Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Noo, chyba najlepsze pełniaki od baaardzo dużego czasu! Legend: HoG - Po Diablo pośmigam teraz w coś z lepszą grafiką D: W Overclocked też chętnie zagram. Bloodrayne?

Po obejrzeniu tego filmiku nie dziwię się, dlaczego nie zostało to wydane w Polsce ^^ Nie mam nic przeciwko "britalniejszym" grom, ale to już lekka przesada.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 x tycoon - no chyba się załamię...

Overclocked - oj, poza taką sobie oprawą to nie jest taki zły

Legend: Hand of God - haha, o to porządny kopniak tego numeru - dobry h'n's i do tego mający rok, no, półtorej

Bloodrayne II - NARESZCIE jakaś gra akcji, myślałem, że nie doczekam. No, to teraz pozostaje Prince of Persia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze CD-A jakie zakupiłem równiutko z datą premiery. Tylko co przechodziliśmy obok kiosku z mamą i babcią mówiłem mamie: `Kup mi CD-Action`. Wreszcie mam. Gierki zapowiadają się super - Legend jako główna atrakcja, a gdy już się zmęczymy mordowaniem gigantów, możemy pociachać ludu na rozluźnienie. Pięknie! Pięknie! Pięknie! Najlepszy cover od dłuższego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wogólle gra w te tycon'y ? yyy tzn czy ktoś je instaluje młodszej siostrze ? :D Imo lepiej by było dać jedną ciekawą gre zamiast jakieś marne (imo) tycon'y ;p

A w L:HoG wlaśnie mucę. Fajna giera ^^ w B II też pewnie załupię ;)

Edytowano przez teken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy żadnej Redakcji dziękować za to co dołącza do do swoich Produktów,ale dziś pierwszy raz z przyjemnością zrobię to po raz pierwszy.W aktualnym numerze-tyconów nawet nie ruszyłem,legends mam od roku,kupione w empiku za prawie 90 zł ;-),ale br 2 zapowietrzyła mnie.Po zainstalowaniu modów poprawiających grafikę po prostu efekty kopią a i na samą grę "polowałem" od lat,bo nigdy wcześniej nie wyszła oficjalnie w Polsce.Zatem z prawdziwą przyjemnością dziękuję Redakcji za tą grę.

ps.żeby nie było,że trafiła w ręce jakiegoś nieletniego-za 2 miesiące kończę 32 lata i do tego czasu zamierzam z przyjemnością pocinać w br ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legend jest bardzo podobne do Diablo... szkoda, bo liczyłem na coś oryginalniejszego, ale nie jest źle i tak w to pocinam :) BloodRayne no po prostu super, dawno nie grałem w sieczkę z taką ilościa krwi ;] a i Rayne to ogólnie fajna lala ;] Overclocked'a zaraz zainstaluje i zobaczę czy to dobra gra :biggrin:

Dobra zacząłem Overclocked'a powiem, ze gra ma kliamcik. To wydanie CDA to na prawdę świetne pełniaki!

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby CDA umieściło na Coverku jakiegoś starszego RPG'a. Albo nareszcie jakiegoś dobrego FPS'a. Nie pamiętam kiedy był ostatnio jakiś FPS. Chyba była to XIII, ale to było w... GRUDNIU!!! No bez przesady! Ale podobno licencje na FPSy są droższe od innych gier, więc wybaczam :).

Chociaż jak dla mnie i tak pełniaki to sprawa drugorzędna. Widzę że wielu z was spodobał się BlooRayne 2. Jak dla mnie jest to poważny średniak. A niszczy ją głównie monotonność. Tam się robi cały czas to samo.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w nowym CDA nawet moga byc ale w nastepnym numerze ma byc Crysis albo chociaż GTA 4 :))

i 6x tetris!!! ;)

ad pelniaki: wszystko fajnie, tylko moj komp juz za słaby :( kiedyś w demka nie dawało się grać ale pełniaki - jako starsze - miały niższe wymagania. Teraz i pełniaki niektóre są zbyt wymagające... Albo musze nowego lapka zakupić, albo zostanie mi niedługo dział freeware :D

pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podobała pierwsza część Bloodrayne... byli naziści, mnóstwo giwer (nie tylko ciągle się ciachało ostrzami)... do tego jakoś mi się wydaje, że jakby tamta część była ładniejsza, a tryskanie juchy jakoś lepiej odwzorowane oraz jej kontakt z obiektami. Jakoś teraz ci punkowie i ta współczesna metropolia tak mniej mnie wciągają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja naprawdę fajna gra. O wiele lepsza od jedynki(nie mówię tylko o oprawie). Także polecam.

P.S. Może zagramy w multi???? - pisać na priv

DO PONIŻSZEGO

Wiem wiem ale to tak przy okazji :P

Edytowano przez Mumia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...