozliwosci.. udziwnienia. To juz nie jest zadna taktyka, tylko ladowanie, nawalanie i strzelanie w to co sie rusza. Kupilem ta gierke w extra klasyce za 19.90. Wspolczuje tym ktorzy zaplacili za nia 99.90, kiedy miala swoj czas na gornej polce.

Pet Saloon, to gra ktora moglaby byc zamieszczona w Cyber Myszy.

Two Worlds. Obca mi gra, ale poczytalem troche i poogladalem screeny. Wyglada ciekawie. :)

Nie wiem jednak czy ten numer nabede, musze jeszcze poszukac co oferuje i wtedy sie zastanowie.

Ostatnie 5-6 numerów mnie stale zaskakuje zawsze jakiś hit w który chętnie zagram. :)

Osładzają mi czekanie na nowe premiery. :)

Rozumiem twoje przejezycznie :lol: zabraklo ci tam literki s, przed hit. :). Na premiery sie niedoczekasz. Wystarczy spojrzec jakie tytuly pojawiaja sie na DVD coraz czesciej. Tytuly z tanich serii, a we wstepniaku jeszcze bezczelnie pisza, ze to nie sa tytuly z tanich serii.

Edytowano przez eXao
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Two worlds grałem, ale jakoś odrzucił mnie system łączenia przedmiotów. Podobał mi się klimat i fabuła i ogólnie "no wszystko fajnie" ale ten system łączenia... argh. Jakoś go nie lubię.

Co do dodatku do Full Spectrum - opis eXao mnie jakoś zachęcił bo podstawka wg. mnie była... no cóż... średnia.

Pet Saloon ??? - dziękuje, postoje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Two worlds grałem, ale jakoś odrzucił mnie system łączenia przedmiotów. Podobał mi się klimat i fabuła i ogólnie "no wszystko fajnie" ale ten system łączenia... argh. Jakoś go nie lubię.

Co do dodatku do Full Spectrum - opis eXao mnie jakoś zachęcił bo podstawka wg. mnie była... no cóż... średnia.

Pet Saloon ??? - dziękuje, postoje

muszę e sie w pełni zgodzić z moim przedmówcą!

Co do Two worlds to po (jak dla mnie) bardzo dobrej jedynce nie mogę się wręcz doczekać na drugom część!!!Z tego co wyczytałem z recenzji to można się spodziewać się niezłego hita z poprawnym systemem łączenia rzeczy i w ogóle dużo lepsza gra(i do tego polska-czyżby szykował się pogromca wiedźmina? :D )!!!

a co do pot saloon-to ja bardzo bardzo dziękuje ale też postoje B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka waszych pełniaków zapadło mi w pamięć ( ogólnie mają one wysoki poziom, praktycznie co numer jest jakaś gra warta uwagi :) )

1. Gothic (saga). Co prawda grałem w nie dużo wcześniej, a sentyment mam do nich wielki. Dlatego na pierwszym miejscu. 10/10

2. Fable. Z początku oczarowała mnie bardzo swoim baśniowym klimatem, pięknymi lokacjami. Szkoda że końcówka trochę naciąganą. 9/10

3. Kroniki Ridicka. Moim zdaniem najlepszy bohater (antybohater ;) ) a zarazem bardzo dosadny klimat. Mały wybór broni i Mechy które ni jak mi pasują do Ridicka. Dlatego tylko? 8/10

4. XIII. O dziwo bardzo mnie wciągnęła. Ciekawa historia, ładny styl graficzny, duża grywalność. 8/10

Poza tym należy wymienić jeszcze: Deus Ex 2, Pariah, Psychonauts, i wiele innych ale nie chce mi się pisać. :P

Ogólnie dzięki CD-A za te gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja tam z rozrzewnieniem wspominam czasy "Kolekcji CDA" (czy jakoś tak :)), gdy na coverze lądowały wersje "całopłytowe" (Dark Colony, Homeworld, ...), dokładnie takie same, jak te, które można było znaleźć w wydaniach "sklepowych". Dzięki temu nie było problemów z patchami - skoro na płycie była tylko jedna gra, to nie trzeba było usuwać zabezpieczeń itd. Ale jak to mówią: "To se ne vrati" :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem sobie w Sajkonauts i przez jakiś czas nawet wciągało, ale że nie jestem fanem platformówek to się wysyciłem dostatecznie tą grą i już mi się nie chce do niej wracać.

Niech mi ktoś powie odnośnie tego Ten Hammers. To nie jest taki taktyczny sztywniak jak podstawka, gdzie już miałem dosyć po treningu... Ja tam lubię wyluzowane działanie i akcję. Nie jestem służbistą. Ktoś tam napisał, że się pruje z karabinu ile wlezie i się niczym nie przejmuje. To prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Komandosi pod twoimi rozkazami to niezwykli idioci. Nie potrafią ustrzelić czasem nawet całkowicie odsłoniętych wrogów, walą do cywilów itp. Najlepszy jest taki jeden debil z grenade launcherem, koleś walnie sobie pod nogi, jeżeli takie będzie moje życzenie. Dodatkowo, kiepskie rozstawienie checkpointów (raz za rzadko, drugim razem za często), zasada: jeden strzał = zgon, brzydota oprawy graficznej. Tylko muzyka utrzymana w arabskich rytmach daje radę. Doszedłem do piątej misji i mam dość. Nie polecam. Ten Hammers to chyba najbardziej frustrująca gra, z którą miałem okazję się bliżej zaznajomić.

Dziwne, bo w Full Spectrum Warrior grało mi się o wiele przyjemniej, z tego co pamiętam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gierki w CDA są średnie ,ale wciągają... :D Co do FSW.... No nie można wymagać za dużo od gierki na której (podobno) szkoli się żołnierzy.... To nie będzie przecież Quake czy inne cuś... Ta gra ma nauczyć myślenia w tzw warunkach bojowych/zagrożenia życia.... Two Worlds to ciekawa produkcja ,a tym bardziej ,że Polska...bo tego jeszcze u nas brakuje... Ogólnie to (jak dla mnie) za duży świat...ale warto zagrać.... ;) Uwielbiam gry "Gothic'o podobne" :rolleyes:

Co do Pet Beauty Salon :lol: heh... tutaj tak kolorowo nie jest ,ale wydawca myśli też o tych najmłodszych ,którzy będą kiedyś typowymi berserkerami :lol: Albo zmuleńcami... :D Kwestia charakteru (zachowań)... A tego Tycoona pozostawię bez komentarza.... :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...