Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

NIENAWIDZĘ TAKICH GIER jak the next BIG thing!! ale nic tam...

1 pełniak ma być świetny!! :D

tak na marginesie.. ta gry powinna być trzecim pełniakiem a nie drugim

Swiezak i podstawka vs. samodzielny dodatek = zwyciestwo swiezaka IMO.

Oj tam Oj tam :P

Jak dla mnie powinna być na 3 i tyle... Nie lubię takich gier co nie znaczy, że inni też.

Mam jedynie nadzieję, że na 1 pełniaku się na zawiodę to powinna być MASAKRA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty - szkoda że na drugiej stronie nie ma jakiejś innnej gry (np. czarno biały z Batman AC albo Assassin's Creed Revelations)

Supreme Commander: Forged Alliance - OK.

The Next Big Thing - grałem w demo szału nie ma.

Teraz pozostaje mieć nadzieje że ostatni pełniak to będzie coś mocnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy kuszę się na jakieś przygodówki, ale ta może być chlubnym wyjątkiem o ile w końcu się wezmę i poprawę organizację czasu aby zasmakować większości ostatnich pełniaków :D A poza tym to wierzę, że główne danie będzie zacne, ale i tak znajdzie się kilkanaście osób będzie to nie pasować. Same problemy ludzie mają ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat naprawdę zacny, ale i tak go nie zawieszę - co najwyżej nie wyrzucę jak reszty plakatów..

A oddałbyś sam plakat w dobre ręce, czyli moje? ;) Mnie interesuje w sumie tylko sam plakat, gry i czasopismo nie. Odpisz na PW. ;)

Co do gier - The Next Big Thing może byłby wart mojej uwagi ale po zastanowieniu się, jednak nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIENAWIDZĘ TAKICH GIER jak the next BIG thing!! ale nic tam...

1 pełniak ma być świetny!! :D

tak na marginesie.. ta gry powinna być trzecim pełniakiem a nie drugim

+1

Moze 3 pelniak uratuje numer. Tak jak poprzednio Saints Row 2, dla mnie jedyny powod do zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zawiodłem mam nadzieję, że główny to będzie coś.(myśli mi się, że to będzie Oblivion) Wracając do TNBT to nie żebym nie lubił przgodówek ale one mnie strasznie nudzą z poszczególnymi wyjątkami mam nadzieję, że on bedzie jednym z tych wyjątków. :thumbsup::starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach pozostaje mi tylko czekać na głównego pełniaka który myślę że będzie super (w końcu na 200 numer musi być coś super :) )

Musi to na Rusi.

Mielismy Mass Effect zachomikowanego na "lepsza okazje" ale puscilismy ja wczesniej, wiec teraz po prostu bedzie najlepsza gra z tych, ktore w danym momencie mozemy dac. IMO fajna, ale jak sie napalacie na Bog-wie-co (x100%) to pewnie bedzie marudzenie, ze "tyyyyyylko?". :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, na tą chwilę to nie pachnie 200 numerem ;) Tylko numerem jak numerem, no tyle że atmosferę podgrzewają zacne plakaty. Generalnie to 2 pełniak ale pomimo tego ;) Co numer praktycznie te przygodówki... mogłoby być dla odmiany coś innego, jakaś ścigałka/sportowa ( w każdym razie, coś innego ;). Ale końcowe zdanie o pełniakach wyrażę dopiero jutro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się ucieszył,gdyby był np.Half-Life 2 (chyba że już był,oświeci mnie ktoś? :)) albo jakaś inna gra od Valve (np.Counter-Strike:Source).W The Next Big Thing raczej nie zagram.

PS.Opanujcie się z tym Batmanem,bo redakcja robi sobie jaja xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, zagram i cieszę się z tej przygodówki. Nawet nie słyszałem o tej grze więc dodatkowy plus dla niej ^.^

Na pierwszego pełniaka liczę na jakąś standardową, przyzwoitą grę, której tytuł jest wszystkim znany ale nie powoduje wielkiego ataku zachwytu (albo już nie powoduje). Mam nadzieję na coś milej zoptymalizowanego niż te śmieszne SR2... na szczęście gra była na tyle kiepska że nie odczuwałem potrzeby męczenia się ze ścinkami.

Mam przeczucie że ten pierwszy znajduje się pośród tego grona:

http://www.kolekcjaklasyki.pl/gry.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Smuggler, Smuggler, nie powinno Cię dziwić marudzenie "tyylko". Prawda jest taka, że na dwusetny numer CD-Action każdy gracz w Polsce napala się od miesięcy i choćbyście dali GTA V ze wszystkimi DLC, to i tak będzie mało.

Ustawiliście sami sobie poprzeczkę bardzo wysoko, dając rewelacyjne gry nawet w "normalnych" numerach i teraz pozostaje nam jedynie narzekanie, że "to nie to co dawniej" - gdy tytuły naprawdę boskie pojawiały się raz na jakiś czas i robiły pzrez to większe wrażenie. Teraz boskość to norma, a od dwa zero zero wymaga się poskromienia bogów ;) Zwiastuję rozczarowanie i dużo tekstów "fajne, na pewno zagram, ale spodzewałem się..." - i tutaj nic poradzić nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA zaskoczyłoby wszystkich jakby dali jako główny pełniak grę od EA Games. NP. NFS Underground 2, Władca Pierścieni itp. (którąś z tych). Jak takich nie będzie to nie liczcie na to, że wszyscy będą zadowoleni. Ja jestem w pełni zadowolony. CDA kupuje tylko dlatego bo chcę poczytać. A jak jest jakiś fajny pełniak to go instaluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Smuggler, Smuggler, nie powinno Cię dziwić marudzenie "tyylko". Prawda jest taka, że na dwusetny numer CD-Action każdy gracz w Polsce napala się od miesięcy i choćbyście dali GTA V ze wszystkimi DLC, to i tak będzie mało.

Ustawiliście sami sobie poprzeczkę bardzo wysoko, dając rewelacyjne gry nawet w "normalnych" numerach i teraz pozostaje nam jedynie narzekanie, że "to nie to co dawniej" - gdy tytuły naprawdę boskie pojawiały się raz na jakiś czas i robiły pzrez to większe wrażenie. Teraz boskość to norma, a od dwa zero zero wymaga się poskromienia bogów ;) Zwiastuję rozczarowanie i dużo tekstów "fajne, na pewno zagram, ale spodzewałem się..." - i tutaj nic poradzić nie można.

Wiem, dokladnie tego oczekuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...